Обжимка для гільз

Zolotov

Мисливець
В журналі тому ж написано що використовували американські патрони і вони були у продажу. Можливо суто для промисловиків під білети чи у «берізці» але були точно))
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
З цим погоджуюсь. Але чим можна пояснити факт наявності цієї обжимки ? Та ще й клейма заводу є.
Я думаю тим, що був в ссср всеж таки 410кал,не в великій кількості,но був і це факт.Хоч навіть(експериментальний но був)...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ці гільзи з 60х-70х років.Ви думаєте що в ссср небуло нічого подібного?
Ще раз говорю: цифра 70-це не рік випуску, а довжина НОРМАЛЬНОГО патрона калібру 410 мм.
А ось патрон МАГНУМ, на відміну від попереднього, вже мав довжину 73 мм!
Про це і писалось на донці МЕТАЛЕВОЇ (оцинкової) гільзи вищеозвученого заводу. Щоб не вперли його в невпіхуєме.
https://i-shop.dp.ua/ohotnichij-patron-barnaul-barnaul-bpz-41073-drob-3-17-g.html
П.С.І взагалі- до чого тут обговорення МЕТАЛЕВИХ гільз і наведення їх фото, якщо до приблуди вони не мають жодного стосунку?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Але потрібні факти.
Не існування , взагалі, зброї під цей калібр в СРСР, а :
Факти випуску паперових (поліетиленових) гільз 410 калібру в ТОЙ час і в ТІЙ країні!
Навіть, припустимо, якщо для експерименту і застосовувались американські патрони в подібних гільзах, то ніякий дурень в СРСР не дав би погодження на випуск ( тим більше-впровадження в роздрібну торгівлю!) подібних обжимок до АМЕРИКАНСЬКИХ патронів в часи "холодної війни"! Ось це - точно факт!
І щось я не памятаю американських патронів на полицях наших мисливських магазинів в той час.
 
Останнє редагування:

VS1975

Снайпер
Не існування , взагалі, зброї під цей калібр в СРСР, а :
Факти випуску паперових (поліетиленових) гільз 410 калібру в ТОЙ час і в ТІЙ країні!
Навіть, припустимо, якщо для експерименту і застосовувались американські патрони в подібних гільзах, то ніякий дурень в СРСР не дав би погодження на випуск ( тим більше-впровадження в роздрібну торгівлю!) подібних обжимок до АМЕРИКАНСЬКИХ патронів в часи "холодної війни"! Ось це - точно факт!
І щось я не памятаю американських патронів на полицях наших мисливських магазинів в той час.
Оберіть варіант відповіді:
1. Дана "приблуда " не є обжимкою для папкових ( пластикових ) гільз 410 калібру.
2. Так, це обжимка. Але не 410 калібру ( бо немає відповідного клейма ).
3. Так, це обжимка 410 калібру. Але не радянська ( МООР ) і не за 1 р 37 к.
4. Ваш варіант відповіді ( цікаво було б дізнатися. Думаю не тільки мені ).
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Не можу нічого сказати заочно. Предмет потрібно тримати в руках. Але опосередковано не бачу фактів, які б підтверджували, взагалі, доцільність випуску обжимки 410 калібру за відсутності у виробництві гільз даного калібру, які б вона мала обжимати. Буду приємно здивований, якщо мені доведуть протилежне. Знову ж таки, чи автентична дана обжимка, незважаючи на наявність клейма? Багато питань. Однак незрозуміло, чому ніхто з форумчан ніколи не чув і ніде не зустрічав паперових-пластмасових гільз виробництва СРСР 410 калібру? І чи були вони взагалі? І чи бачив хто подібні обжимки, якщо вони продавались в роздрібній торгівлі? В 90-х вже була інфляція і навряд би стояв такий цінник. Хоча, знову ж таки, не було що нею обжимати, навіть в 90-ті, на теренах колишньої держави! Навіть із самозарядної Сайги стріляли патронами виключно в металевих гільзах, бо імпортні пластикові банально клинили механізм перезарядки; їх рвало і розривало.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня шановне товариство. От назріло таке питання - наче звичайна обжимка, а сідає лише на 410 калібр. А 410 калібру, як мені відомо, в срср не було. А обжимка саме того періоду. То що це за звір?
Отвір по центру ідеально круглий чи перекособочений?Фото невдале.
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Переглянув сайт заводу.І зрозумів, що завод виготовляє лиш патрони для галдкостволки в 410к.На мою думку він їх і теоретично виготовляти і раніше-(судячи з фото металевої гільзи).Адже почав працювати з 1941р.
 

ДСП&ДВП

Новачок
Ще раз говорю: цифра 70-це не рік випуску, а довжина НОРМАЛЬНОГО патрона калібру 410 мм.
А ось патрон МАГНУМ, на відміну від попереднього, вже мав довжину 73 мм!
Про це і писалось на донці МЕТАЛЕВОЇ (оцинкової) гільзи вищеозвученого заводу. Щоб не вперли його в невпіхуєме.
Поясніть мені, як повному дилетанту, яку загрозу для рушниці з "магнум"-патронником становить набій, споряджений в 70 мм гільзу?
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Поясніть мені, як повному дилетанту, яку загрозу для рушниці з "магнум"-патронником становить набій, споряджений в 70 мм гільзу?
Якщо ви в важаєте себе повним ДЕЛЕТАНТОМ.То Ви не туди пишете).Тому що наука і мистецтво це різне.А тут проста дискусія,яка поділяє наші думки,та знання мисливства (І не тільки ).Тобто,ми намагаємось знайти вершину цієї непростої для нас ЗАДАЧІ,яку поставив перд нами -пан ZOLOTOV.Тому у кожного своя правда і припущення...Вибачте,з повагою до всіх....
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Ось ще хочу показати Вікепедію.В які чітко вказана дата виготовлення ИЖ 18М.З 1964р).Тобто є всі підстави в важати що ця (приблуда) вже була в часи совка.А бо я знову не туди (пишу)?.))))))))
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Ось ще хочу показати Вікепедію.В які чітко вказана дата виготовлення ИЖ 18М.З 1964р).Тобто є всі підстави в важати що ця (приблуда) вже була в часи совка.А бо я знову не туди (пишу)?.))))))))
Приблуда, мабуть, вже була. Оскільки на це вказує цінник того періоду.
 

томка

Снайпер
Навіть із самозарядної Сайги стріляли патронами виключно в металевих гільзах, бо імпортні пластикові банально клинили механізм перезарядки; їх рвало і розривало.
Доброго усім дня! Ямав у використанні Сайгу 410 (варіант,що стріляв із складеним прикладом...),купляв на підприємстві,що мала воєнезіровану охорону..купляв разом із набоями..кулеві,№3,та №1.десь із 300-350шт. Усі пластикові,усі російські...Користувався років 5-6,не пам,ятаю..у середені 90-х віддав ЇЇ (із переоформленням) до Церкви(після того як ЇЇ пограбували). Із рушницею полював...не сподобалось(про те інша мова),жодного разу не розривало! Але таки були випадки-клинило..придбав металеві(із покриттям), із ними не було проблем. Цікавився деякий час цим калібром на відомому російському мисливському сайті..таки 410к у СРСР був,це факт,а от про паперові гільзи не чув.
 
Зверху