Не хромовані стволи рушниць.

Вік71

Снайпер
Але суть в тому,що до сих пiр вiдомi та дорогi виробники зброi випускають рушницi з нехромованими стволами. I не тому,що в них нема можливостi хромування,а тому-що сталь там використовуеться якiснiша(бiльший вмiст молiбдену,нiкелю,того ж самого хрому). Та й думаю,рушницю за 10-20 тис.у.о. власник пiсля полювання таки почистить:)
Ну а на рахунок кращого бою нехромованих стволiв -думаю мiфи ,особисто я рiзницi не бачу! Правда Беретту легше чистити, нiж Зiмсон:D
 

kef

Зброяр
А який склад елементів металів в тих же старих відомих німецьких зразків зброї -техніки часів другої світової...наприклад метал /тигрів/,...може там є підказки в складових металу рушничних стволів...!?:)
 
Кстати о Меркелях. Где-то здесь была видюха как человек купил себе мечту и потом долго рассказывал что из этого получилось. Автор ролика если не ошибаюсь некто Борисович.
 

tyrist 1945

Тигр
  • Like
Reactions: kef
А який склад елементів металів в тих же старих відомих німецьких зразків зброї -техніки часів другої світової...наприклад метал /тигрів/,...може там є підказки в складових металу рушничних стволів...!?:)
Да да да я тоже слышал что немцы стволы гладкостволок из тигровый брони делали.
 

kef

Зброяр
Німці для совєтів так і не передали всю складову кольорової калки металу...Різниця очевидна навіть і в кольорах та довговічності її ...Та сам склад металів з яких зроблено зброю.Не кожна хімія її хоче "воронити ". складова металу така...
 

Вік71

Снайпер
Кстати о Меркелях. Где-то здесь была видюха как человек купил себе мечту и потом долго рассказывал что из этого получилось. Автор ролика если не ошибаюсь некто Борисович.
Було таке. На УА ХАНТЕРІ на 35 сторінок розписано:) Щось не тим він чистив,чим потрібно.
А може меркель вже не тої якості,як був, та й мерседес також ;)
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
А если серьезно, то я знаю только одного Лосева, изобретателя светодиода. Но он, по-моему свои светодиоды на ружья не ставил. ))
Извиняюсь за офф. )
 

валентин 65

Мисливець
Х ромирование каналов стволов отрабатывалось применительно к АК, на гладкоствол попало попутно. Брали пример с немцев, уних патронники пелеметов чуть-ли немиллиметр покрытия. соответственно и ресурс. На бой больше влияют комплектующие. А сборная "солянка" с Европы качество выстрела вряд-ли обеспечит (размеры разные). Но уход за хромированными на много проще. А маркетинг- это -увы повседневность нашей жизни. А технологию в те времена выполняли. И гальваника не так-уж дорогой процесс. Впоминайте китайские товары. С ув.
 

kef

Зброяр
Я думаю що багато хто мав справу з такою проблемою,як наче дефектне вороніння металу а саме колодки-досок. ,рідше стволу....Не хоче хімія новітня чіплятися до такого металу...Тоді в чому причина...
 

валентин 65

Мисливець
Хромовое покрытие не такое-уж твердое. Унас сгодня была стрельба на стенде(фото выставлю). так в одной ТОЗ-34(специально для стрельбы на стенде) были сняты чоковые сужения(мастером) обыкновенной разверткой. Получился чок с напором, полировано, и х....н отличиш- где хром, а где нет(уход естественно).С ув.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Хромовое покрытие не такое-уж твердое. Унас сгодня была стрельба на стенде(фото выставлю). так в одной ТОЗ-34(специально для стрельбы на стенде) были сняты чоковые сужения(мастером) обыкновенной разверткой. Получился чок с напором, полировано, и х....н отличиш- где хром, а где нет(уход естественно).С ув.
И что?
Вы делаете выводы о твердости хрома на результатах операции по развертыванию д.с. развёрткой?
Нормуль..
 
Зверху