Отстрелочные карточки

Visioner

Слідопит
Какую сумму вы платите вместо трудоучастия?
 

Visioner

Слідопит
У нас сумма побольше, в прошлом году кормушки, аншлаги, беседка.
В этом за трудоучастие фазанов купили, посмотрим как приживутся.
Вы меня простите но я суммы не устанавливаю, если так значит есть на то причины. Но откровенно говоря и не знал до по следнего что есть охотники которым работать в западло и ещё и насмехаются и придумывают всякие глупые отмазки.
 
У нас сумма побольше, в прошлом году кормушки, аншлаги, беседка.
В этом за трудоучастие фазанов купили, посмотрим как приживутся.
Ну так Вы же сами писали что деньги колоссальные не известно куда деваются. А это откуда все взялось?
 
Ну я знаю, что у Вас ко мне отношение предвзятое, ну то такое....
Вы можете считать и делать так как вам удобнее.

Так вот и я коллега об этом же, денег и так вкладывается достаточно много (куда они идут мы так и не выяснили).
Ни каких отмазок, считаю что денег уплаченных вместо трудоучастия вполне достаточно для целей которым они предназначены.
За те деньги, что я заплатил табличками можно трассу Харьков - Киев обставить.
Считаю. что каждый должен заниматься своим делом и делать его хорошо.
Сантехник чинить краны, плотник делать таблички.
Если Вы человек не занятый делайте таблички или скворечники.
Я слава богу при деле и жизненные приоритеты расставил давно.

Да и расскажите если можно о своем вкладе в этом году (сколько денег заплатили и сколько табличек сделали)?
А то чудится мне, что громче всех кричит "держите вора" именно он.
Относительно предвзятого отношения Вы ошибаетесь. И я лично к человеку под ником Visioner хоть и не знаком лично но отношусь душевно и с уважением словом как к человеку увлечонному как и я охотой.
 

иж 18

Слідопит
Чем больше охотников, тем больше браконьеров. Далее - по тексту! ;)
Тут я с вами не согласен, каждый охотник потенциально может, что-то нарушить, например в матроске не отметить добытую дичь, ручку потерял может человек. С такой статистикой конечно чем больше охотников тем больше и браконьеров может быть, а что касается поголовья дичи, она сильно зависит от браконьеров которые круглый год выбивают дичь, и всеми возможными способами (петли, капканы) . Сейчас много садов огороженных и под охраной, и чтоб охранникам скучно не было занимаются браконьерством по ночам, знакомые такие петли вырезали когда видели.
 

TRUST ME

Мисливець
Чем більше мисливців, тим менше дичини!
Ви так дійсно думаєте????
Тоді зрозуміло чому Мисливський бізнес в Україні скорочується.
Спробую Вас переконати простим розрахунком:
Основні умови
1. Чим більше мисливців тим більше грошових надходжень для витрат на корма, підтримку рекреаційних зон.
2. Чим краща кормова база і кращі умови для розпліднення тим більше дичини.
3. З ростом чисельності дичини % тварин, що пділягають на добичу є постійним, а їх кількість збільшується.

Якщо не зрозуміло, слова зведені в таблицю:
upload_2018-8-9_17-0-16.png
 
По тому что это бумага, кукурузу надо кому то купить дичь надо кормить потом охранять, Вы читали посты выше? Ни кто нечего ни хочет делать деньги сдал и трава не рости интересна только охота а биотехнические роботы пускай кто хочет тот и проводит. Даже если деньги пропьются лишь бы никого не трогали.
 

Корнилов

Снайпер
По тому что это бумага, кукурузу надо кому то купить дичь надо кормить потом охранять, Вы читали посты выше? Ни кто нечего ни хочет делать деньги сдал и трава не рости интересна только охота а биотехнические роботы пускай кто хочет тот и проводит. Даже если деньги пропьются лишь бы никого не трогали.
А где Вы возьмёте кукурузу, соль,гвозди,доски,корма.....Без денег?
 

ura83

Слідопит
По тому что это бумага, кукурузу надо кому то купить дичь надо кормить потом охранять, Вы читали посты выше? Ни кто нечего ни хочет делать деньги сдал и трава не рости интересна только охота а биотехнические роботы пускай кто хочет тот и проводит. Даже если деньги пропьются лишь бы никого не трогали.

Володимирович АУ ставайте не спіть 2018 рік Леніна і піонерів вже немає :D

Школярі вже не їздять збирати картоплю - цим займаються фермерські господарства - тобто щоб Ви були у курсі на жаль Колгоспів теж нема….:p

"КОЛГОСПИ, колективні господарства – с.-г. підпр-ва в СРСР. Створені в ході сусп.-екон. перетворень, здійснюваних більшовиками, шляхом насильної колективізації індивідуальних сел…."


Володимирович не в той час живете – тут кожен повинен займатись своїм і бути на своєму місці

Visioner сказав(ла):
«Считаю. что каждый должен заниматься своим делом и делать его хорошо.
Сантехник чинить краны, плотник делать таблички.» ........ Лікар – лікувати,
Вчитель – навчати ……. Ітд .. Не можна до обіду лікувати, а після картоплю збирати… - кожному своє. – До цього якось помаленьку йдемо так як решту цивілізованого світу !


Володимирович за гроші в наш час (2018-08-09) можна робота спаяти:D:D:D щоб ловив браконєрів і бив їх током - просто потрібно цього хотіти і все.


Володимирович УТМР – це нормальна штука . тільки поміняти колгоспний підхід. (Зробити одне велике прибуткове фермерське господарство ;))
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ви так дійсно думаєте????
Тоді зрозуміло чому Мисливський бізнес в Україні скорочується.
Спробую Вас переконати простим розрахунком:
Основні умови
1. Чим більше мисливців тим більше грошових надходжень для витрат на корма, підтримку рекреаційних зон.
2. Чим краща кормова база і кращі умови для розпліднення тим більше дичини.
3. З ростом чисельності дичини % тварин, що пділягають на добичу є постійним, а їх кількість збільшується.

Якщо не зрозуміло, слова зведені в таблицю:
Переглянути вкладення 397021
Ви дійсно так вважаєте? На мою думку, все повинно мати свою середину та поміркованість: 1 тисяча га не може витримати мисливських тварин більше, ніж може!.. Як і мисливців теж!
Але Ви цього, можливо, й не знаєте, бо у ваших розрахунках про кількість угідь взагалі нічого не сказано!
Бачив таких: візьмуть трошки угідь, але дуже гарних, закидають кормами біля вишки та й пострілюють все, що до них заходить від сусідів!
 

TRUST ME

Мисливець
Ви дійсно так вважаєте? На мою думку, все повинно мати свою середину та поміркованість: 1 тисяча га не може витримати мисливських тварин більше, ніж може!.. Як і мисливців теж!
Пане Яковлєв, середина і помірукованість це суб'єктивізм. Звичайно, що кількість особей залежить від площі мисливських угідь. Мова іде не про ущільнення поголів'я. Якщо не помиляюсь, то норма максимальної чисельності кабана складає 70 осіб на 1000 га. Грубо кажучи - це 14 ліцензій, а УТМР має угідь приблизно 40 млн. га. Давайте візьмемо половину - 20 млн. га. З цього виходить: на 20 млн. га можна утримувати 1400 тис. кабанів, що дає змогу виписати 280 тис. ліцензій. Це повністю співпадає з тим, що є у Польші (Польша і Україна мають однакові мисливські ресурси).
Загалом в Україні приблизно 700 тис. мисливців. Якщо прикинути, що це 47 тис. колективів (по 15 чол.) які закривають 1 ліцензію, то виходить що 233 тис. ліцензій будуть не закриті. Цифри говорять про те, що кількість існуючих мисливців не достатньо для збільшення поголів'я.
От і виходить, що через те, що мисливців мало і мало відстрілюється дичини, збільшується кількість додаткових їдаків що призводить до чого?
Це призводить до того, що кабан іде на шукати їжу на городи і знищує врожай, плюс розповсюдження хвороби.
Спробуйте апелювати цифрами.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Чому ж тоді Ви у своїх таблицях не зазначили (без зауважень) площ, які порівнюєте?
По-друге. Ви б ще нагадали, що Польща - у ЄС, що в них вже трошки краще із законослухняністю та судами та поліцією. Та й керівництво мисливським господарством в них дещо краще останні 25 років керували, а не продавали кращі угіддя нужним людям за кошти. І, до речі, цим не УТМР торгував - тут парафії УТМР не вистачає!
Я не буду вихваляти наше Товариство, але нагадаю думку розумних, що простому народові альтернативи УТМРу немає!
А який бардак в приватних господарства я теж знаю - не перший рік стежив за полюванням в Україні!
 

Visioner

Слідопит
А где Вы возьмёте кукурузу, соль,гвозди,доски,корма.....Без денег?
Абсолютно правильный вопрос.
Я приводил пример своего ПОК, где примерно половина (человек 30) сдали деньги, за которые закупили необходимое.
А вторая половина (местные хлопцы) вышли и отработали с этими материалами (деньги не сдавали).
По моему идеальный вариант и главное все остались довольны (включая зверушек) :)
 
Зверху