Патронники Тоз-34

Добрий вечір, являюсь власником тоз 34, в обох патронниках в самому кінці нібито хром обліз чи то раковини, в стволах не дуже багато. Питання чи можна стріляти з такої зброї і як запобігти подальшому руйнуванню ствола?
 

Вкладення

mulyavchik

Снайпер
Стріляти можна.Але якщо вже почалася така оказія то тільки ретельною чисткою Ви зможете трішки призупинити той процес.Но вже ніяк неприпинити.Нажаль,час і безголові хазяї довели стволи до такого стану.Нічого в нашому житті,нажаль, вічного немає.Якось так.
 

rus pos

Новачок
Добрий вечір, являюсь власником тоз 34, в обох патронниках в самому кінці нібито хром обліз чи то раковини, в стволах не дуже багато. Питання чи можна стріляти з такої зброї і як запобігти подальшому руйнуванню ствола?
да напастріли не повліяе після полюваня добре чистити і нічого страшного на ваше житя його хватить ,,в мене в товариша всіравнно шо хтось перекопав города стріляе добувае дичину а вас це ше нічого страшного нема полюйте і непериживайте
 

LEART

Мисливець
Добрий вечір, являюсь власником тоз 34, в обох патронниках в самому кінці нібито хром обліз чи то раковини, в стволах не дуже багато. Питання чи можна стріляти з такої зброї і як запобігти подальшому руйнуванню ствола?
У меня в ИЖике тоже раковины. Хоть и стволы хромированные. Уже таким брал. Ничего страшного. Стреляет. Просто надо чистить постоянно и тщательно. Не так что с охоты приехал в сейф, позжее почищу. И потом забыл... До следующего выхода...
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Добрий вечір, являюсь власником тоз 34, в обох патронниках в самому кінці нібито хром обліз чи то раковини, в стволах не дуже багато. Питання чи можна стріляти з такої зброї і як запобігти подальшому руйнуванню ствола?
Нічого страшного немає, буде стріляти та влучати і ще довго-довго років. В мене в товариша в ТОЗ-63 в стволах як після атомного вибуху, він з такою рушницею вже років з 30-ть успішно полює, і як видно міняти й не збирається.
А так як сказано, чистка, щоб не "прогресувало".
 

tyrist 1945

Тигр
да напастріли не повліяе після полюваня добре чистити і нічого страшного на ваше житя його хватить ,,в мене в товариша всіравнно шо хтось перекопав города стріляе добувае дичину а вас це ше нічого страшного нема полюйте і непериживайте
Геніально!!!
 

LEART

Мисливець
Нічого страшного немає, буде стріляти та влучати і ще довго-довго років. В мене в товариша в ТОЗ-63 в стволах як після атомного вибуху, він з такою рушницею вже років з 30-ть успішно полює, і як видно міняти й не збирається.
А так як сказано, чистка, щоб не "прогресувало".
В батька теж саме. Живого місця в стволах немає. І теж не хоче ніякої іншої рушниці.
 
Зверху