Полювання на голуба

Stanislav Fursa

Снайпер
Чого він, до нас причепився))) Слідкує чи що))) Завтра почну годувати, зроблю кормушку, насиплю насіння і кукурудзу.
Якщо він побачить, що Ви винесете на відтриття ружжо, його там, як вітром здує..:p:):D
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Привет голубятникам!
Звонил сегодня ребятам в село: начинают на днях убирать рапс.
Какие прогнозы-вяхирь пойдет?
Не смогу на эти выходные выбраться в угодья.
А поле- зачетное, есть на примете!
Вопрос: с чего начинать охоту- с рапса или зерновых? По такой жаре, ИМХО, и пшеницу-рожь уже уберут до открытия. Что же предпочтет вяхирь? Какие будут мнения?
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Ы-Ы-х! Под дых- знаю сам! Да где ж его-то найти, горох?! Кстати, горох уже убрали, там, где он был. Понимаю умом, что вяхирь будет туда летать, пока его не передискуют ( перепашут). Но это, в современных условиях, работает так, что пока с одного конца поля убирают урожай, то с другого- его уже дискуют. А до открытия еще ого-го-го!
Так -рапс или зерновые? Это более реально!
 

HOWA

Слідопит
Спостерігав голубів вчора 07.08, позавчора 06.08, сьогодні 08.08 на дозріваючій пшениці та ячмені. Також на молодій конюшині. Зграйки по 3-6 штук. Сідає 2-3 шт. до них потім приєднуються інші що пролітають. Пасуться. А ще тренуються літати? - роблять "гірку", потім розставивши крила планують майже до землі. Потім знову "гірка". І так 5-6 разів. (Хмельницька обл.)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
а хто знає шо в нього там в голові?
Есть сезонные предпочтения 100%. Два поля рядом: на одно падает, а второе проходит транзитом. Замечено неоднократно. Хотя и там, и там корма предостаточно.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
а второе проходит транзитом. Замечено неоднократно.
так і я про те ж! поки не побачиш і не вислідкуєш безпосередньо перед відкриттям - фіг поймеш. головне, що точно піде на водопій. там скоріш за все і буде полювання до соняшника
 

Dedushka

Снайпер
Есть сезонные предпочтения 100%. Два поля рядом: на одно падает, а второе проходит транзитом. Замечено неоднократно. Хотя и там, и там корма предостаточно.
Еще будут поля подсолнуха на открытие по перу. Надеемся что там голубь будет держаться.
 

джейк

Мисливець
Я завжди починаю відкриття сизону з вяхеря.У мене в угідях високовольтні лінії і голуб постійно рік у рік сидить на них. НА даний час поля засіяні пшеницею голуб зраку прилітае посидить а потім падае в пшеницю у чора спостерігав.У цьому році голуба багато учора зранку на дротах сиділо біля 60шт .І немае різниці чим би поля були засіяні голуб литить з лісу і сідае на лінії посидить збираеться в стаю і летить на кормове поле .
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Еще будут поля подсолнуха на открытие по перу. Надеемся что там голубь будет держаться.
Всегда- предфинальная, поздняя стадия моих охот по вяхирю. О-о-чень далеко от открытия охоты.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я завжди починаю відкриття сизону з вяхеря.У мене в угідях високовольтні лінії і голуб постійно рік у рік сидить на них. НА даний час поля засіяні пшеницею голуб зраку прилітае посидить а потім падае в пшеницю у чора спостерігав.У цьому році голуба багато учора зранку на дротах сиділо біля 60шт .І немае різниці чим би поля були засіяні голуб литить з лісу у сідае на лінії посидить збираеться в стаю і летить на кормове поле .
Провода перебить не боитесь? ;) :rolleyes:
 

HOWA

Слідопит
Спостерігав. Після годівлі йшли на старі торфкар'єри, канави, пити воду? далі повертались, сідали на дроти високовольтної ЛЕП. Що ще цікаво, на полях були калюги, туди пити воду вони не летіли.
 
Зверху