Открытие 2011

Док

Мисливець
Решил и я результат сегодняшней охоты продемонстрировать.Правда,трофей -не зачет,на слово кабан тянет с большой натяжкой!Уж извините,в последнем загоне добыл!А в первом-2 козлика.Дальше-косули были ,но по ним уже не стреляли.Еще была добыта 1 лиса(за день всего 2-х видели)
 

Вкладення

Док

Мисливець
На фото даже видно аккуратное отверстие во лбу поросенка!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Док;45706 сказав(ла):
Решил и я результат сегодняшней охоты продемонстрировать.Правда,трофей -не зачет,на слово кабан тянет с большой натяжкой!Уж извините,в последнем загоне добыл!А в первом-2 козлика.Дальше-косули были ,но по ним уже не стреляли.Еще была добыта 1 лиса(за день всего 2-х видели)
Доктор, ты не прав - самое ТО! Правда, если на двоих делить. С женой...
Но по вкусу!..
 

Док

Мисливець
Я предлагал насадить этого малыша на вертел и пообедать,но уже была готова шурпа!
 

Крук

Мисливець
Добавлю і я декіляка фото. Взяли ліцензію на кабана, ранок виявився напрочуд туманним, але це не погіршило настрій тик як ліс був старий з могутніми дубами й буками. Поєднюючи це у єдине ціле навіювалась атмосфера колишніх вдалих та результативних полювань. Перший загін вявився не результативним вібйшло лише кілька кіз. В другому загоні тежне боло кабанів. І лише після обіду після вдалого загону на номери вийшло чотири кабани, один з яких був успішно добутий.
 

Вкладення

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Да... Почти половина, видимо, нарушители...
Хреново лесники с экологами работают, да и егеря не на высоте!
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
О це тепер буде в ліс не виходь бо приватна власність. Було вже таке у нас що людям і по ягоди чи гриби не давали ходити. Молодці наші депутати ОДА
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
О то ж, що а ні тоді, а ні зараз нічого хорошого немає. Народ же залишився той самий! Та ще й отримав "демократію".
 
Крук;49829 сказав(ла):
А що доброго було при комунізмі ? ? ?
А ніхто у нас і не жив при комунізмі. Не дожили.
Найближче до комунізму шведи. Комунізм - то надійний соціальний захист для всіх громадян:"Від кодного по можливості - кожному по потребах". Аби лиш не зажирались. :(
 
Зверху