Ненадійний продавець АлексСід

Статус
Закрита.

Andrij_88

Мисливець
Запропонував сам купити шептала ежектора на іж 27.
Погодили оплату. Домовились що сьогодні скину аванс, а завтра буде відправлення, решта накладним.
Написав що людина запропонувала вищу ціну і вже продано!!!
 

Andrij_88

Мисливець
Прошу адміністратора вжити відповідні заходи!
Якщо на цьому форумі будуть такі речі відбуватись, це перетвориться на торговий майданчик для безвідповідальних та наглих учасників, тому що мисливцями їх не назвеш...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Почнемо з термінового пояснення пана АлексСід по викладених фактах!!Хочеться почути з перших вуст про факти викладені в пості форумчанина Andrij_88, а тому чекаємо.Заодно учасників переписки просив би ознайомитисб з ст.5.18 Правил форуму.Це так,для загального розвитку.Розбір польотів будемо проводити очно,відкрито в темі.Всілякі суперечки забороняються.Чітко,по темі,без зайвих нервових вивихів.
 
Останнє редагування:

Andrij_88

Мисливець
Хочу також зазначити, що відповідно до Правил ст.5.18 я не міг як Покупець поставити резерв на даний комплект деталей, оскільки вони не були опубліковані Продавцем в розділі Продам, а сама пропозиція була адресована мені в повідомленні, а також зазначена в моєму оголошені в розділі Куплю, де я вже деякий час шукав це...
Також під час спілкування по телефону з продавцем, я попросив його зазначити в темі, що дані запчастини будуть в резерві за мною до моменту оплати авансу, тобто сьогодні до кінця дня. Продавець з цим погодився...
 

Andrij_88

Мисливець
Там де видалене повідомлення були реквізити для оплати авансу...
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Почекаю ще пояснення і продавця.Хоча і так все ясно.На лице дика гонка за грошима і жадібність.Про толерантність говорити вже не буду.
 

АлексСід

Мисливець
Добрий ранок.Ніякої гонки не має.Я вибрав для себе надійнішого покупця який забере точно товар без замірів на почті і потім повернення.Андрій образився ,що не йому продав от і все
 

АлексСід

Мисливець
Підніміть руку кому не було такого на базарі чи в магазині подивився товар і сказав продавцю я зараз прийду прийшов через три години товара не має проданий.І потім продавець винуватий бо покупець каже я би тоже скільки дав.
 

АлексСід

Мисливець
Я рахую що я нічого не вкрав.Інтуїтивно вирішив андрію не продавати.Тему можна закривати.Ми не в дитячому садочку
 

АлексСід

Мисливець
Пропонував трьом учасникам на всих не хватило ,резерв предоплату зробив покупець
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху