Открытие на пушного зверя2018/19

Dedushka

Снайпер
Всiх з Рiздвом Христовим! Щастя та добра Вам та Вашим родинам. Трофеями похизуватись не пощастило - але декiлька фото виставлю ;) Переглянути вкладення 438012 Переглянути вкладення 438013
Из за отсутствия трофея и собачка загрустила. Бывает. Ничего не поделаешь. :)
 

huntumy

Зброяр
Всiх з Рiздвом Христовим! Щастя та добра Вам та Вашим родинам. Трофеями похизуватись не пощастило - але декiлька фото виставлю ;) Переглянути вкладення 438012 Переглянути вкладення 438013
Але ж гончак у віці був на полюванні. І що може бути кращим полювання з молодим гончаком чи вже з собачкою у якої молодість тільки на душі
 

hanter1982

Слідопит
Взагалi це ми на привалi. Бо ця вижловка була вiдсутня 9 днiв - а це я вивiльнив з питлi ( добре шо не задушилася - а сидiла та вила, та ще й погода погiршилась, снiгу намело м iсцями по груди ).Напевне на даний момент вона бiльше радiе - нiж сумуе ;) Головне що жива - а дичину ми знайдемо :rolleyes:
 

Соболь 2000

Слідопит
Взагалi це ми на привалi. Бо ця вижловка була вiдсутня 9 днiв - а це я вивiльнив з питлi ( добре шо не задушилася - а сидiла та вила, та ще й погода погiршилась, снiгу намело м iсцями по груди ).Напевне на даний момент вона бiльше радiе - нiж сумуе ;) Головне що жива - а дичину ми знайдемо :rolleyes:
Взяти того хто поставив петлю , завязати яйця та щоб посидів на морозі пару годин, забув би навіки.
 

andryx1

Снайпер
Взагалi це ми на привалi. Бо ця вижловка була вiдсутня 9 днiв - а це я вивiльнив з питлi ( добре шо не задушилася - а сидiла та вила, та ще й погода погiршилась, снiгу намело м iсцями по груди ).Напевне на даний момент вона бiльше радiе - нiж сумуе ;) Головне що жива - а дичину ми знайдемо :rolleyes:
Добре що не затягнула петлю,але 9 днів Ви її не шукали ? Як зійде сніг поставити фотоловушку і подивитися хто петлі ставить.Якщо діти,то првести "бесіду".А якщо якийсь г...дон,то можна зняти петлю з насторожки і примастирити РГД-5 (жартую).Можна поставити стайкбольну гранату з фарбою.
 

Соболь 2000

Слідопит

Соболь 2000

Слідопит
Вот что делает в вашем регионе мода на лисьи полушубки,шубы,муфточки,и шапки.И не любовь к блюдам из зайчатины.Не во всех регионах так как у вас,во многих наоборот,лисы по селам разгуливают,а зайцев в таком малом количестве,что без фонарика найти очень трудно.
Вы знаете как по мне так лису скосила какая-то болезнь, ну не могло с такого количества как было в прошлом году и остаться такой мизер. О том что лисы будет мало было понятно еще с начала осени, поскольку ранее едя по дорогах она встречалась очень часто, а то ни одной. Всегда лисы было изобилие, но этот год исключение. Я если не ошибаюсь добыл 2, одну еще по осени а другую не так давно случайно пулей, хотя ранее 10 -15 штук в сезон это было нормой.
 

GONEFISHING

Новачок
Напишу пару строк.. сегодня собралось 11 человек, заяц в посадках, мне посчастливилось добыть 2-х, коллеги взяли еще 2. А в целом видели больше десятка! При таких погодных условиях снегоступы рулят, иду по насту, аки Христос по воде!))
C99A48BE-AB80-4088-A81F-3AA3CB878048.jpeg
 
У нас тоже в это году очень мало лисы. Волчанский район. Коллектив из 10 охотников добыл только одну, а видели за сезон троих с добытой. Я думаю что это из-за обработки полей сильными ядами от грызунов. Лисы потом собирали дохлых мышей и тоже шабашили. Когда снега еще небыло, то ни одной мыши на полях не видел за этот сезон.
 

olezh74

Новачок
90% мисливців починали в 12-14років.... Тому що це гени а 10% це ті яких в цю справу втягнули друзі.... Та краще нехай ті пацани зайця троплять в 15років ніж коляться і курять....
Повністю згоден, і у нас такі хлопчаки є, але зброї їм ніхто не дає. Закон є закон, і його потрібно дотримуватись та виконувати всі його вимоги, інакше ми виховаємо покоління невігласів та браконьєрів. Безкарність породжує вседозволеність.
 

Dedushka

Снайпер
И не Вам меня судить, я хоть что то делаю для угодий, плачу взносы, делаю солонцы, и если я с братом за сезон добуду одного зайца, а не егерь браконьер летом с под фар, не вижу здесь криминала, уж извините!
В первую очередь это техника безопасности. С собою брать на охоту это одно, дать стрельнуть по мишени , тоже допустимо. Но охотиться без документов и еще в возрасте не достигшем 21 года , это грубое нарушение. Прежде чем стать охотником проводят курсы правильного обращения с оружием и.т.д. Ведь на охоте он не один в лесу или лесопосадке. Мало-ли. То что вы с раннего возраста учите его любить природу, быть охотником это приветствуется. В мое время прежде чем получить охот. билет нужно было сначала заниматься заготовкой кормов для диких животных. Возили нас на сенокос. Потом были как загонщики ,без ружей. И какая радость была когда тебе вручали охотничий билет. Только тогда у меня появилось первое мое ружье ИЖ 17.
 

hanter1982

Слідопит
але 9 днів Ви її не шукали ?
Не зрозумiв Вашого питання??? Менi задаеться - чи Ваше питання звучить як докiр??? Якщо випалити 60 лiтрiв бензину це не шукання - ну тодi напевне не шукав :cool:. Звiсно коли була заметiль, та цiлу добу не шукав - але 4-5 годин на добу пошуки проводились...
 
Зверху