Питання до старожилів.! Що за порох?

SAB

Мисливець
Доброго дня . Від старого мисливця досталась банка пороху та вкладиш . Що за порох невідомо. Може хтось знає .
IMG_20230714_115112.jpg
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Фото банки можна? Був у різних розфасовках. По характеристикам-прекрасний був порох. Особисто у мене - на другому місці після Сокола. Допускав об"ємний спосіб дозування. Чудово себе зарекомендував і в спеку, і в морози до -25С. Безпроблемний.
Тут більш детально про нього:
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Порох-сунар.64614/
 
Останнє редагування:

SAB

Мисливець
Фото банки можна? Був у різних розфасовках. По характеристикам-прекрасний був порох. Особисто у мене - на другому місці після Сокола. Допускав об"ємний спосіб дозування. Чудово себе зарекомендував і в спеку, і в морози до -25С. Безпроблемний.
Тут більш детально про нього:
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Порох-сунар.64614/
Банка схожа як на соколі. Зараз не можу сфотографувати. Яле ще може таке бути, що його пересипали. Головне що взнав ,що це за порох. Бо я ніколи не бачив ,ні Сунара,ні Барса ,Ні інших порохів часу дефіциту. Колись як батько полював ,то купив 2 банки Грифу. Але Щось він не пішов.
 

mulyavchik

Снайпер
А як на мене ,то може бути і Сокол.Колись мені трапилась банка з такою формою зерна.Скільки йому було років незнаю,але відпрацював він на відмінно
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А як на мене ,то може бути і Сокол.Колись мені трапилась банка з такою формою зерна.Скільки йому було років незнаю,але відпрацював він на відмінно
Зверніть увагу на масу заряду 12 калібру.
 

1.11

Слідопит
Сунар.
Він завжди є циліндричної форми. Останню банку продав у 2020 році.
Порох чудовий, але дуже чутливий до точності навіски, типу снаряду (куля, номер дробу і т.д.), типу пижування (картонна прокладка, повсть, пластик) і зусилля стиснення (рекомендується тільки досилання).
 
Останнє редагування:

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Сунар.
Він завжди є циліндричної форми. Останню банку продав у 2020 році.
Порох чудовий, але дуже чутливий до точності навіски, типу снаряду (куля, номер дробу і т.д.), типу пижування (картонна прокладка, повсть, пластик) і зусилля стиснення (рекомендується тільки досилання).
Так це Сунар, але з перших партій. Гарний порох і не дуже він був такий до навісок, а послідуючі партії Сунару мали вже зернисту форму, як у Барса і дійсно були чутливі, коли насипали мірним шляхом.
 
Зверху