Нарезка и прокатка для дроби

Як цими приспособами користуватися і на який шріт/картеч вони розраховані?
Беруться Свинцовые прутки, прокатываються на вальцах после нарезаютьсяна этой приблуде, и грохалом-приспособление для прокатки дроби выравниваеться, и получаються шарики дроби
 

Beowulf

Мисливець
Вітаю !
Можливо десь є відео як таку дріб робити, яка послідовність ? Дуже цікаво. З написів на станку найменше значення 3.2 відповідає 4 номеру цілком задовільно. Я так розумію потрібно якось дріт вилити щоб його прокатати а як ? Можливо ще потрібна для цього якась матриця ?
З повагою.
 
Вітаю !
Можливо десь є відео як таку дріб робити, яка послідовність ? Дуже цікаво. З написів на станку найменше значення 3.2 відповідає 4 номеру цілком задовільно. Я так розумію потрібно якось дріт вилити щоб його прокатати а як ? Можливо ще потрібна для цього якась матриця ?
З повагою.
Нажаль не маю відео
 

Andrij1983

Мисливець
Они есть в продаже, или же найти форму какую нибудь
Свинцеві прутики робляться так.
Береться зварювальний електрод , відповідного діаметру і втикаєттся в землю , або сирий пісок , або металевий дріт , різного діаметру ,який вам потрібно .Виймається електрод , і в отриманий отвір заливається розплавлений свинець .Після застигання отримуються свинцеві прутики , які потім за допомогою данних пристроїв , по дрібнюються і формується дріб та картечь .
 

Kapitan

Снайпер
Свинцеві прутики робляться так.
Береться зварювальний електрод , відповідного діаметру і втикаєттся в землю , або сирий пісок , або металевий дріт , різного діаметру ,який вам потрібно .Виймається електрод , і в отриманий отвір заливається розплавлений свинець .Після застигання отримуються свинцеві прутики , які потім за допомогою данних пристроїв , по дрібнюються і формується дріб та картечь .
А Ви особисто багато відлили таким методом отих прутків?
 

Belbas

Новачок
В мене є такий самий станок тільки трохи удосконалений, робить шрот від номера 6 до ПК, діаметр дроби залежить від порізки, по штангелю можна сказати до десятки, кому цікаво можете звонити можу показати в онлайн режимі. т. 0631016729
 

Belbas

Новачок
Свинцеві прутки робляться так: любому фрезерувальнику замовляється дві пластини металеві скажемо 10см на 15 на 20мм, вертикально фрезеруються пази, коли вони зложуються до купи получаються пази 8×8 мм. В них і заливається свинець, розділили і маєте відразу грам 200прутків, і ніякого очерету і електродів...
 

Andrij1983

Мисливець
Свинцеві прутки робляться так: любому фрезерувальнику замовляється дві пластини металеві скажемо 10см на 15 на 20мм, вертикально фрезеруються пази, коли вони зложуються до купи получаються пази 8×8 мм. В них і заливається свинець, розділили і маєте відразу грам 200прутків, і ніякого очерету і електродів...
Ви вже чіпляєтеся до слів ( електроди чи очерет ) ...Я вам поясню !!! Шріт , робиться на підприємстві і відпускається в магазинах ...
А от кустарні методи , можуть бути різноманітними ...І по тикати комусь , саме про його версію , і нав'язувати свою точку зору , є не етично з вашого боку !!! Повторюся , бо кустарні методи , є актуальні всі ...Любите когось поправити , любіть і вислухати.
 

Belbas

Новачок
Я вас нічому не повчаю, просто поділився тим чим користуюся сам, якщо чимось обідив прошу вибаченн. Нерозумію чому зразу така агресія.
 
Зверху