Пороха, Шоб Вы меня поняли(с)

Грищенко

Снайпер
Грищенко, той ГОСТ на який ви посилаєтесь - не дійсний. Бо дата його закінчення 1 серпня 2010 року.
http://www.g-ost.ru/49214.html
Действующий,в методике ничего не изменилось.:cool:

Наименование документа: ГОСТ Р 50530-2010
Тип документа: стандарт
Статус документа: действующий
Название рус.: Патроны к гражданскому и служебному огнестрельному оружию, устройствам промышленного и специального назначения. Требования безопасности и методы испытаний на безопасность
Название англ.: Cartridges for civil and service fire-arms, industrial and special devices. Safetу requirements and test methods for safetу

Дата актуализации текста: 19.03.2013
Дата введения: 01.08.2010
Дата актуализации описания: 19.03.2013
Кол-во страниц в основном тексте документа: 24 шт.
Взамен: ГОСТ Р 50530-2007
Дата издания: 27.07.2010
Переиздание:
Дата последнего изменения: 11.02.2013

 

Копатыч

Зброяр
Цікавити д20 1.55, cx 2000, обтюратор, пиж пробка, 32 гр дробу, закрутка зіркою. Що і куди відправляти?
Знаю д20 вже як рідний. Відстріляв сьогодні остатки 5ки і 0ки 32грамові . Всі 5 патронів д20 1,55/32гр нульовки дали результат 380-390мс!
Чем Вам не "ответ", из темы порох Нобель спорт, Pvaleriy отстрелял через гранограф.
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
1. Mykola STARyy - Мене би цікавив Д20, обтюратор, дріб 5-6, або 2-3, закрутка.
Основний інтерес - стабільність по швидкості(с) тут все просто;)
2. Kula4ok82 - Я б хотів дізнатись чи стабільний Крук навіска 2,1 або 2(с) дайте Ваш рецепт, зроблю;
3. рак44 - А0, Ваш рецепт:)?
4. U.A.A. - Саша, все зрозумів:) зробим.
5. 1gena73 - Сокол, Сильвер, Сунар.
6. Горнист - Но хотелось бы увидеть результат который зарекомендует себя на войлочных пыжах. Дробь 3 и 0. С ув. Паша.(с) Паша, давайте рецепт.
7. Optimum - він щє не знає:D.
8. - KFoR - д20 1.55, cx 2000, обтюратор, пиж пробка, 32 гр дробу, закрутка зіркою. Пульну:).
9. ......?
Да, забыл: скажите какие у вас ружья. Например: у U.A.A. МР153 вот с него и отстреляем его рецепт, для Mykola STARyy ИЖ54, попробую уговорить коллегу:D.
 

Kula4ok82

Мисливець
Маю МЦ2112 Порох крук 2.1г +обтюратор +пробкові пижі+стаканчік +дріб завальцовка звезда, якщо можно то дріб 3. Вдачі при випробуваннях!!!!
 

KFoR

Зброяр
Прямо мої думки прочитав
Знаю д20 вже як рідний. Відстріляв сьогодні остатки 5ки і 0ки 32грамові . Всі 5 патронів д20 1,55/32гр нульовки дали результат 380-390мс!
Чем Вам не "ответ", из темы порох Нобель спорт, Pvaleriy отстрелял через гранограф.
Чим більше тестів тим точніше статистика
 

Горнист

Новачок
Добрый вечер!!!! Виталик Вы просто волшебник ))))) я слышал разговор о мц 21-12 если у вас получится его достать, то я думаю ваши опыты многим будут полезны.
1.55, кв нобель любой ,обтюратор+ войлок+ стаканчик и также ( самодельный контейнер с тетрапака) Если нужны расходные материалы поможем ,пишите.
 
Останнє редагування:

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Добрый вечер!!!! Виталик Вы просто волшебник ))))) я слышал разговор о мц 21-12 если у вас получится его достать, то я думаю ваши опыты многим будут полезны.
1.55, кв нобель любой ,обтюратор+ войлок+ стаканчик и также ( самодельный контейнер с тетрапака) Если нужны расходные материалы поможем ,пишите.
И Вам здрасте. За волшебника не знаю:D:D:D, но сам бы хрен осилил, тут мы все колдуем:)... Расходники нужны, т.к. Ваш рецепт. Завтра напишу в личку.
 

Pvaleriy

Мисливець
Доречі в мене є біпішний на 32грами f2-32. Так як хрон буду передавати на відстріл то можна і його затестити! Хоча я вже йoго провірив при наважці 1,7/32грами дробу показав швидкість 380-390мс. Як для загального порівняння відчуття віддачі і т.д. думаю може пригодитись!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
На каком
буду передавати на відстріл то можна і його затестити! Хоча я вже йoго провірив при наважці 1,7/32грами дробу показав швидкість 380-390мс
На каком расстоянии хрон выставляли?
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
1. Mykola STARyy - Мене би цікавив Д20, обтюратор, дріб 5-6, або 2-3, закрутка.
Основний інтерес - стабільність по швидкості(с) тут все просто;)
2. Kula4ok82 - Я б хотів дізнатись, МЦ2112 Порох крук 2.1г +обтюратор +пробкові пижі+стаканчік +дріб завальцовка звезда, якщо можно то дріб 3. , зроблю;
3. рак44 - А0, Ваш рецепт:)?
4. U.A.A. - Саша, все зрозумів:) зробим.
5. 1gena73 - Сокол, Сильвер, Сунар.
6. Горнист - Но хотелось бы увидеть 1.55 Д20, кв нобель любой ,обтюратор+ войлок+ стаканчик и также ( самодельный контейнер с тетрапака) . Дробь 3 и 0. С ув. Паша.(с) Зроблю .
7. Optimum - він щє не знає:D.
8. KFoR - д20 1.55, cx 2000, обтюратор, пиж пробка, 32 гр дробу, закрутка зіркою. Пульну:).
9. Pvaleriy - ВР f2-32, 1,7/32грами дробу на пиж-контейнері. Валєра стрельну.
10. останній....?
 

Pvaleriy

Мисливець
В пасмурну вони не потрібні можна не вставляти. Головне вистріл спрямувати над датчиками і щоб траекторія вистрілу співпадала з самим прибором!
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Віталій, цікавить порох А0 з навескою 1,8 г на 36 г дробі. З пиж-контейнером або з обтюратором, пижом і стаканчиком. Закритий зірочкою.
Зроблю, одне питання: в 70мм гільзу це все влізе під зірку?
 

рак44

Новачок
Якщо пиж висотою до 10 мм то влізе. (один ДВП або 9-10 мм наборна пробка)
Від пиж-контейнера на 32 г можна відрізати амортизатор, викинути його, а замість нього покласти пиж. Виходить дуже гарний варіант: Обт., пиж, стаканчик, 36 г дробі №0, зірочка.
Шмальнути бажано з рушниці з каналом ствола 18,4 мм.
 
Останнє редагування:
Зверху