О капсюлях,все что знаем.

скс-45

Мисливець
Доброго дня! Мабуть коли хочеться отримати "ідеальну" осип на "листку паперу" тоді і більше потрібно звертати увагу на швидкість горіння капсюля, для середньо-статистичного набою можна користуватись тим що є. Але перевіряти треба обов'язково!
Не даром прошли учения усатого. Умник.
 

FUGAS_777

Новачок
Замітив таку закономоріність, СХ-2000 заходить в гільзу від нажима пальца, а от Нобель, в цю ж гільзу заходить з добрячим натягом. Вчора спробував на трох різних гільзах.
 
Замітив таку закономоріність, СХ-2000 заходить в гільзу від нажима пальца, а от Нобель, в цю ж гільзу заходить з добрячим натягом. Вчора спробував на трох різних гільзах.
В СХ 2000 "носик" капсюля має конусоподібну форму, зі звуженням до глушки. При споряджанні потрібно добре корегувати капсюльне гніздо, в мене був випадок що після пострілу сх опинився у ствольній коробці...
 

Степанович 2

Снайпер
По моєму, Нобель та СХ мають навіть і різні діаметри.
Але основне, не це головне, а просто, на стріляних гільзах при декапсуляції зразу калібрувати капсульне гніздо і ніяких проблем не буде.
 
Останнє редагування:

FUGAS_777

Новачок
По моєму, Нобель та СХ мають навіть і різні діаметри.
Але основне, не це головне, а просто, на стріляних гільзах при декапсуляції зразу калібрувати капсульне гніздо і ніяких проблем не буде.
Я за 2 години зробив 185 набоїв, при такому темпі займатися ще й калібровкою ще той гемор
 

Степанович 2

Снайпер
Калібрувати стріляну гільзу потрібно, а гнатись за швидкістю спорядження не варто.
І набагато краще, при підготовці до спорядження, розбити її на етапи. Перше - спокійно провести дефектовку гільз, їх декапсуляцію, калібровку гнізда. Маючи вже підготовлені гільзи можна гнатись за "швидкістю", це буде те саме, як би ви споряджали патрони у нову гільзу.
 

FUGAS_777

Новачок
Калібрувати стріляну гільзу потрібно, а гнатись за швидкістю спорядження не варто.
І набагато краще, при підготовці до спорядження, розбити її на етапи. Перше - спокійно провести дефектовку гільз, їх декапсуляцію, калібровку гнізда. Маючи вже підготовлені гільзи можна гнатись за "швидкістю", це буде те саме, як би ви споряджали патрони у нову гільзу.
Для мене це зайве, я стріляю дуже багато, кожні вихідні іде більше 300 набоїв, та і процес у мене розбитий на етапи, розпочинаю відразу з обжатої та декапсулюваної гільзи, правити капсюлне гніздо не бачу сенсу, краще візьму капсюль Нобель спорт він нормально тримається, а від СХ відмовлюсь взагалі.
 

Степанович 2

Снайпер
Тоді без питань, можна і так.
Бо вище мова була зайшла про слабий натяг СХ, тому і така була моя порада.
 

IRBIS_PL

Новачок
Брав CX 2000, хоч всі говорять що він меньшого розміру, але в мене в одностріл чудово стає, навіть якщо перетиснути та вилізе на пару міліметрів то натиснувши об рівну поверхню питання зникає, навіть при довгому транспортуванні
 

Корнилов

Снайпер
Брав CX 2000, хоч всі говорять що він меньшого розміру, але в мене в одностріл чудово стає, навіть якщо перетиснути та вилізе на пару міліметрів то натиснувши об рівну поверхню питання зникає, навіть при довгому транспортуванні
Так деж ЧУДОВО,якщо вилазе)))
 
Зверху