Нужна информация об этом ружье MERKEL

gaudi

Слідопит
Крім в'язкості є багато інших властивостей котрі впливають на живучість.
12х18н10т в'язка, але її розирве і покоробить як Бог черепаху.
на рахунок розирве.....колись тут писав.що у мене на бенеллі рафаелло був підрив чока.....то де усталость металу....у новоі зброі.... пару років тому тут на форумі продавалась бенеллі із тріснутим затвором.....також усталость....
 

gaudi

Слідопит
Меркель це рушниця яку нема що обговорювати! Меркель це мерседес в зброї! Одне шкода, це те що люди добивають ці рушниці не чистячи їх і стріляючи кулями і картечами. А рушниця ця не для цього.
і не тільки меркель.
 

huntumy

Зброяр
раз коштують дорожче і люди купують.значить вони кращі....аксіома ринку....а про бюгах товариша.то ви йому заздрите.....
Купляють одиниці. " Продавці" цим користуються. От і полізла ціна в гору. 20 років тому такого не було.


У мене немає комплекса заздрощів. Мені той бюхаг і даром не потрібен. )))
У Вас дуже багато помилок.
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
У товариша бюхаг в ідеальному здавалося б стані. Настріл до появи шату стволів менше тисячі. Використовував набої більше Ріо і трохи RC. Красивий кіт у мішку і не більше.
значит шат был и он был неграмотно устранен до покупки бюхага вашим товарищем...
Настріл до появи шату стволів менше тисячі у бюхага - это даже сложно комментировать.
 

yuriu 71

Мисливець
вона і е обгрунтованою.стара зброя зроблена з якісного металу.стволових сталей.яких е багато різних.перевірених десятиліттями.фрезерована.ручна підгонка і багато іншого....сучасна зброя виконана не зрозуміло з чого.......сплави.пластик.іт.п.
еге ж...і уся ця добротна красота після тисячі пострілів заводським патроном трішки люфтить...але красота чк відомо вимагає жертв.....
 

gaudi

Слідопит
Купляють одиниці. " Продавці" цим користуються. От і полізла ціна в гору. 20 років тому такого не було.


У мене немає комплекса заздрощів. Мені той бюхаг і даром не потрібен. )))
У Вас дуже багато помилок.
20 чи 50років тому добра зброя завжди була в ціні.... тому ви його і не маете.... перегляньте свою орфографію.....
 

Oleghunt

Мисливець
Щось ніхто при оцінці не звертає увагу на новий приклад (явно не його рідний!)
 

woodcarver

Мисливець
Вітаю. Приклад не рідний, хоч зроблений добре. Про кручені болти, ні слова.
Про Меркель як про небіжчика, або добре, або нічого.
 
Зверху