Наскільки шкідливо робити спуск в гвінтівці в холосту. cz455?

claytrgthunter

Мисливець
Наскільки шкідливо робити спуск в гвінтівці в холосту cz455?
Може є якийсь набої для такого тренування?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А калібр хоч який? Наче як на гвинтівках під патрони з кільцевим запаленням не варто це робити.
 

Schmied

Слідопит
Наскільки шкідливо робити спуск в гвінтівці в холосту cz455?
Може є якийсь набої для такого тренування?
Я зазвичай роблю наступним чином. Після вилучення магазину та патрону з патронника відводжу затвор в крайнє заднє положення, після чого натискаю на спусковий гачок і досилаю затвор в переднє положення. Все!!!! Холостого спуску не буде. Думаю що у всіх болтовиках +- однаково. Не дякуйте…
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я зазвичай роблю наступним чином. Після вилучення магазину та патрону з патронника відводжу затвор в крайнє заднє положення, після чого натискаю на спусковий гачок і досилаю затвор в переднє положення. Все!!!! Холостого спуску не буде. Думаю що у всіх болтовиках +- однаково. Не дякуйте…
Та все правильно, однак ТС цікавить: чи
шкідливо робити спуск в гвінтівці в холосту
так чи ні?
 

claytrgthunter

Мисливець
Я зазвичай роблю наступним чином. Після вилучення магазину та патрону з патронника відводжу затвор в крайнє заднє положення, після чого натискаю на спусковий гачок і досилаю затвор в переднє положення. Все!!!! Холостого спуску не буде. Думаю що у всіх болтовиках +- однаково. Не дякуйте…
В мене якраз задача, його робити (холостий спуск), але, окрім як використовувати стріляну гільзу, (ще рази три наприклад) нічого придумати не можу. Холостий спуск, це частина тренування, за моєю програмою:)
Гільзу стріляну я би формував "шалашиком" як для гладкого, але де таку матрицю взяти?
 

pio

Мисливець
Гільзу стріляну я би формував "шалашиком" як для гладкого, але де таку матрицю взяти?
Можна зробити кульку з дерева (круглої палички суші) або з паперу скрученого в трубочку. Такі кулі бували і в холостих патронах.
 
Зверху