Полювання на голуба

КIA

Мисливець
Прошлую неделю голубя вообще даже не видели. Но со среды появился в количестве. Сегодня мимоходом добыли пару.
 

Yuber

Мисливець
впевнений, що велику роль зіграла більша кількість ракушок та і трохи правильно вибране місце.
Як свідчать звіти з полювання деяких камрадів, іноді навіть одна ракушка спрацьовує ліпше за 20-40. Тобто кількість опудал не завжди є визначальним чинником у привабленні голубів.
А от що означає "правильно вибране місце"? Багато хто про нього говорить, та ніхто не розповідає про те, який саме сенс вкладається в це поняття! З пов.
 

oliver

Слідопит
Як свідчать звіти з полювання деяких камрадів, іноді навіть одна ракушка спрацьовує ліпше за 20-40. Тобто кількість опудал не завжди є визначальним чинником у привабленні голубів.
А от що означає "правильно вибране місце"? Багато хто про нього говорить, та ніхто не розповідає про те, який саме сенс вкладається в це поняття! З пов.
Вітаю, друзі. Дуже уважно слідкую за дописами камрадів стосовно полювання на голуба. так от. про успішне полювання з великою кількістю привад пишуть десятки мисливців, а аналогічно з одною ракушкою - одиниці. З цього виходить, що кількість таки важлива. а успішне полювання з однією привадою свідчить про те, що визначним є не тільки кількість ракушок, а і інші фактори, в тому числі правильно вибране місце. Від більшої кількості привад також в значній мірі залежить поведінка голуба при прийнятті рішення про присадку до зграї, коли бачать велику зграю, вони стають менш сторожкі, сідають без обльотів додаткових, і це знижує можливість запримітити недоліки в маскуванні чи розстановки чучал. Кількість чучал також напряму впливає на величину зграї, яка потенційно підсяде до привад, або хоча б налетить на відстань пострілу з цікавості. Поясню: до 6шт ракушок на поведуться зграї великі, так одиночки, пари, трійки можуть підсісти. А коли восени голуб збивається у великі табуни, то на зграю 6-12шт они увагу не звертають, в таких випадках роль кількості ракушок зростає сильно.
І ще. Щоб зрозуміти сенс фрази "правильно вибране місце", потрібно накати сотні кілометрів в пошуках голуба в угіддях, просидіти годинами з біноклем і спостерігати коли, куди летить, де сідає, де саме годується на тому ж самому полі, коли і кудою повертається і т.д.
Все це і багато іншого, що стосується практичного полювання саме на голуба Припутня, я вже описував детально у своїй ФБ групі "Полювання на голуба - Првдивий Мисливець". Думаю багатьом буде цікаво. Мій профіль https://www.facebook.com/profile.php?id=100065418413963

Матиму більше вільного часу, можливо, буду виставляти все це тут в групі. Але згодом...
 

Fonex

Снайпер
Та, по ходу и не улетали ;) :)!
смотрел на днях свежее видео с Турции, охотились там на вяхирей...Местность холмистая, приблизительно как на Буковине, все в снегу...и вяхиря оч много...А я думаю, ну блин, а что ж тогда ему у нас не так?))))))))))))))
 

roz_koms

Слідопит
А я думаю, ну блин, а что ж тогда ему у нас не так?))))))))))))))
Когда-то в какой-то теме писал, встречал у нас не единожды в январе многочисленные стаи вяхирей, относительно сильные морозы и снег по колено присутствовал…Это точно местный (это я уже сейчас понимаю, тогда для меня это как мистика была), у нас по кругу карьеры, а там температура +, есть и озёра с которых утка не улетает, есть и гуси!!! которые прилетают именно зимовать! И там же всю зиму крутится голубь, рабочие рассказывают…а гусей бульдозеристы палками гоняют…щебень жрут
 

LEART

Мисливець
Я припоминаю когда в селе дедушка и бабушка покойные жили. То когда зимой к ним приезжал, а были и утки и гуси куры. То горлица вообще никуда не улетала. Дед засыпет кормушки зерном... А выпускал гулять на улицу живность. То те голуби между всеми этими товарищами успевали. И не только у него. Село жило. Соседи так же живность держали. То голубь был. На дерево глянешь. Сидят едоки.
И не улетали...
Хотя зимы х.з... были точно не холоднее и не теплее...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Горлица и сейчас зимует. Раньше на рабочих фермах полно было, тепло и сытно. Сейчас тоже есть, но заметно меньше. Меньше кормовых мест стало, меньше скотины, птицы у людей.
У нас приемный пункт подсолнечника рядом, меняют на масло, макуху. Семечки просыпаются и кое что перепадает птицам. Местные полудомашние голуби тусят всю зиму и нередко вижу горлиц, в основном по парам.
 

Dedushka

Снайпер
За чертой города вблизи сел горлиц вижу очень часто и по много в стайках. Они как обычные городские, не боятся людей. Да и не стреляют у нас их во время охоты. По крайней мере не видел и не слышал от охотников чтобы их стреляли. Только вяхирь.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
За чертой города вблизи сел горлиц вижу очень часто и по много в стайках. Они как обычные городские, не боятся людей. Да и не стреляют у нас их во время охоты. По крайней мере не видел и не слышал от охотников чтобы их стреляли. Только вяхирь.
В августе-сентябре - не грех стрельнуть, возле полей подсолнечника. Жирная и вкусная. И стрельба интересная.
 
Зверху