Ножі.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
забув додати, того нажа нового немає на сайтах, але є аналог (схожий)
1682093453907.png


Нож Victorinox Hunter 0.8873.4

цей також цікавить, тут подобається наявність функції - штопора та не насторожує серейтор. але все рівно хочу чути думку користувачів, щоб потім не відчувати себе тваринкою зображеної на накладці ножа.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Артур Мав колись ось такий Вікс...
Victorinox RANGERGRIP 61 One Hand.
Можу рекомендувати зі всією відповідальністю, і не потрібна тобі та пилка.

IMG_20190304_190051.jpg
IMG_20190304_190200.jpg
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
і не потрібна тобі та пилка.
ти за обидві - і пилку і серейтор?
розглядаю варіанти карманного повсякденного ножа, Хубертус Золінген напевне відпадає через дещо негуманну ціну, китайці - через незрозумілу якість і через відсутність бажаних мною варіантів. лишаються моделі Вікторінокс.
чи може купити "ніж алкоголіка" та й всопкоїтись через його часте застосування за призначенням? :) :) тільки ціна на ного може сприйматись після 0,75 л Шато ла Кастільйон:D:D
1682151631226.png
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
розглядаю варіанти карманного повсякденного ножа
Тоді візьми недорогий складень з кліпсою і буде тобі щастя.
Ну а якщо хочеш більше функціоналу то Victorinox Outrider.
Теж мав такий.

IMG_20190305_195237.jpg
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Хоча на кожен день ножі без кліпси не дуже зручно для кармана,в машині,сумці так,але не в кармані.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
складень з кліпсою
та дивився і на Крису, і на Сапайдерко - кліпса та мене відлякує, не знаю як воно в руці лежить.
а до Вікоторіноксів є чохлик.
думаю. я ж і одностволку років 5 купував губою :) , аж поки не трапилась та шо треба.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Глянь на Колди,там теж є на що подивитись на будь-які можливості.
 

Степанович 2

Снайпер
Трохи не в останні обговорення, але от, який ніж для розробки дичини.
Чесно кажучи, не приходилось такі бачити нігде, цікаві екземпляри і судячи з відео досить робочі.
Світ ножів надто різноманітний і цікавий, кожен може знайти щось своє і під потребу.
 
Останнє редагування:

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Артур глянь ще на багатофункціонали Ruike,ти будеш здивований.
 

Степанович 2

Снайпер
Я далеко не ножевий фанат і мої судження можуть бути далеко не всім цікаві.
Але виходячи з теперішньої ситуації, потреби в ножах від 2 і більше тисяч грн. не бачу і, вважаю, не розумною. Ніж за такою ціною може бути абсолютно адекватним, в сенсі ціни і якості. Але ті ж функції може виконувати і набагато дешевший від оригіналу модельного ряду.
Консерватизм і "давить жаба" це ,напевно, проблема всіх пенсіонерів і мене зокрема.
Як на мене, по якості і фукціоналу цей китайош (один з кращих їхніх виробників) підійде.
https://h.f.ua/ua/ganzo/704-g704.html
 

Vov-1

Зброяр
Я далеко не ножевий фанат і мої судження можуть бути далеко не всім цікаві.
Але виходячи з теперішньої ситуації, потреби в ножах від 2 і більше тисяч грн. не бачу і, вважаю, не розумною. Ніж за такою ціною може бути абсолютно адекватним, в сенсі ціни і якості. Але ті ж функції може виконувати і набагато дешевший від оригіналу модельного ряду.
Консерватизм і "давить жаба" це ,напевно, проблема всіх пенсіонерів і мене зокрема.
Як на мене, по якості і фукціоналу цей китайош (один з кращих їхніх виробників) підійде.
https://h.f.ua/ua/ganzo/704-g704.html
Можна взяти за менше грошей,в кращій сталі)
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Зверху