Перекурчик

Статус
Закрита.

tyrist 1945

Тигр
Бій рушниці хлопці вимірюється двома основними і одним помічним терміном. Хлопці знають, я казав вже.
 

KFoR

Зброяр
заміть, ці люди мають довідку психіатра!!!
я би краще вживав термін - "якість пострілу", орієнтуючись навіть на звук самого пострілу - стрельнуло чи бздикнуло, голосно чи помірно - я мав таку річ з патронами РІО, один постріл нормальний, інший - у вухах заклало, а патрони з однієї пачки.
умовно: якщо взяти 100 однакових патронів і вистрілити їх за один раз з одного й того ж ружжа на одну й ту саму відстань по однаковій мішені. і порівняти мішені 1, 10, 20, 30, 40 ... 100 пострілів, якщо кучність та різкість (хай по сосновій дошці) буде коливатись в межах стандарної та відносної похибок = якість пострілу добра.

150 кіл орієнтовно мав кабанчик. кум, дякувати Богу, швиденько провів ритуал жертвоприношення.
ВСІМ ПРИВІТ!
от того в своїй мисливській практиці я магазинними стріляв тільки перший рік :)(а і ще потратився на хронограф) ще сторінок з 5-10 і тему закрию, але обрунтую "свою" теорію. Там трошки більше букв чим Ігор пояснив, але суть від того не змінюється:D:D:D
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго вечера Парни!!!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Как проходят выходные, что нового, на рыбалке был кто-то
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
хлопці, хтось чув таке поняття - кубінський мішок?
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Да, он больше обыкновенного.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Артур, с какой целью интересуешься???
 
Статус
Закрита.
Зверху