Обставка з лисом по областях

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Для довідки: Вакцина із приманкою – це брикет розміром із сірникову коробку із запахом м’яса. Усередині – желеподібна капсула з вакциною проти сказу. Вакцину зберігають у машині-холодильнику за температури не вище -20 градусів.
Сам придумав?
Брикет розмерзнеться за пів години і ніхто не скаже скільки він лежатиме, поки його підбере лис.
З практики - лежали ці брикети по декілька тижнів. Хз, який результат, але лисиць стало менше. Видно вилікувалися і пішли в інші області :)
Це Луганська область до 2022 року
 
Останнє редагування:

Volodia Hirniak

Мисливець

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Не можу викласти відео, завеликий розмір. Прикордонники поділилися, зняли відео що творять зайці вночі на полях. По 10-15-20 штук. Люди по 10&15 років служать, такої кількості не бачили. Видно лисиці вже не справляються і не виїдають. Закарпатська область
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
На жаль, лисиця звичайна в Україні-це не копитні.
так то і не заклик для поборників всякого роду відстрілів і всякої іншої трахомудії, яку гордо називають біотехнічними заходами, скороченням популяції і т.д. То має зробити одна-дві людини з гарною гвинтівкою ПСП чи 22лр з глушником. знищення всіх виводків в окрузі одного села - запорука збереження домашньої птиці від знищення, а рогатої худоби та котів і собак від сказу. думаю, що в свій час ви читали цю книжку, там є багато цікавого, яким чином скорочується поголів'я лисиці, тільки тоді лис був хитрим та вибагливим, а нині - тільки не лінуйся.
1710410085188.png
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

игрок

Мисливець
так то і не заклик для поборників всякого роду відстрілів і всякої іншої трахомудії, яку гордо називають біотехнічними заходами, скороченням популяції і т.д. То має зробити одна-дві людини з гарною гвинтівкою ПСП чи 22лр з глушником. знищення всіх виводків в окрузі одного села - запорука збереження домашньої птиці від знищення, а рогатої худоби та котів і собак від сказу. думаю, що в свій час ви читали цю книжку, там є багато цікавого, яким чином скорочується поголів'я лисиці, тільки тоді лис був хитрим та вибагливим, а нині - тільки не лінуйся.
Переглянути вкладення 873186
Я книжку не читав правда
Але скажу зі свого життя колись травили мишей люди ( ланки) давали пшеницю оброблену і кожна людина засипати її в норку має прикрити щоб інші не підібрали, зараз отрута для гризунів розсипається як сіль на дорозі трактором
Баланс порушений, є отрута така, що миш помре аж на третій день, але її не хочеться бути в норі і вона чумна може жити до трьох днів, а хижаки їдять в тому числі і червонокнижні.
Лис він хитрий якщо від цього в него були проблеми і він вижив на сільських курах він надалі буде лікуватись.
А в селах все більше нежилих добре збудованих домів нажаль.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
життя колись травили мишей люди
я з села, моя бабуся покійна працювала в рільничій бригаді, це робили саме вони або миш'яком, або фосфід цинку (скоріш він), лис також здихав коли їв цю миш.
Я книжку не читав правда
мудра книжка, хоч і совєцька, там саме пише багато способів, як без жодного пострілу скоротити поголів'я лиса.
 

senya 2011

Мисливець
В будь-якому випадку лис це шкідник, при меншій кількості він робить шкоду в угіддях при збільшенні популяції потрапляє до осель. За відсутності полювання, в нього частково зникає страх до людини. Тому питання що робити з лисом зникає само собою! Це вже не про полювання а про захист домашніх улюбленців та птахів, хоча методи боротьби одні й ті:)
 

Altay1972

Снайпер
Я десь читав дослідження біологів, що коли популяція лиса мала, то у неї народжується більше самок, та через рік ті самки відтворюють популяцію...а коли популяція занадто велика, то з'являються болячки, епідемії, самка народжує більшість самців, і на той рік популяція зменшується...Є така саморегуляція в природі...
Я розумію що через сказ, та якусь коросту з кліщами, їх багато і помре само собою, але це все може причинити значну шкоду навколишньому середовищу, тому боротьба необхідна усьома доступними методами та способами...
 

Аникей

Мисливець
Бо більше немає кого! Вибачте, хижі тварини травою не харчуються! Їм м"ясо потрібне. До речі, лисиці вже почистили нори і активно готуються до періоду виведення потомства. Вже в квітні у них будуть лисенята.
В цьому році у другій половині лютого при відстрілі лиса мною добута гарна самочка. Єгер який обирався лисицю говорив що в неї були майже повністю сформовані лисенята. Так що деякі самки можливо і раніше принесуть приплід. Доречі і добута вона неподалік від нори вже почищеної ,я якраз проходив біля тої нори на номер.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
тому боротьба необхідна усьома доступними методами та способами...
... і у правовому полі.
Бо адмінвідповідальність ніхто не відміняв. А то і позбавлення права полювання з конфіскацією зброї.
Про жорстоке поводження з тваринами я вже й не говорю.
Наприймали законів-мусимо їх виконувати. Це наш обов"язок.
 
Останнє редагування:

VS1975

Снайпер
... і у правовому полі.
Бо адмінвідповідальність ніхто не відміняв. А то і позбавлення права полювання з конфіскацією зброї.
Про жорстоке поводження з тваринами я вже й не говорю.
Наприймали законів-мусимо їх виконувати. Це наш обов"язок.
Все це добре, але не ми ці закони приймали. А ні - то давайте лисиць скажених сітками відловлювати для переселення. Гуманізм)))).
 

Volodia Hirniak

Мисливець
Все це добре, але не ми ці закони приймали. А ні - то давайте лисиць скажених сітками відловлювати для переселення. Гуманізм)))).
І Андріані Байло передамо на тримання))
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Все це добре, але не ми ці закони приймали. А ні - то давайте лисиць скажених сітками відловлювати для переселення. Гуманізм)))).
Гвалтівників каструвати, вбивць лінчувати, бо не ми ті закони приймали?! Анархія-мать порядка?
 

VS1975

Снайпер
Гвалтівників каструвати, вбивць лінчувати, бо не ми ті закони приймали?! Анархія-мать порядка?
Ну чому ж ? Давайте реально виконувати заборони по знищенню хижаків, які переносять сказ. Вони ж в усіх селах і багатьох містах вже почувають себе добре ( вільно ). Законослухняні та жалісливі жіночки гвалт піднімають з приводу того, що хтось намагається ліквідувати скажену ( тобто вже приречену ) лисицю. Треба її просто вигнати за межі села.
А з приводу вбивць та гвалтівників - ні, що Ви ? Звичайно рік - два слідство, а потім ще пару років в'язниці ( може ) і далі - умовно - достроково за гарну поведінку.
 
Останнє редагування:

Volodia Hirniak

Мисливець
Ну чому ж ? Давайте реально виконувати заборони по знищенню хижаків, які переносять сказ. Вони ж в усіх селах і багатьох містах вже почувають себе добре ( вільно ). Законослухняні та жалісливі жіночки гвалт піднімають з приводу того, що хтось намагається ліквідувати скажену ( тобто вже приречену ) лисицю. Треба її просто вигнати за межі села.
Не вигнати, а зловити та здати в притулок))))
 
Зверху