Полювання на лисицю

Zimson

Слідопит
Скажіть будьласка шановний де по Вінниці ви бачили такі ціни7
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Добрий вечір, купив рушницю Зауер, є підозра що Сімсон, є передчуття що Ви власник Сімсона, виставив фото на форумі в першому посту на 2 сторінці, допоможіть.
 

Foks

Мисливець
З полем,Шановні,лисятники!Сиджу читаю і заздрю Вам,бо відкриття у нас аж 11.12.2011.Але хочу сказати,що в неділю ходив на розвідку по торішніх норах з яких взяв не мало лисів,нори пусті і не чищені.Взяв з собою пару фоксів(молодого кобеля і досвідчену суку).Підійшовши до місцевості яку у нас називають "горби"(там круглий рік водиться лис)замітив свіжо вириту нору.Підійшов,а Чок (кобель) шмих у нору,Лінда за ним.Зразу чую гавкіт,стукіт робота відмінна,але постійно віддаляється і стихає.А я пішов на розвідку без зброї(не браконєр).Простояв я біля 5 годин,усе стихло уже давно,собак не має,я почав кликати,стукати не вийшов ніхто.Я заклав нору гіллям і пішов розстрояний до дому з надією,що собаки на ранок вийдуть.Наступного дня ранком приходжу,відкриваю нору собак немає.Я уже впав у паніку по дурості загубив 2 собаки.Навіщо було іти.Дома сидіти не можу і розкопати нема як бо нора під скалою.Смеркається.Іду знову.Немає нікого.Вівторок,біля обіду,бабка забігає до хати і каже,що біля брами вроді ходить Чок,вибігаю,дійсно Чок,битий,але живий.Прийшов сам додому,а Лінди немає,промиваю рани і біжу до нори,моя Лінда сидить біля нори чекає на мене,бита,але менше ніж кобель.Просиділи вони у норі дві з-половиною сутки.У тій норі був борсук,звідки він там узявся немаю уяви,там вічно царювали лиси,а я наскільки знаю,що де був лис там борсук жити не буде.
 

veter

Мисливець
Foks;45419 сказав(ла):
Сиджу читаю і заздрю Вам,бо відкриття у нас аж 11.12.2011
Слышал, что у вас сезонок нет только разовые, это правда?

Foks;45419 сказав(ла):
А я пішов на розвідку без зброї(не браконєр).
Фокс, а с собаками без оружия - это не браконьерство? Как думаешь?:)
 

lemesh_misha

Мисливець
veter;45454 сказав(ла):
Фокс, а с собаками без оружия - это не браконьерство? Как думаешь?:)
Досить дискусійне питання...Адже якщо наганяєш гончака,чи натаскуєш лягаву в угіддях (в дозволених місцях) то не браконьєр,відповідно і з норником не порушення..Ніде нема гарантій,що собака не залізе в нору....Тим паче,що і інша порода може в нору залізти...
 

Змееносец

Мисливець
Факт є фактом-браконьєрство!!! ...Знаходження з собакою в угіддях в немисливський сезон... Та ще й навмисно нори собаками перевіряти. Азарт-азартом, але ж...БРАКОНЬЄРСТВО!
 

Foks

Мисливець
veter;45454 сказав(ла):
Фокс, а с собаками без оружия - это не браконьерство? Как думаешь?:)
Змееносец;45505 сказав(ла):
Факт є фактом-браконьєрство!!! ...Знаходження з собакою в угіддях в немисливський сезон... Та ще й навмисно нори собаками перевіряти. Азарт-азартом, але ж...БРАКОНЬЄРСТВО!
Я з собаками гуляв і насильно у нору не заганяв,взагалі навіть думки не було,щоб собаки пішли в нору.Хотів обійти нори і подивитися чи чищені,за компанію узяв собак.А скажіть,якщо я у полі на якому у сезон полюю,а восени копаю картоплю і біля мене бігають мої собаки-це теж браконєрство!.І що я не маю права вийти у поле,якщо у селі бігають кури і коти собакам нема де гуляти,а у полі можуть спокійно побігати.І зря ви про людину,яка воює з браконєрами і на браконєрці жодного разу не була.ОБІДНО!!!
 

Foks

Мисливець
veter;45454 сказав(ла):
Слышал, что у вас сезонок нет только разовые, это правда?
Ні.Я сьгодні узяв сезонну,якщо її так можна назвати бо тільки 5 виходів,3 у грудні і 2 у січні.Одним словом бардак.І за ці 5 виходів хочуть 180 гривень.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Foks;45520 сказав(ла):
І зря ви про людину,яка воює з браконєрами і на браконєрці жодного разу не була. ОБІДНО!!!
Ага: всі навкруги - сволота, один я білий та пухнастий... Ви це хотіли сказати? Чи: Всім - не можна! А мені - можна, бо дуже хочеться!
Насправді, ось "на розвідці" ви на браконьєрстві й були, так що не кажіть, що "жодного разу"!..
 

Foks

Мисливець
Я повторюю я ходив перед відкриттям подивитися на нори,щоб за 5 виходів,а це дуже мало не ходити блудом по полях.Я голова первинного колективу і з браконєрами я воюю уже 25 років.А у 1991 -95 рр. працював єгерем у РО УТМР.І не треба наїжджати я знаю,які Ви,у вищих органах чемні.Це нам пересічним мисливцям нічого не можна,а вам мясо сома і кабана подавай коли їдете з перевірками.З повагою.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Foks;45533 сказав(ла):
Я повторюю я ходив перед відкриттям подивитися на нори,щоб за 5 виходів,а це дуже мало не ходити блудом по полях.Я голова первинного колективу і з браконєрами я воюю уже 25 років.А у 1991 -95 рр. працював єгерем у РО УТМР.І не треба наїжджати я знаю,які Ви,у вищих органах чемні.Це нам пересічним мисливцям нічого не можна,а вам мясо сома і кабана подавай коли їдете з перевірками.З повагою.
Я у Вас не тільки не брав нічого, але й не просив навіть!
Дуже жалко, що за 5 років отримування заробітної плати як єгер, Ви не змогли вивчити єдиний мисливський Закон, а також не зрозуміли, що єгер не може порушувати вимоги Закону ще більше, ніч пересічний мисливець. А не так: я голова ПО та колишній єгер, мені все можна!!!
А ще можете сказати, скільки протоколів Ви встигли скласти за час своєї війни із браконьєрами?
Поки що без поваги...
 

Foks

Мисливець
Я протоколи не рахував,але достатньо.Я зайшов поспілкуватися у форумі,почути,що нового у мисливських рядах,поділитися досвідом і взяти щось корисне для себе,а Ви наїжджаєте на мене як на першокласника,я такого не люблю.І я так зрозумів що ви тут найрозумніший,дивлюся що не тільки на мене наїжджаєте,а і ще на багатьох форумчан.І поясніть що мені таке усе можна,що я такого зробив,що вийшов у поле з собаками,мало не погубив їх,але на щастя усе обійшлося,усі живі і здорові.І Вам бажаю,щоб вас ніякі незнайомі люди,які взагалі Вас не знають,ніколи Вас не звинуватили у тому,що Ви не робили.Це дуже обідно.І на цьому форумі справжніх мисливців тільки одиниці,решта так,немає,що робити.
 

veter

Мисливець
lemesh_misha;45502 сказав(ла):
Досить дискусійне питання...Адже якщо наганяєш гончака,чи натаскуєш лягаву в угіддях (в дозволених місцях) то не браконьєр,відповідно і з норником не порушення..Ніде нема гарантій,що собака не залізе в нору....Тим паче,що і інша порода може в нору залізти...
почитай закон, что приравнивается к браконьерству и все будет ясно.
Статья 34. Подготовка и использование на охоте собак охотничьих пород, других ловчих зверей и птиц

Натаскивание, нагон, муштровка, полевые испытания и соревнования охотничьих собак проводятся на отдельных участках, выделенных для этой цели пользователем охотничьих угодий, в сроки установленные специально уполномоченным центральным органом исполнительной власти в отрасли охотничьего хозяйства и охоты.
Обнаруженные в охотничьих угодьях без присмотра породистые собаки отлавливаются, о чем в письменном виде информируются районные и областные организации, осуществляющие регистрацию соответствующих пород собак. Беспородные собаки могут быть отстреляны.
Отловленные собаки остаются у пользователя охотничьих угодий, где они были отловлены, или у лица, которое их отловило и содержит. Владельцы собак обязаны возместить расходы по временному содержанию собак.

Владельцы собак, которые допустили их в охотничьи угодья без присмотра, несут ответственность как нарушители правил охоты и возмещают пользователю охотничьих угодий причиненные при этом убытки.
На собак охотничьих пород, других ловчих зверей и птиц, которые используются для полевых испытаний или охоты, владелец должен иметь паспорт с отметкой о допуске к охоте в текущем году.


 

Веталь1502

Новачок
Выходили в воскрисенье на открытие,колектив 5 человек лично взял две лисы,третью попросту проворонил,ну ничего ни всех же сразу перестрелять охота ведь только открылась думаю ещё успею
 

Zimson

Слідопит
А непора б нам припинити цей балаган,аж протівно читати і слухати.всі можна подумати такі святі і чесні та правильні.Людина з вами поділилась розповіла про свое а ви налетіли як ворони.Можна подумати що ніхто з вас таких праведних ніколи неперестував межу дозволеного.
 

PETROPAVEL

Слідопит
Мужики прекращайте г...о возить .... пишите по существу ... а то коты в обиде ???
 

Вкладення

Kapitan

Снайпер
Я хочу сказать что порой нас само местное начальство толкает на нарушения как у нас.Для натаски гончих выделен один лес в пару километров от города.Но если учесть что в основном гончих содержат в сельской местности то им везти собак для выгула в город(а некоторым больше 20км)как-то не с руки.И при нынешней обстановке в государстве сельскому жителю на билет на автобус до города наскрести деньжат трудно,неговоря о том чтобы привезти четвероногого друга в отведенный ему лес.Как то выходит это немного неправильно.Но что поделать закон есть закон.
 
Зверху