Открытие на пушного зверя2018/19

"Положення про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин " а не копитних.
Інших документів, крім тих які я перерахував немає. Відповідно і порушити їх вимоги неможливо.
Пане Сергію, я буду дуже вдячний якщо ви будете вважати мої дописи недостойними вашої уваги.
Без образ! Пост вище почитайте! Якщо Ви чогось не знаєте НЕ ПИШІТЬ ! Це Ваша думка, а не норма ЗАКОНУ. ОК? Я ж не пишу в розділі "Оцінка зброї", бо я в цьому нуль!
 

Mykola STARyy

Снайпер
КОЛЕГИ!!! НЕ ПИШІТЬ ПРО СВОЇ ПОДВИГИ (ДОБУВ ДВА, ТРИ ЗАЙЦІ, ТОЩО). Форум читають різні люди, в тому числі противники полювання! Не доказуйте з "піною на губах" про те що це на колектив! ЗАКОН Є ЗАКОН! А людські відносини в колективі, та не писані правила то інше....НЕ ДАВАЙТЕ ПРИВОДА, ДЛЯ НЕГАТИВУ В БІК МИСЛИВЦІВ! З поваю, С.В. Катиш
Сидіть хлопці тихенько, солоні огірки проварюйте щоб не хрустіли. Може противники полювання (с) вас не замітять і ви ще трошки зможете пополювати.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Я ж не пишу в розділі "Оцінка зброї", бо я в цьому нуль!
Може не тільки в цьому?
НЕ ПИШІТЬ ! Це Ваша думка, а не норма ЗАКОНУ. ОК?
1. Закон дозволяє колективне полювання на зайця?
Стаття 15. Способи полювання
Полювання може здійснюватися такими способами:
індивідуальне полювання;
колективне полювання;

2. Є якись правовий акт який регламентує це полювання?
Нема!
Єдина вимога:
"Стаття 20. Заборони щодо здійснення полювання
З метою раціонального використання мисливських тварин,
охорони диких тварин, а також середовища їх перебування
забороняється:
1) полювати без належного на те дозволу, а саме:
без документів, визначених статтею 14 цього Закону;
полювання на тварин, які не зазначені у дозволах на добування
мисливських тварин або понад встановлену в цих дозволах норму;"

Колектив має право добути по одному зайцю на кожного учасника.
В чому порушення?

 

Mykola STARyy

Снайпер
Напишіть інформаційний запит до Держлісагенства з цього питання. Та відповідь викладіть тут! І питання у всіх зникнуть;) Бо Ви вже в одній темі "трактували" Закон....
Мені нема в цьому потреби. Думка людей які не показали жодного фото з полювання, жодного слова в звітах не написали, невідомо взагалі чи хоч раз були на полюванні, не справляє на мене жодного враження.
Так, це моя думка. Я завжди висловлюю своє розуміння, а коли треба його підтвердити наводжу конкретні посилання.
А не пишу що "я дзвонив кудись там і мені сказали так і так, а ви хочете переконатися, подзвоніть самі."
 
Мені нема в цьому потреби. Думка людей які не показали жодного фото з полювання, жодного слова в звітах не написали, невідомо взагалі чи хоч раз були на полюванні, не справляє на мене жодного враження.

Так, це моя думка. Я завжди висловлюю своє розуміння, а коли треба його підтвердити наводжу конкретні посилання.
А не пишу що "я дзвонив кудись там і мені сказали так і так, а ви хочете переконатися, подзвоніть самі."
Пане Микола! Ваша поведінка (пости), особисто мене вражають. Таке відчуття, що пише не поважна сивочола людина, а пацан. У нас в політиці, футболі та мисливському господарстві розбираються всі, крім фахівців. Ви хто за фахом??? А я біолог-мисливствознавець...З досвідом роботи понад двадцять років...І думаю, що в мисливському господарстві знаюсь не гірше Вас...Щодо моїх полювань, то УВАЖНО ПОДИВІТЬСЯ ЗВІТИ, хоча б цього сезону....Повірте, полювання у мене гарні та результативні...
Які б я аргументи не привів, Ви спробуєте апелювати. Ваше право. Але враховуючи, написане Вами вище, я в понеділок направлю інформаційні запити щодо цієї теми "Горішній Івачів".
http://www.uoor.com.ua/forum/index....чів-хочуть-закрити-для-полювання.64501/page-4
та чи дозволяється добування понад норму зайця-русака при колективному полюванні для передачі іншому учаснику полювання.
У Вас є час до понеділка, задати питання будь-кому (не вірете мені, спитайте у Яковлєва). Та викласти це на форумі. Якщо ні, то ближче до Нового року я викладу офіційні відповіді Департаменту екології Тернопільської ОДА та Держлісагенства з цих питань.
По факту подивимся хто в чому розуміється, а хто просто БАЛАБОЛ!
 

ТАР

Снайпер
А якщо мисливець який добув другого зайця не бере його в руки навіть не підходить до нього, в свою чергу до зайця підходить мисливець який ще не добув і собі його записує:). Тобто перебування першим мисливцем в угіддях з двума зайцями не було отже і порушення не було.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Як казав один з героїв кінофільму '' В бой идут одни старики''
- Тут поки одного зіб'єш запаришся.
А тут ....
 

МАХНОВЕЦ.

Мисливець
:)
 

Malgrum

Мисливець
По угіддям УТМР в наказі денна норма відстрілу зайця- русака одним мисливцем- один заєць,але коли "котел" з 15 "осіб" то тяжка рада.imxo
 

Mykola STARyy

Снайпер
Щодо моїх полювань, то УВАЖНО ПОДИВІТЬСЯ ЗВІТИ, хоча б цього сезону....
В такому разі прошу вибачення, більше попадалися на очі ваші теми з продажу білямисливського барахла.
Повірте, полювання у мене гарні та результативні...
Радий за вас.
А я біолог-мисливствознавець...З досвідом роботи понад двадцять років...
Лося в ЧКУ також вносили фахівці з великим стажем. А суд сказав "Незаконно!"
І виходячи з вашої логіки, хто
???
 
В такому разі прошу вибачення, більше попадалися на очі ваші теми з продажу білямисливського барахла.
Радий за вас.
Лося в ЧКУ також вносили фахівці з великим стажем. А суд сказав "Незаконно!"
І виходячи з вашої логіки, хто

???
Із полеміки вийшов! В понеділок відправляю вищевказані запити. Про відповіді проінформую, по отриманні.
Пи.си. Пару фото з двох перших полювань на хутрового звіра...Мисливські угіддя Вільнянської РО УТМР Запорізька область..
 

Вкладення

Tosha Hunter

Мисливець
Мне кажется уже давно пора поставить точку в этих дебатах! Щас ещё найдется умник посчитает Ваших зайцев и количество людей на фото и напишет что у Вас скорее всего тоже был у кого то перестрел!!! И это будет длиться вечно и давайте в отчётах выкладывать отчеты!!!! А для грязи создать тему типа "Имею особое мнение" и песочить каждого если есть на то желание!!!!! А вот чего я хотел меньше всего так это https://timenews.in.ua/411044/v-zap...a-voennogo-polozhenija-zakryvajut-sezon-ohoty С уважением ко всем! !!
 

ura83

Слідопит
нас в політиці, футболі та мисливському господарстві розбираються всі, крім фахівців
Не всі, а десь у співвідношення 80-30 %:)

У мне до Вас два питання

Питання №1 - На рахунок норм добування зайця-русака.

Згідно наказу № 1 30 травня 2018 р. м. Тернопіль
“ Про проведення полювання у мисливський сезон 2018-2019рр. на території мисливських угідь Тернопільської РО УТМР ”

Пункт -
" 2.2. Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем – один заєць; норма відстрілу лисиці та хижих тварин не лімітується; "


Як не читай цей пункт 2.2, але все одно виходить відстрілювати (не записувати , не брати участь у добуванні і тд., а саме ВІДСТРІЛИТИ ) одним мисливцем – один заєць і на цьому питанню можна поставити КРАПКУ , так-?, а ось це :
Добув не той хто стріляв, а той кому записали в білу картку.
Скажіть пане С.В. Катиш це з якої опери ???, тобто із вище наведеної цитати виходить так : - на полюванні приймають участь два види мисливців -
1. це ті котрі полюють
2. котрим записують - такий собі мисливець "блокнот - записник"., або мисливець для масовки!.

І якщо перші (ті котрі полюють) відстрілили-добули одного зайця, тоді яку роль вони виконують у подальшому процесі полювання для мисливців із групи №2 - Можливо роль "ТІ ЩО ЗАПИСУЮТЬ ???, не добувають чи полюють, а допомагають записати другим"... Як їх вірно описати із правової точки зору???.

Друге питання це про "Положення про правила полювання"- тут Ваш опонент:) не зовсім вірно чи можливо не повністю висвітив це питання. Моє бачення таке:

Цитую:

"наказ № 1 30 травня 2018 р.

2.5. Полювання на диких парнокопитних тварин проводити відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження лімітів використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2018/2019 років”, положення “Про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин”, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України № 549 від 17.10.2011 року."

Навіть не прочитавши це положення, із "наказу № 1 30 травня 2018 р. можна зробити висновок що воно:D (положення) - стосується виключно
Полювання на диких парнокопитних тварин Так?.


П.С.

Я не зовсім близький чоловік:) до мисливствознавства, але все ж таки хотілось б почути істину!!!
Дякую за розуміння.
 
Мне кажется уже давно пора поставить точку в этих дебатах! Щас ещё найдется умник посчитает Ваших зайцев и количество людей на фото и напишет что у Вас скорее всего тоже был у кого то перестрел!!! И это будет длиться вечно и давайте в отчётах выкладывать отчеты!!!! А для грязи создать тему типа "Имею особое мнение" и песочить каждого если есть на то желание!!!!! А вот чего я хотел меньше всего так это https://timenews.in.ua/411044/v-zap...a-voennogo-polozhenija-zakryvajut-sezon-ohoty С уважением ко всем! !!
Может просто инфа прошла. А запрета не будет. Просто проверки будут. Как военными так полицией. Может еще не спешите расстраиваться.
С Ув!!!
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Мне кажется уже давно пора поставить точку в этих дебатах! Щас ещё найдется умник посчитает Ваших зайцев и количество людей на фото и напишет что у Вас скорее всего тоже был у кого то перестрел!!! И это будет длиться вечно и давайте в отчётах выкладывать отчеты!!!! А для грязи создать тему типа "Имею особое мнение" и песочить каждого если есть на то желание!!!!! А вот чего я хотел меньше всего так это https://timenews.in.ua/411044/v-zap...a-voennogo-polozhenija-zakryvajut-sezon-ohoty С уважением ко всем! !!
:D
Чего Вы так..
Пацан плюс фотограф - всё сходится. :)
 

ura83

Слідопит
Хто саме більше кричить і б'є себе в груди що він такий "правильний", перший порушить всі правила....
Можна подумати що ви після добутого, чохлите рушницю, всім колегам кажете до побачення і йдете додому ...

Шановний ATIS, думати не тільки можна, але і треба!!!.
Так, як ви вірно підкреслили - можливо я, насправді самий більший порушник!!! і браконьєр у районні (я навіть в профілі у графі місце проживання - не вказую адресу тому що боюся!:eek: ). Але чому б навіть такому злісному порушнику як я не дати шанс - не поставити на шлях істини, тобто допомогти розібратись у всіх нюансах, можливо я чогось не знаю.., і тд, можливо я б тоді і виправився... Чому не пояснити мені наприклад так "Це можна робити це ні ... " Але судячи "залізні логіці" - я таки роблю все вірно., "бо всі так роблять"- якось так виходить ...
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
А якщо мисливець який добув другого зайця не бере його в руки навіть не підходить до нього, в свою чергу до зайця підходить мисливець який ще не добув і собі його записує:). Тобто перебування першим мисливцем в угіддях з двума зайцями не було отже і порушення не було.
Формально, подчёркиваю формально, если он, уже имея за плечами зайца, даже выстрелил по второму, то уже нарушил, а если ещё и на месте уложил, то тем более. Перебування не було, але добування маємо.
То что оно не видит никто.
А если бы опять же в пределах видимости происходящего находился инспектор, то а-та-та ))
 
Зверху