Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

Mechanik

Снайпер
Скажіть будьласка! Наприклад ,якщо я проживаю в селі і вирішив вийти на кар"єр чи кудись в яр постріляти з рушниці, що мені за це грозить???
Кримінального чи адміністративного правопорушення в Ваших поки що, не має.
При умові, якщо місце обране Вами не є територією населенного пункту, заказним чи заповідником, мисливськими угіддями установ, організацій, товариств та інше.
Але, Вам НЕОБХІДНО про це повідомити Вашого дозвільщика, проте що я, такий то громадянин, хочу провести пристрілку своєї власної зареєстрованної мисливської зброї, в такий то день, та з такого по такий то час, в такому то місці(кар'єр, яр) та з технікою безпеки та поводження зі зброєю - ВИ ОЗНАЙОМЛЕНІ.
Де дозвільщик, ставить до відома оперативного чергового відділу поліції Вашого району про Ваші дії та заходи.
Принаймі, в такий спосіб, я так пристрілюю свою особисту зареєстровану зброю.
 

Копатыч

Зброяр
Наприклад ,якщо я проживаю в селі і вирішив вийти на кар"єр чи кудись в яр постріляти з рушниці, що мені за це грозить???
Стаття 12. Право на полювання

Право на полювання в межах визначених для цього мисливськихугідь мають громадяни України, які досягли 18-річного віку,одержали в установленому порядку дозвіл на добування мисливськихтварин та інші документи, що засвідчують право на полювання.

Полювання з використанням вогнепальної мисливської зброїдозволяється лише особам, які в установленому порядку одержалидозвіл органу внутрішніх справ на право користування цією зброєю.

До полювання прирівнюється:
перебування осіб у межах мисливських угідь, у тому числі на польових і лісових дорогах (крім доріг загального користування), з будь-якою стрілецькою зброєю або з капканами та іншими знаряддями добування звірів і птахів, або з собаками мисливських порід чи ловчими звірами і птахами, або з продукцією полювання;
перебування осіб на дорогах загального користування з продукцією полювання або з будь-якою зібраною розчохленою стрілецькою зброєю.

Кримінального чи адміністративного правопорушення в Ваших поки що, не має.
Вы серьезно?
Але, Вам НЕОБХІДНО про це повідомити Вашого дозвільщика
Инспектору "разрешительной" системы, глубоко плевать на ст. 12 БЗ и в случае проверки "экологами", "егерями" и т.д. вот тот самый разрешитель, будет только "глазками лупать", а отвечать прийдется Вам.
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Инспектору "разрешительной" системы, глубоко плевать на ст. 12 БЗ
100%
в случае проверки "экологами", "егерями" и т.д. вот тот самый разрешитель, будет только "глазками лупать", а отвечать прийдется Вам.
я когда думаю популять, то благодаря тому, шо "большая деревня" знают все "проверятели" и егерь с нами. Хотя это тоже не законно:oops:.
 

Mechanik

Снайпер
Пане Копатыч Дякую Вам.
А тепер по суті. Я добре знаю, в який спосіб має відбуватись пристрілка зброї.
Якщо ЗГІДНО ЗАКОНУ тільки так:
пристрілювати свою мисливську рушницю можна лише в спеціально відведеному та обладнаному місці: стрільбищі чи мисливсько-спортивному стенді, які працюють на підставі ліцензії, виданій у встановленому порядку відповідним органом внутрішніх справ.
Як виняток, можна припустити, що під час полювання, коли є всі відповідні документи на право його здійснення, можна перевірити свою рушницю по мішені, але з дотриманням усіх правил та норм безпеки

Дорогу переходимо МИ завжди на пішохідному переході?
Відповідь - НІ
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Пане Копатыч Дякую Вам.
А тепер по суті. Я добре знаю, в який спосіб має відбуватись пристрілка зброї.
Якщо ЗГІДНО ЗАКОНУ тільки так:
пристрілювати свою мисливську рушницю можна лише в спеціально відведеному та обладнаному місці: стрільбищі чи мисливсько-спортивному стенді, які працюють на підставі ліцензії, виданій у встановленому порядку відповідним органом внутрішніх справ.
Як виняток, можна припустити, що під час полювання, коли є всі відповідні документи на право його здійснення, можна перевірити свою рушницю по мішені, але з дотриманням усіх правил та норм безпеки

Дорогу переходимо МИ завжди на пішохідному переході?
Відповідь - НІ
А це і погано,бо і в плані пішоходів і в плані пристрілки невиконання вимог діючого законодавства закінчується,як правило, плачевно,а вже як тяжко-ну це залежить від обставин і супутніх причин!!!
 

Mechanik

Снайпер
А це і погано,бо і в плані пішоходів і в плані пристрілки невиконання вимог діючого законодавства закінчується,як правило, плачевно,а вже як тяжко-ну це залежить від обставин і супутніх причин!!!
Погоджуюсь з Вами пане Аpro.
Але людина, подібна річці, завжди рухається по шляху найменшого опору.
Так робить не тільки людина, але і все в природі, і розуміти це дуже важливо.
Так відбувається тому, що наше життя багато в чому зумовлено: адже рухатися по шляху найменшого опору - це закон природи.
 

Клещенко Д.М.

Мисливець
Скажіть будьласка! Наприклад ,якщо я проживаю в селі і вирішив вийти на кар"єр чи кудись в яр постріляти з рушниці, що мені за це грозить???
Тут палка з двох кінців. Якщо яр чи кар'єр належить до населеного пункту, то тут УТМР ніяким боком сюди не касається, а отже якщо ні хто не заявить дільничому по Ваші стрільби, то нічого не буде.
Якщо ж яр чи кар'єр знаходиться поза населеним пунктом, то тут вже знаходження в мисливських угіддях зі зброєю без потрібних на те документів і не в мисливський сезон. Але перевіряючий за кожним кущем не сидить (тоді б браконьєрства б не було), а отже в глухий місцевості можна і побахкати.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Скажіть будьласка! Наприклад ,якщо я проживаю в селі і вирішив вийти на кар"єр чи кудись в яр постріляти з рушниці, що мені за це грозить???
Как минимум - админштраф
а отже в глухий місцевості можна і побахкати
Не советуйте глупостей!
Один уже, к примеру, "побабахкал" в "глухой местности"-ознакомьтесь со ссылкой, прежде, чем советовать. И таких случаев, увы, можно много привести. К сожалению.
http://svoboda.fm/crime/adventure/200650.html
 

Клещенко Д.М.

Мисливець
Не советуйте глупостей!
Один уже, к примеру, "побабахкал" в "глухой местности"-ознакомьтесь со ссылкой, прежде, чем советовать. И таких случаев, увы, можно много привести. К сожалению.
http://svoboda.fm/crime/adventure/200650.html
А ничего, что как правило за мишенью должна находиться глухая "стена". То есть отстрел проводится там, где за мишенью фактически ни кто находится не может и будь то пуля или дробь попросту уйдут в землю. Это может быть обрыв оврага, яра или другой местности, но обязательно стрельба должна вестись в тупик исключающий появление человека по всей линии огня.
 

Ruslan Verozub

Новачок
доброе время суток , подскажыте сколько в етом году стоит дотументы на уоор со взносами? интересует киевская и жытомерская и черниговская область, и что осталось от высокой дамбы нам ? как найти новых владельцев и сколько стоит отстрелки? с уважением зарание спасибо.
 

Reinger

Снайпер
Чтобы не было такой безудержной полемики, есть предложение создать на форуме рубрику "Юридическая консультация" по примеру журнала "Охота и рыбалка". При нашем законодательстве вопросов всегда больше, чем ответов.
 
  • Like
Reactions: SAB

SAB

Мисливець
Шановні форумчани. Вирішив придбати ще одну рушниую. Що мені для цього потрібно, які документи? Дозвіл на першу рушницю ще не закінчився.
 

Pvaleriy

Мисливець
Медична справка якщо ще дійсна то підійде, якшо ні то треба нову.
Страховка потрібна ящо також не просрочена.
І думаю все! Далі все залежить від дозвільника!
 

Копатыч

Зброяр
Вирішив придбати ще одну рушниую. Що мені для цього потрібно, які документи? Дозвіл на першу рушницю ще не закінчився.
Для начала, изучить и запомнить мат. часть .......
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0637-98/page3
Якщо громадянин, який звертається до органу внутрішніх справ
для оформлення дозволу на придбання зброї, пристрою, вже має у
власності чи у користуванні зброю, пристрій, він надає копію
дозволу на зберігання цієї зброї, пристрою, а документи (довідки),
які були подані при отриманні дозволу на придбання, зберігання
(перереєстрації), є дійсними, повторно не оформляються, власник
подає їх копії.
Уже раз десятый поднимается один и тот же вопрос, Вам лень читать?
Учиться, учиться и учиться ...... В.И. Ульянов.
От части, в чем то, он был прав ......
 

SAB

Мисливець
Спасибо Копатич!
 

Олег198409

Новачок
Доброго дня панове мисливці,підскажіть збираюсь поповнити ваші ряди,вже підібрав рушницю,тількі у власника протермінований дозвіл на зберігання,що може статись коли будем переписувати рушницю?
 
Зверху