Перевірки контролюючих органів під час військового стану

Hovarf

Слідопит
В державі йде війна. Мисливські господарства та громадські організації на межі виживання. Полювання тимчасово заборонено. Для більшості користувачів угідь єдина стаття доходу - членські внески свідомих мисливців. З працівників єгерської служби багато людей мобілізовано на фронт, в територіальну оборону. Ті, хто залишились стараються хоча б якось тримати охорону та контроль за мисливськими угіддями в цей критичний для держави час. А от чиновники Львівського обласного управління лісового господарства вирішили, що їм тепер саме час проводити перевірки . Я в шоці.
 

Вкладення

old hunter

Снайпер
Ну........... заплановані на цей рік перевірки, що ти зробиш.
Ви зрозумійте правильно, користувач угідь (УТМР) за договорами винен виконувати певні речі. І він їх виконуе.
Не буде робить, контролюючі органи зроблять аяяй та можуть розірвати договір аренди угідь.
Там все строго.
Така моя думка.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ну........... заплановані на цей рік перевірки, що ти зробиш.
Ви зрозумійте правильно, користувач угідь (УТМР) за договорами винен виконувати певні речі. І він їх виконуе.
Не буде робить, контролюючі органи зроблять аяяй та можуть розірвати договір аренди угідь.
Там все строго.
Така моя думка.
тут ми повинні керуватись не думками, а законом. Управління відповідно до закону є орган державної влади що регулює політику у сфері мисливького господарства. регулювати це не лише контролювати! (це потрібно запамятати раз і назавжди!, бо привикли що будь який орган - це лише - контроль, в натурі це зовсім не так ), можна багато мріяти та філософствувати що б зараз могло , чи мало б зробити управліня, але на жаль це все не так
 

old hunter

Снайпер
тут ми повинні керуватись не думками, а законом. Управління відповідно до закону є орган державної влади що регулює політику у сфері мисливького господарства. регулювати це не лише контролювати! (це потрібно запамятати раз і назавжди!, бо привикли що будь який орган - це лише - контроль, в натурі це зовсім не так ), можна багато мріяти та філософствувати що б зараз могло , чи мало б зробити управліня, але на жаль це все не так
Авжеж.

Мабуть е і інші листи та розпорядження органу управління, де він ле лише контролює.
Ми побачили тільки один лист і робимо висновки, що до його діяльності.

А якщо ми повинні керуватися Законами, то може в діях працівників Львівського обласного управління лісового господарства були якісь порушення Законів???

Ваша думка мені зрозуміла - але це емоції, або незнання стану справ на місці.
 
Останнє редагування:

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Авжеж.

Мабуть е і інші листи та розпорядження органу управління, де він ле лише контролює.
Ми побачили тільки один лист і робимо висновки, що до його діяльності.

А якщо ми повинні керуватися Законами, то може в діях працівників Львівського обласного управління лісового господарства були якісь порушення Законів???

Ваша думка мені зрозуміла - але це емоції, або незнання стану справ на місці.
Вибачте, про це можна розмовляти вічно). Скажу на завершення з практики, виходячи з свого досвіду, що управління в бік мисливської галузі - повна бездіяльності.
 

old hunter

Снайпер
Вибачте, про це можна розмовляти вічно). Скажу на завершення з практики, виходячи з свого досвіду, що управління в бік мисливської галузі - повна бездіяльності.
Згоден з Вами.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Державне агенство лісових ресурсів ще пильно працює у напрямку виявлення самозаліснених лісових ділянок, ще й вимагають сприяння щодо їх виявлення та прискореної передачі останніх від органів місцевого самоврядування, а під цю категорію потрапляють всі самозаліснені землі, площею від 0,5 га, хоча землі під лісами (принаймні в моєму регіоні вони не оформили - кадастрових номерів немає)...
 
  • Like
Reactions: pio
Зверху