Нарізна на лиса.

ВАЛ 73

Мисливець
308 по кабану работает отменно . За 6 лет охоты не понадобилось второго выстрела . И на лису сгодится при применении соответствующей пули . Вот только стоимость такого патрона оставляет желать лучшего . Как по мне, он таки очень мощный для лисы .
 

KFoR

Зброяр
308 по кабану работает отменно . За 6 лет охоты не понадобилось второго выстрела . И на лису сгодится при применении соответствующей пули . Вот только стоимость такого патрона оставляет желать лучшего . Как по мне, он таки очень мощный для лисы .
Лисиця в плані шкурки не цікавить, а вот як боротьба з хижаками
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Лисиця в плані шкурки не цікавить, а вот як боротьба з хижаками
308 по кабану работает отменно . За 6 лет охоты не понадобилось второго выстрела . И на лису сгодится при применении соответствующей пули . Вот только стоимость такого патрона оставляет желать лучшего . Как по мне, он таки очень мощный для лисы .
Меня лиса тоже не интересует с точки зрения шкуры,как то не удобно даже говорить про свой 30-06.Хотя как сказал ВАЛ 73 все можно решить соответствующей пулей.С УВ.
 

ВАЛ 73

Мисливець
Меня лиса тоже не интересует с точки зрения шкуры,как то не удобно даже говорить про свой 30-06.Хотя как сказал ВАЛ 73 все можно решить соответствующей пулей.С УВ.
Меня тоже не очень интересует , особенно когда шкуру нужно снимать . Жена правда другого мнения )))
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Меня тоже не очень интересует , особенно когда шкуру нужно снимать . Жена правда другого мнения )))
Я лису отдаю ребятам с коллектива,или когда принимаю участие в охоте где много разного народа то отдаю тому кто выявляет желание.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Поки в пошуку. Ніби є непоганий болтовичок. CZ 452. Дорожче ніж американець, але кажуть у чеха ствол кращий. Як думаєте?
Имею такой карабин в калибре 22LR с оптикой Nikon ProStaff 3-9х40, для пострелушек просто супер ну и на всякую мелочь а для лисы и крупнее это конечно слабовато в том числе и 22WMR.А так карабин хороший я доволен.С УВ.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Мощный , не только в плане шкуры . Отдача , дальность полета . А так при точном попадании даже блохи вылетают )))
Дальность польота ні про що не говорить, нарізняк любий далеко летить, а от убойна відстань це вже щось))) да не сильно така і отдача там трошки більша за 308 а Ви праві для лиса це занадто!!!
 

ВАЛ 73

Мисливець
Дальность польота ні про що не говорить, нарізняк любий далеко летить, а от убойна відстань це вже щось))) да не сильно така і отдача там трошки більша за 308 а Ви праві для лиса це занадто!!!
Я й кажу про 308 . Віддача дійсно не сильна , але в порівнянні з 223 некомфортна . Куля яка має більшу вагу на однаковій відстані буде мати більший запас єнергії , навіть після рікошету . А ви кажете , дальність ні про що не говорить .
 

LAB

Новачок
А якщо обмежуватись одним карабіном і на лисицю і кабана то хо який калібр поиекомендує. Сам покищо читаю про 308win.
При нахождении в охот.угодьях с .308 без лицензии на копыто могут быть проблемы: на пушного с таким калибром охота запрещена. Очень трудно доказывать, что в Законе написано "крім лисиці, вовка...".
 

ВАЛ 73

Мисливець
При нахождении в охот.угодьях с .308 без лицензии на копыто могут быть проблемы: на пушного с таким калибром охота запрещена. Очень трудно доказывать, что в Законе написано "крім лисиці, вовка...".
Конечно , если вы будете с карабином 308 калибра то да , а если это будет двойник , тройник совсем другой разговор.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
дядьку Миколо, то що там з приводу калібру та карабіна? були в мене гості на ліцензії на кабанчика, полювали з гладкого, але у них був ІЖ-18МН 223 Рем, я навіть дивився на нього в руки брав, іграшка іграшкою, але дерво як патик, або міняти або дорізати та доводити рідне. а так - може бути!
 

Mykola STARyy

Снайпер
дядьку Миколо, то що там з приводу калібру та карабіна? були в мене гості на ліцензії на кабанчика, полювали з гладкого, але у них був ІЖ-18МН 223 Рем, я навіть дивився на нього в руки брав, іграшка іграшкою, але дерво як патик, або міняти або дорізати та доводити рідне. а так - може бути!
Д оки дозвільна не працює, не бачу потреби обтяжувати собі тим голову. ХЗ чи до кінця сезону щось зміниться. Чогось думаю що а міжсезоння пропозицій буде більше. Ну і якщо умови будуть жорсткіші, то народ буде старатися збути непотрібні іграшки .
По калібру, певно що 223рем, а якщо закарпатці запропонують цікаві полювання, то може і шось більшеньке. Поки "моніторю" угіддя.
 
Останнє редагування:

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Д оки дозвільна не працює, не бачу потреби обтяжувати собі тим голову. ХЗ чи до кінця сезону щось зміниться. Чогось думаю що а міжсезоння пропозицій буде більше. Ну і якщо умови будуть жорсткіші, то народ буде старатися збути непотрібні іграшки .
По калібру, певно що 223рем, а якщо закарпатці запропонують цікаві полювання, то може і шось більшеньке. Поки "моніторю" угіддя.
дядьку і що Ви там намоніторили?))) признавайтесь чесно
 
Зверху