Обговорення вибору Beretta A400

Korsunets

Новачок
Підкажіть будь ласка:
1. У Beretta A400 метод прицілювання по відкритій чи закритій планці?
2. Яку Ви підібрали пулю?
Для меня це дуже важно. Як лягає Діабло, Рубейкіна (Блондо), Моноліт?
3. Яким дульним звуженням користуєтесь? Чим більше моніторю, тим більше зустрічаю поради в Gemini 0,38.
4. Який краще ствол 760 чи 710 (700)?
5. Чи все ж знайти Beretta 391 з сверловкою ствола 18,3?

Щиро дякую за ваші відповіді!
Beretta-A400-Upland-26-12GA-receiver.jpg
 

Dionys

Мисливець
А400 є декілька видів з різною висотою планки, відповідно і метод прицілювання може відрізнятись.
Screenshot_2023-12-19-19-13-03-276_com.android.chrome-edit.jpg

Screenshot_2023-12-19-19-13-51-725_com.android.chrome-edit.jpg

Кулю доведеться всеодно пробувати самому, так як не раз було що в тих самих моделей одночасно куплених( з одної партії) летіли по різному однакові кулі. Особисто в мене( не а400 ) з 18.3 рідним 0.5 звуженням непогано летить monolit 32.
По сверловці не знаю, різниця між 18.3 і 18.4 скоріше в уяві, в мене 18.3 в корєша 18.4 - та сама пукалка як на мене.
Успіху вибрати, радий якщо чимсь допоміг!
 
Останнє редагування:

Dionys

Мисливець
Модель саме Beretta A400 Upland
Планка, як на мене не низька (як на бенях типу рафаелло), але і не висока як на А400 Extreme може хто з реальних користувачів підкаже як з нею цілитись.
Якщо не помиляюсь, то планку привідкривати не потрібно, десь читав в темі про а400.
 

shpak

Мисливець
BERETTА A400 LITE SYNTHETIC,канал 18,6. Нічого відкривати не потрібно. Стріляю по планці. З рідними чоками(OCHP) стріляє також добре.
 

Korsunets

Новачок
BERETTА A400 LITE SYNTHETIC,канал 18,6. Нічого відкривати не потрібно. Стріляю по планці. З рідними чоками(OCHP) стріляє також добре.
А кулю яку підібрали?
Яку довжину ствола Ви вважаєте кращою?
Якщо не помиляюсь, то планку привідкривати не потрібно, десь читав в темі про а400.
Яку довжину ствола Ви вважаєте кращою?
 

Dionys

Мисливець
А кулю яку підібрали?
Яку довжину ствола Ви вважаєте кращою?

Яку довжину ствола Ви вважаєте кращою?
Мені особисто зручні однаково і 760 і 710. Визнаю що 710 більш верткий і в руках відчувається повороткішим. А про балістичні характеристики хай розкажуть більш досвідчені, не знаю чи є різниця
 
Останнє редагування:

shpak

Мисливець
А кулю яку підібрали?
Яку довжину ствола Ви вважаєте кращою?

Яку довжину ствола Ви вважаєте кращою?
Дивлячись які задачі… А взагалі:довжина не головне,головне,щоб «лягала» зброя. Кулями не стріляв.
 
Зверху