Обставка з лисом по областях

север

ветеран форуму
надійна команда
Шановний, кВт (кіловати -потужність ) та кВ (кіловольти - напруга ) це різні речі.
Раз Ви такі грамотні в кВт та кВ, то може спробуєте пояснити, чи небезпечно полювати під лініями дротів з напругою і потужністю?
 

HOWA

Слідопит
Раз Ви такі грамотні в кВт та кВ, то може спробуєте пояснити, чи небезпечно полювати під лініями дротів з напругою і потужністю?
Просто я колись ходив до школи. А там доводилось вчити фізику. А от про безпеку життя ( ОБЖ ) в ті радянські часи предмету в нас не було. Тому на другу частину запитання відповіді не знаю.
 
Останнє редагування:

Аникей

Мисливець
Може й небезпечно але я полював, все нормально. Воно ж завжди як чоботи поколіна то у воду залізеш по крашанки.
Раз Ви такі грамотні в кВт та кВ, то може спробуєте пояснити, чи небезпечно полювати під лініями дротів з напругою і потужністю?
ав
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Може й небезпечно але я полював, все нормально. Воно ж завжди як чоботи поколіна то у воду залізеш по крашанки.

ав
Та й Джон Діри проїзжають під дротами без перешкод.... А там висота під 4 метри.
 

Zabar Andrij

Мисливець
А у випадку з лисицями?
що саме з лисицями?
на відео хочуть переконати що був обрив дрота, захист з якоїсь причини не спрацював, і весь звір прийшов подивитись що трапилось, і загинув від великої напруги
якось так
 

север

ветеран форуму
надійна команда
що саме з лисицями?
на відео хочуть переконати що був обрив дрота, захист з якоїсь причини не спрацював, і весь звір прийшов подивитись що трапилось, і загинув від великої напруги
якось так
Я про висоту стовпів і про можливу небезпеку при полюванні поблизу дротів під напругою, на припутнів, наприклад.
П.С. Якщо лисиці пролежали декілька діб і від них вже пішов запах, то невже енергетики не помітили обриву? Ці ж дроти вели до якихось об"єктів?
 

Сніжок

Новачок
Я про висоту стовпів і про можливу небезпеку при полюванні поблизу дротів під напругою, на припутнів, наприклад.
Чисто теоретично небезпеки немає. Небезпека буде коли пострілом перебєте дріт, і він впаде на землю, біля вас.
 

Zabar Andrij

Мисливець
прямої небезпеки немає
а про відео ще раз, вже третій чи четвертий відповідаю, дуже схоже на лажу
 

HOWA

Слідопит
Я про висоту стовпів і про можливу небезпеку при полюванні поблизу дротів під напругою, на припутнів, наприклад.
А що шановний, ви стріляєте припутнів які сидять на високовольтних лініях електропередач?
 

HOWA

Слідопит
а про відео ще раз, вже третій чи четвертий відповідаю, дуже схоже на лажу
Так воно і є, справжня лажа. Щоб стільки лисів за раз... увалило. P.S. Цікаво де вони, режисери, оператори, постановники стільки лисів набрали? Чи фотошоп? Чому інших тварин немає, а тільки лиси?
 
Останнє редагування:

VS1975

Снайпер
Так воно і є, справжня лажа. Щоб стільки лисів за раз... увалило. P.S. Цікаво де вони, режисери, оператори, постановники стільки лисів набрали? Чи фотошоп? Чому інших тварин немає, а тільки лиси?
Якщо там дійсно така кількість лисиці, то про яких інших тварин можна говорити ? Зайців там точно не буде.
 

Сніжок

Новачок
Високовольтну лінію ну це мабуть якщо будете по голубу нулями пуляти))
Дуже багато є 10 кВ ліній, які є невисокі (приблизно 10м.) Ще є таке поняття, як усталість металу. Буває і досить часто, що дроти і самі падають.
 

Volodia Hirniak

Мисливець
Зверху