Напівавтомат чи два стволи

Статус
Закрита.

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Zabar Andrij

Мисливець
І у Вас теж стара не сучасна тема, вже всі сперечаються за ID4 & Honda MNV, а механічна коробка закінчилась, ніхто не хоче її.
тут теж можна дискутувати
я наприклад не можу знайти потрібний мені авто на механіці, всі тільки на автоматі)
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Основне зло від великої кількості пострілів по дичині, це те що може бути непомічений підранок і їх може бути багатенько, одне діло качка перелітна, гусь, перепілка. А от куріпки, фазани, зайці дуже сильно будуть від цього страждати, осбливо куріпки, вони піднімаються гуртом і кулеметники шмалять в зграю, здається зграє полетіла і все промазав, але ніхто не знає скільки було влучані скільки загине від такого? А заєць на 100 метрім його нолями, а якщо влучив і він здох в кустах далі пробігши ще 30 метрів? А тепер дайте відповідь, наскільки меньше зараз стало куріпок?
 

Аникей

Мисливець
В спорі народжується істина. Спорити в межах розумного корисно так як можна для себе дізнатись щось корисне або щось прояснити для опонента. Не забувайте що нас читають і люди які вагаються із вибором своєї першої зброї в тому для них всі думки будуть корисні,а далі кожен вирішує для себе. Люди ж діляться тут досвідом і не треба ставитись агресивно до опонентів, життя поставить все на своє місце. Кому що подобається ,кому піп кому попадя а кому Попова дочка. Так що без образ.
 

Zabar Andrij

Мисливець
Основне зло від великої кількості пострілів по дичині, це те що може бути непомічений підранок і їх може бути багатенько, одне діло качка перелітна, гусь, перепілка. А от куріпки, фазани, зайці дуже сильно будуть від цього страждати, осбливо куріпки, вони піднімаються гуртом і кулеметники шмалять в зграю, здається зграє полетіла і все промазав, але ніхто не знає скільки було влучані скільки загине від такого? А заєць на 100 метрім його нолями, а якщо влучив і він здох в кустах далі пробігши ще 30 метрів? А тепер дайте відповідь, наскільки меньше зараз стало куріпок?
куріпка взагалі майже зникла, принаймні у нас, але в той же час кратно розвелося фазана, який може вважатись навіть інвазивним
в нас не полюють куріпку багато років, але її все меншає, сім'ї вже на перерахунок в угіддях
багато хто це пов'язує із збільшенням фазана
 

Dusk Hunter

Мисливець

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
куріпка взагалі майже зникла, принаймні у нас, але в той же час кратно розвелося фазана, який може вважатись навіть інвазивним
в нас не полюють куріпку багато років, але її все меншає, сім'ї вже на перерахунок в угіддях
багато хто це пов'язує із збільшенням фазана
Отож, фазана бережуть курей не стріляють кожного підранка добирають.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
В теорії можливо все на практиці ніразу ні в мене ні в інших за всі рокі полювання такого не бачив)
В мене колись був випадок, - " загон тільки розпочався, десь пів а восьму ранку, тьльки но розташувались і рушили по морозній ріллі. І тут підіймається дуже близько, я поцілив, тисну спускопий гачок - чую клац.... А заєць вже набирає швидкість, сусіди посинають підіймати зброю, т вой час я не відриваючи приклад від плеча, пересмикую затвор і роблю влучний постріл." В темпі пулювання не було часу повертатись і шукати пересмикнутий набій, я майже на 100% впевнений, що затвор не був до кінця закритий.
 

Dusk Hunter

Мисливець
В темпі пулювання не було часу повертатись і шукати пересмикнутий набій, я майже на 100% впевнений, що затвор не був до кінця закритий.
Є такий нюанс в бенеллі і в рушницях з таким затвором як у бенеллi!
Зачіпивши рукоятку затвора за одяг чи кущі, він легко може привідкритись і вистрілу небуде.
 

Dusk Hunter

Мисливець
Ще оця кпопочка мене дратує..., зброю ношу на лівому плечі і деколи вона нажимається до одягу і патрон з магазину вискакує на лоток.
 

Вкладення

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Є такий нюанс в бенеллі і в рушницях з таким затвором як у бенеллi!
Зачіпивши рукоятку затвора за одяг чи кущі, він легко може привідкритись і вистрілу небуде.
От це теж один з приводів, на маю думку, чому п/а не підходить для новачка, особливо на колективному пулюванні
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Ще оця кпопочка мене дратує..., зброю ношу на лівому плечі і деколи вона нажимається до одягу і патрон з магазину вискакує на лоток.
навіщо носити правші на лівому плечі?
 

Аникей

Мисливець
Є такий нюанс в бенеллі і в рушницях з таким затвором як у бенеллi!
Зачіпивши рукоятку затвора за одяг чи кущі, він легко може привідкритись і вистрілу небуде.
А це якось лічиться? Я коли сина на полювання беру по перу то він любе збирати потім гільзи там де стояли мисливці і дуже часто там де стояли з п.а. то знаходить споряджені набої.
 

old hunter

Снайпер
А це якось лічиться? Я коли сина на полювання беру по перу то він любе збирати потім гільзи там де стояли мисливці і дуже часто там де стояли з п.а. то знаходить споряджені набої.
От бачите, бо власники н/а заможні люди.
А там де стояли хлопці "в керзачах" з дводулками і гільзу не знайдеш :D
 

Dusk Hunter

Мисливець
А це якось лічиться? Я коли сина на полювання беру по перу то він любе збирати потім гільзи там де стояли мисливці і дуже часто там де стояли з п.а. то знаходить споряджені набої.
Набої або гублять, або мц 21-12 любиль при вистрелі один набій з магазину подати на лоток, а другий викинути під ноги.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Статус
Закрита.
Зверху