Полювання на голуба

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Розкажу і я одну невдалу історію із спорядженням на бистру руку, в п`ятницю у вечері після робочого дня, добре що не багато
A981A024-F182-4F80-9B46-41704BC54678.jpeg
20шт.
Патрон (гільза бу; 686; порох с7 1.55; пж сільвер; дріб 00 (32г); ну і закрив зірочкою....
Ліг спати і завжди все декілька разів обдумую що і як я робив.
І вспоминаю що гирьки на вагах були 1г, 0.5г і 0.05, все якби правильно але та пластинка що 0.5 в мене світло сріблястого кольору а в коробочці з гирями є три пластинки 0.2 і вони тусклішого кольору.
І пригадую що на ваги я поклав тусклішу пластинку.
Не витримую, встаю на часах 01:00 їду до сейфів все це відкриваю достаю коробку з гирьками відкриваю і дивлюся що рядом лежать 0.2 і 0.05 і думаю про себе оце блядь спеціаліст :/, розібрав одного патрона висипав на ваги і що я бачу 1.25:)
Сна вже не було.
Після цієї неприємності в мене з’явилися електронні ваги Діджетал і дозатор rsbc.
А так стараюсь використовувати прозорі гільзи, там хоч видно що і як.
 

иж 18

Слідопит
Розкажу і я одну невдалу історію із спорядженням на бистру руку, в п`ятницю у вечері після робочого дня, добре що не багато Переглянути вкладення 705172 20шт.
Патрон (гільза бу; 686; порох с7 1.55; пж сільвер; дріб 00 (32г); ну і закрив зірочкою....
Ліг спати і завжди все декілька разів обдумую що і як я робив.
І вспоминаю що гирьки на вагах були 1г, 0.5г і 0.05, все якби правильно але та пластинка що 0.5 в мене світло сріблястого кольору а в коробочці з гирями є три пластинки 0.2 і вони тусклішого кольору.
І пригадую що на ваги я поклав тусклішу пластинку.
Не витримую, встаю на часах 01:00 їду до сейфів все це відкриваю достаю коробку з гирьками відкриваю і дивлюся що рядом лежать 0.2 і 0.05 і думаю про себе оце блядь спеціаліст :/, розібрав одного патрона висипав на ваги і що я бачу 1.25:)
Сна вже не було.
Після цієї неприємності в мене з’явилися електронні ваги Діджетал і дозатор rsbc.
А так стараюсь використовувати прозорі гільзи, там хоч видно що і як.
Меньше не страшно, а вот больше то другое дело, да и с7 лучше не делать перебор, а если всё делать по уму порох хорош.
 

Ramiras

Новачок
Вінницька область голуба вже немає, минулих вихідних ще був у зграях , на цих об'їхав кілька полів жодного не бачив
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Коли приблизно починає відлітати голуб?
Когда мороз на дворе. По пушном ходишь, а ещё одиночки встречаются. Если корм есть, то - до морозов. Птица не от холода кочует и мигрирует, а от голода.
 
Останнє редагування:

oliver

Слідопит
7 трофеїв, 3 промахи, 2-3 нальоти профтикав - відпустив без пострілу. голуб практично не літав. якби не привади ракушки , я б його навіть не бачив. чудова тепла погода, прекрасні краєвиди.

15,09,21 4.jpg
15,09,21 1.jpg
15,09,21 2.jpg
 

mulyavchik

Снайпер
В нас шось теж бачу, як вітром здуло.На тому тижні ще бачив а зараз дудки.Козятин.
 

mulyavchik

Снайпер
Я щотижня проїжджаю з козятина через самородок по роботі і голуба не останнім часом не видно
Та хлопці кажуть що є,трохи,але то так,мізер від того що було.Сам підозрюю що він вже полетів,але якось рановато.Ще ж має, думаю бути перелітний.
 

Владимир2602

Мисливець
Ось і я добув тройку своїх перших трофеїв цього сезону. До вересня ходив більше як на прогуляньки ніж на полювання, поспостерігати за природою і її мешканцями. А в вересні, коли голуб вже жирний, відгодований, і розміром ну майже як гусак, от тоді він цінний трофей. Знаючи точно, де він гарно літав минулого року, і де я його не рідко зустрічав, в цьому році - його трасса між ліском (місцем відпочинку) та ставком - я був впевнений, що полювання будуть результативні, і без особливих труднощів. Але у голуба відносно цього була інша думка. Тож, коли я вирішив скоштувати печеного голуба, і прийшов до своєї засідки в тіні абрикоса, я голуба не побачив взагалі! Думки в той вечір мене відвідували різні, і що вже полетів шукати їжу в інші місця, і що потравився хімією, якою поля обробляють... Але рішення було однозначне - треба шукать. Їздить, нажаль, немає на чому, тому термос і бутерброди в ягдташ, ягдташ на плече і "в путь".
За три виходи - 60км пішки.
І я таки його знайшов. Біля озера величезне поле соняшника, там він собі і облюбував місця. Підійшовши до краю поля, побачив табунчик, голів 20, які спокійнісінько собі відпочивали на соняшнику метрів за 200-250 від краю. Спочатку настільки не вірилось, що я його знайшов, що довго роглядав у бінокль, чи не ракушки то хтось виставив на сонашниках))
Побачивши, як до вже сидячих підлітають інші і спокійно собі сідають поряд зрозумів, що треба діяти. Але, як? Соняшник якийсь низенький і рідкий - підкрастися непомітно майже не можливо, а повзти на колінах 200 метрів - не найкраща перспектива (хоча, від радості і така ідея була))
Але все ж таки було прийняте рішення стоять між полем, і озером на полосі прибережної рослинності широною метрів 10.
На годиннику 15:30. І ось він, перший наліт. І, звісно, промах, через підвищену кількість адреналіну в крові))
Потім заспокоївся оглянувся навкруги, вибрав зручну зону пострілу, і став чекати. Не пройшло й п'яти хвилин, як низькопролітаючий мессершмітт потрапив в зону ураження моєї гаубіци ІЖ27 16го калібру)
Перший трофей є! Ручка.. матроска.. запис.. гільза.. фото.
Потім були ще нальоти, промахи, трофеї.. Деяких просто пропускав, спостерігающи за їхнім пікіруванням на соняхи...
В 18:00, як по звонку, літ закінчився. Тепер можна і чаю з бутербродом.. Вирішив залишитись біля озера на вечірню зорю, сподіваючись побачити в той вечір ще й з качиного сімейства когось. Але качка в той вечір в мій бік не летіла. Що ж, не все одразу))
Втомлений, але задоволений повернувся додому. Чекаю наступних вихідних, і сподіваюсь, що той сонях ще не зібрали за тиждень.
P.S. Патрон використовував Rottweil, дріб № 7, навіска 31 г
 

Вкладення

Останнє редагування:

oliver

Слідопит

Panters

Снайпер
Сьогодні часу було замало для повноцінного полювання, тож вирішив зробити розвідку та вигуляти вірних помічників, пройшовся по місцях де раніше був голуб, але соняшник почали збирати і він перемістився на інші поля, прогулявшись годинку при повернені до авто пролетів одинак, але за межею пострілу та сів в посадці за 300м. Вирішив спробувати підійти, вже й наче далеко зайшов та вирішив що припутень полетів на іншу сторону та й думав повертатись, і тут шумний зліт і красень в польоті, постріл - і трофей каменем падає в соняхи. Патрон самокрут; гільза БП с. Гордон, 686, С7-1,57,п/к Максам, 32гр. дробу(мікс-16#7 та 16#5). На ранок по плану зміна угідь та повноцінне полювання. Всіх з полем, на завтра ні пуху ні пера!
 

Вкладення

Зверху