Питання щодо продовження дозволу на гладкоствольну зброю.

Статус
Закрита.

Тоз-Б

Новачок
Добрий вечір. Виникло питання неоднозначне: знаходжусь за кордоном, подався на карту побиту, дозвіл на зброю скоро закінчується. А продовжити його нема змоги, бо як виїду з Польщі, карту побиту не отримаю. Хто що порадить в такій ситуації?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Так, ніби-то, до закінчення воєнного стану в Україні дозвіл можна не продовжувати взагалі?
 

DVV

Слідопит
Тема така вже піднімалася . Дивіться Наказ МВС УКраїни №195 від 18.03 2022 року "Про продовження строку дії дозволів у сфері обігу зброї, пристроїв та вибухових матеріалів під час дії воєнного стану в Україні".
 

LEART

Мисливець
Так, ніби-то, до закінчення воєнного стану в Україні дозвіл можна не продовжувати взагалі?
Завітав до магазину де працював. Мисливський. Спитав за це питання. Потрібно продовжувати дозвіл. Якщо поліція працює, дозвільна звісно теж. То продовжувати потрібно.
 

T valeri N

Мисливець
Запорізький район, перевірки умов зберігання мисливської зброї проводяться.
Дозвільна працює, дозволи продовжують.
 

DVV

Слідопит
Рекомендую ознайомитися уважно з Наказом МВС УКраїни №195 від 18.03 2022 року "Про продовження строку дії дозволів у сфері обігу зброї, пристроїв та вибухових матеріалів під час дії воєнного стану в Україні" Про продовження строку дії дозволів у сфері обігу зброї, пристроїв та вибухових матеріалів під час дії воєнного стану в Україні

Відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Положення про дозвільну систему, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 1992 року № 576, з метою врегулювання питання строку дії дозволів у сфері обігу зброї, пристроїв та вибухових матеріалів під час дії воєнного стану в Україні НАКАЗУЮ:

1. Установити, що під час дії воєнного стану в Україні строк дії дозволів, визначених Інструкцією про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів, затвердженою наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21 серпня 1998 року № 622, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 07 жовтня 1998 року за № 637/3077 (далі - Інструкція), продовжується на період до 10 днів після припинення або скасування дії воєнного стану в Україні.

2. Продовження визначеного в пункті 1 цього наказу строку дії дозволів у сфері обігу зброї, пристроїв та вибухових матеріалів проводиться уповноваженими підрозділами Національної поліції України за зверненням громадян України, уповноважених представники юридичних осіб відповідно до вимог Інструкції.
 

VS1975

Снайпер
По факту це Положення не працює. " Наші " сумські дозвільники вимагають своєчасного продовження дозволу на зброю. Дозвільна система у Сумах працює, приймають громадян, приймають усі необхідні довідки та рапорти, виписують дозволи на придбання та продовжують діючі. Зсилаються на те, що це Положення поширюється тільки на райони, які окуповані. Можливо це їхня забаганка, а можливо так воно і є. Я констатую факти. Був у дозвільній 8 грудня ( роблю собі дозвіл на придбання другої одиниці гладкоствольної зброї ). Якось так....
 

old hunter

Снайпер
Завітав до магазину де працював. Мисливський. Спитав за це питання.
Я вибачаюсь, а чому не в супермаркеті? :)
Там та на ринку сама вірна інформація.

А Накази Дениса Монастирського, то таке.
 
  • Like
Reactions: DVV

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
" Наші " сумські дозвільники вимагають своєчасного продовження дозволу на зброю. Дозвільна система у Сумах працює, приймають громадян, приймають усі необхідні довідки та рапорти, виписують дозволи на придбання та продовжують діючі. Зсилаються на те, що це Положення поширюється тільки на райони, які окуповані. Можливо це їхня забаганка, а можливо так воно і є.
функціонери УТМР, менти, всі інспекції (вже дозволили позапланові перевірки постановою КМУ)
 

T valeri N

Мисливець
Рекомендую ознайомитися уважно з Наказом МВС УКраїни №195 від 18.03 2022 року "Про продовження строку дії дозволів у сфері обігу зброї, пристроїв та вибухових матеріалів під час дії воєнного стану в Україні" Про продовження строку дії дозволів у сфері обігу зброї, пристроїв та вибухових матеріалів під час дії воєнного стану в Україні
Так, дійсно цей документ чинний. Але і наказ №622 не припинений чи скасований. Це певна правова колізія або наспіх підготовлений. Так само тлумачать і дозвільні на місцях. Як що є можливість, то чого затягувать. Як що в силу обставин не має такої можливості, то можно хоч в телефонному режимі зясувати у уповноваженому підрозділі Національної поліції України.
 

DVV

Слідопит
Прочитайте Наказ № 622 Чинна редакція іде з посиланням На 195 Наказ. Зверніть увагу, що наказ 195 не скасовує порядок продовження строків дії дозвілів, а уточнює порядок продовження в період воєнного стану. Ніхто не забороняє продовжити дозвіл при наявності такої можливості. В той же час це не носить зобов'язувального характеру. Хто спілкується з дозвільною системою, дізнайтеся на який термін вам його продовжуть. Якщо є форумчани, які в цей час це робили, відгукніться. Відтермінування термінів запроваджено і інших сферах, наприклад щодо вклеєння фото при досягненні певного віку тощо.
 

LEART

Мисливець
Я вибачаюсь, а чому не в супермаркеті? :)
Там та на ринку сама вірна інформація.

А Накази Дениса Монастирського, то таке.
А якщо Ви у курсі, то якої холєри взагалі глузуєте, а не дасте відповідь на питання???!!!
Денис Монастирський не знаю хто такий...
Перечитав пости. ДВВ взагалі юрист. Там у його пості про цього товариша зовсім нічого не має. Так хто він???
Шукати в інеті не буду...
Якщо є інфа відповісте.
 
Останнє редагування:

old hunter

Снайпер
А якщо Ви у курсі, то якої холєри взагалі глузуєте, а не дасте відповідь на питання???!!!
Вибачайте.
Я був здивований тим, що вище наводили посилання на Наказ (там була відповідь на всі питання) а Ви потім написали за магазин.

Ну нічого, розбираемось потрошку.
 

LEART

Мисливець
Вибачайте.
Я був здивований тим, що вище наводили посилання на Наказ (там була відповідь на всі питання) а Ви потім написали за магазин.

Ну нічого, розбираемось потрошку.
Та за магазин це я навів приклад. Як бистріше. Я дзвонив у дозвільну. Але там такого нарозповідали... Що тут все як виложити, то багато ніхто не зрозуміє. Особливо переселенці, які змогли зброю вивезти.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Вже обговорювали, закон один для всіх. До кінця воєнного стану дозволи автоматично продовжуються.
 

DVV

Слідопит
На цей час не маю інформації щодо практики продовження дозволів, тому і не відповідаю повністю. На вересень продовжували дозвіли лише на три місяці. Тому і запитую, хто має досвід продовження дозволів. Моя думка та власний досвід, продовжувати термін дозволу ніхто не вимагає. Наказ 195 дає відповідь на це питання.
 

XXL

Снайпер
На данный момент нет информации о практике продления разрешений, поэтому и не отвечаю полностью. На сентябрь продлевали разрешения всего на три месяца. Потому и спрашиваю, кто имеет опыт продления разрешений. Мое мнение и собственный опыт, продлевать срок разрешения никто не требует. Приказ 195 дает ответ на этот вопрос.
Продлил Донецкая область
 

markiv-bogdan

Мисливець
Я свій дозвіл продовжував у жовтні. Була розмова з дозвільником ,який сказав,що хочете продовжуйте зараз на три роки ,а хочете чекайте на закінчення воєнного стану. Вирішив ,таки продовжити. Процедура продовження дозволу не змінилася.
 

old hunter

Снайпер
Я свій дозвіл продовжував у жовтні. Була розмова з дозвільником ,який сказав,що хочете продовжуйте зараз на три роки ,а хочете чекайте на закінчення воєнного стану. Вирішив ,таки продовжити. Процедура продовження дозволу не змінилася.
Таки е адекватні дозвільники які вміють читати, та яких не до кінця побив шашель корупції.
Приемно.
 
Статус
Закрита.
Зверху