Перекурчик

Статус
Закрита.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Привет Артур!!!
Та так, сегодня что-то музыки охота...
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Привет Артур!!!
Что-то времени совсем нет, на этой неделе постараюсь вырваться.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Может на рыбалку вырвусь, а на выходных на охоту.
 

Russ

Мисливець
Та в принципі і те і те). Сьогодні був в районному УТМР, 1000 грн відстрілка, плюс банківські послуги)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
У нас пока нет информации о стоимости ...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
а шо ж ви всі хочете - мінімалку піднімають, а звідти всі зарплати, ми утримуємо увесь штат єгерів та голів утмр. у мене фазан 3 голови - 300 грн, за зайця ше не ясно.
 

Russ

Мисливець
а шо ж ви всі хочете - мінімалку піднімають, а звідти всі зарплати, ми утримуємо увесь штат єгерів та голів утмр. у мене фазан 3 голови - 300 грн, за зайця ше не ясно.
Боюсь, що для 2-х єгерів, голови і бухгалтера мінімалка за наш кошт відрізняється від мінімалки в Державі. Хоча може чого не знаю і за рік вмдатки на утримання угідь збільшились, почали в Європі закупляти зайця.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
всім привіт.
сьогодні минає рівно рік як відійшов у кращий світ наш колега, побратим, Друг, автор цієї теми та інших цікавих тем, просто гарна людина, справжній чоловік, Мисливець з великої літери, душа нашої форумної компанії, невиправний оптиміст навіть у найтяжчі періоди життя - Польовий Микола Васильович, для нас тут - Дядько Микола. Пом'янімо його в цей день... хай спочиває з Богом, а його родині - щастя та здоров'я, сил та мужності пережити цю важку втрату...
1602146346495.png
 
Статус
Закрита.
Зверху