Ножі.

Мишко К36

Слідопит
Хочу товаришу-мисливцю та напарнику з кендо на День народження подарувати такого "малюка"... Чув, що погана прикмета. Як там правильно: тре копієчку взяти?
Клись теж почув таке, це типу дарований ніж новому власнику щоб на користь був, і щоб не посваритися . Так батьки мені сказали.
Так тепер завжди монету ,любого номіналу, прошу в обмін на дарований ніж. І цю ж монету при нагоді витрачаю ( магазин ,заправнику на АЗС як чайові , тощо ) .
Чи правда , чи "працює" ... ХЗ , але хай буде ))))
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Хочу товаришу-мисливцю та напарнику з кендо на День народження подарувати такого "малюка"... Чув, що погана прикмета. Як там правильно: тре копієчку взяти?
Саша маячня це все...Так скоріше прийнято, ніж в цьому справді є сенс.
Сам багато гострого дарував,і мені дарували.
Даруйте,приймаєте в подарунок і отримаєте задоволення.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Хочу товаришу-мисливцю та напарнику з кендо на День народження подарувати такого "малюка"... Чув, що погана прикмета. Як там правильно: тре копієчку взяти?
Доречі непоганий малюк від Колдів,такий собі карманний фікс.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Доречі непоганий малюк від Колдів,такий собі карманний фікс.
У них, вважаю, всі ножі - "чесні роботяги". Як тільки з'явився в якості їх матеріалу для руків'я Kratоn®, я довго не міг повірити, що мокрий ніж може фіксуватися в долоні краще, аніж сухий... А ні, може!
А їхня модель Kobun - мій улюбленець і фаворит назавжди. Бо з японського ну дуже вже "душевно" перекладається...
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Було і є в мене трохи Колдів,теж вони мені до вподоби.
Напевно що ножів компаніі Cold Steel в мене було найбільше порівнюючи з іньшими ножевими брендами.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Захотів потримати в руках ось таке "ДИВО"....
Навіщо поки не придумав.
 

Вкладення

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
О, добре що мова зайшла... Декілька років тому брав для порівняння зі своїм оригіналом репліку. Так і лежить десь у коробці. Зараз попрошу, аби домашні зробили фото, та почапаю у "Барахолку". Може кому знадобиться?
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
О, добре що мова зайшла... Декілька років тому брав для порівняння зі своїм оригіналом репліку. Так і лежить десь у коробці. Зараз попрошу, аби домашні зробили фото, та почапаю у "Барахолку". Може кому знадобиться?
Ви маєте на увазі Kobun?
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Так.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
О, малий вже справився...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Як на мене, у репліки не зовсім "кратонистий" Кратон і у піхвах він підгрюкує... Я їх навіть наосліп розрізню, певен.
 

Вкладення

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Поряд покласти не можу, бо трішечки не вдома...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Вкладення

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
А от я зараз порахую (загибайте пальці): одруження - раз, на прийомі в амбасаді однієї східної заокеанської країни - два, ну і премію якось мені вручали з біології таку-сяку - три. Все, більше не пам'ятаю... Такий собі велетенський пінгвін... А шо?
 
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Саша не матюкайтесь...:D:D:D
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Завтра отримаю Kudu,і напишу свої враження від цього самого бюджетного ножа від Cold Steel.
 
Зверху