Напівавтомат чи два стволи

Статус
Закрита.

senya 2011

Мисливець
Останнім часом рпулювання розвага для не бідних)))))
Просто п/а коштує дешевше за бокфлінт, а горізонталка найдорожча
Один ствол виговити простіше ніж рівно спаяти 2, а в горізонталці, ще і замок дорогий
Яка горизонталка, ІЖ мали на увазі ?!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

RoSO-maxa

Мисливець
В мене є і бокфлінт і напівавтомат!
Benelli беру коли вже їде переліт качок і гусей, це листопад і грудень бо дуже прикро що підранки упливають в камиш і проподають!
Іще, з бокфлінта з 70 патроніком на гусей навіскою 38-42 гр не постріляешь
 
Інколи потрібно добрати поранену дичину яка зазвичай намагається зникнути в якісь хащі, або ж стати "підводником" тоді відлік йде на секунди і в пригоді стає той третій патрон. Але повністю підтримую товариство що зазвичай після двох пострілів дичина вже майже завжди за зоною ураження і тут потрібно сказати собі СТОП. Чесно кажучи сам теж інколи грішу такими пострілами в азарті але намагаюсь виправитись.
 

F777

Мисливець
Інколи потрібно добрати поранену дичину яка зазвичай намагається зникнути в якісь хащі, або ж стати "підводником" тоді відлік йде на секунди і в пригоді стає той третій патрон. Але повністю підтримую товариство що зазвичай після двох пострілів дичина вже майже завжди за зоною ураження і тут потрібно сказати собі СТОП. Чесно кажучи сам теж інколи грішу такими пострілами в азарті але намагаюсь виправитись.
Золотые слова!
 

barbos6

Слідопит
Полуавтоматами владеют люди которые любят пострелять;)., Не у одного владельца П/А не видел три патрона в магазине!
Хибне мислення!!
В моїх друзів більшість є п/а і всі полюють з обмежувачем в магазині.
Є товариш в якого мц 21-12 і він виготовив самостійно обмежувач, заряжає в магазин 2 набої і полює щасливо.
А ви коли бачите що люди порушують закон зробіть зауваження, можливо і дичини збільшиться…
 

F777

Мисливець
Хибне мислення!!
В моїх друзів більшість є п/а і всі полюють з обмежувачем в магазині.
Є товариш в якого мц 21-12 і він виготовив самостійно обмежувач, заряжає в магазин 2 набої і полює щасливо.
А ви коли бачите що люди порушують закон зробіть зауваження, можливо і дичини збільшиться…
На форуме у всех ограничители, а в жизни наоборот. Откройте ютьюб и посмотрите как с п/а охотятся и мало кто в комментариях журят охотников блогеров.
 

Igor_pol

Мисливець
На форуме у всех ограничители, а в жизни наоборот. Откройте ютьюб и посмотрите как с п/а охотятся и мало кто в комментариях журят охотников блогеров.
Про полювання з п/а в ютубі багато відео рашка, Казахстан, там нема заборони на більше ніж 2 патрони в магазині (наскільки мені відомо) а наші відео не попадались.
 

barbos6

Слідопит
На форуме у всех ограничители, а в жизни наоборот. Откройте ютьюб и посмотрите как с п/а охотятся и мало кто в комментариях журят охотников блогеров.
Зайдіть на мій канал і побачите що ви помиляєтесь.
Там і на болоті відео і на полі.
Ще раз кажу в моєму оточенні всі полюють з обмежувачем, за ~50 людей впевний на 100 відсотків!
 

F777

Мисливець
Зайдіть на мій канал і побачите що ви помиляєтесь.
Там і на болоті відео і на полі.
Ще раз кажу в моєму оточенні всі полюють з обмежувачем, за ~50 людей впевний на 100 відсотків!
Значит мне не повезло, за 27 сезонов не видел таких лютей, что сильно огорчает.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Порушники полювання, на жаль, були, є і будуть. В т.ч. і у випадку обмежувачів. Якщо людина звикла порушувати, то і напівавтомат придбала, аж ніяк не для того, щоб обмежувати себе 3-ма патронами. Це як категорія водіїв, які звикли без чарки горілки за кермо не сідати. І штрафи вже солідні, і посвідчень водія позбавляють і що - порушників на дорозі менше стало? Як пили так в п'ють. На моїх полюваннях, навіть у приватників, ніхто про обмежувачі ніколи не запитував з боку розпорядників полювання, повторюсь - ніколи. Все по замовчуванню, відвернулась людина, а скільки патронів пхає в рушницю нікому не відомо. Але на відкритті, наприклад, по качці цього не утаїш. Всі прекрасно розуміють, про що я говорю. Ну, не бачив я жодного разу, щоб напіавтоматник, відстрілявшись 3 рази по качці, сідав і перезаряджав рушницю. А може то так швидко робиться, що з боку чутно лише черги?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
І ще одне. Придбав мій знайомий "двоствольщик" напівавтомат. Питаю, навіщо? Відповідь вбила: дичини менше, шансів менше її добути, а з п'ятьма патронами я компенсуюсь, реалізуючи кожен шанс. Думаю, він далеко не один такий.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Раніше старі мисливці говорили, що і у дичини повинен бути шанс. І якщо ти не зміг її добути з двостволки, не говорячи вже про однозарядну одностволку, то вивчай теорію, читай літературу і практикуйся а стрільбі, тобто-вчися стріляти! І лише потім виходь на полювання.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я так розумію що різні покоління і різне оточення тому такі і висновки.
Я радий що в моєму оточенні більшість мисливців чемні і думають про майбутнє.
Приємно таке чути. Про Ваше оточення.
 
Статус
Закрита.
Зверху