Напівавтомат чи два стволи

Статус
Закрита.

Аникей

Мисливець
От бачите, бо власники н/а заможні люди.
А там де стояли хлопці "в керзачах" з дводулками і гільзу не знайдеш :D
Та ні , находить гільзи і там де хлопці в керзачах з двудулками стояли, то все від виховання залежить. Просто де з двудулками патрони споряджені ніразу не знаходив.
 

Dusk Hunter

Мисливець
Є такий нюанс в бенеллі і в рушницях з таким затвором як у бенеллi!
Зачіпивши рукоятку затвора за одяг чи кущі, він легко може привідкритись і вистрілу небуде.
Даний недолік ще називають бенеллі клік...
Турки звернули на це увагу і добавили пружинку на личину затвора. Чи воно допомогло то вже треба питати у власників retay masai mara
 

old hunter

Снайпер
Мммм да! Я вважав що тут більшість зброязнавці !
На мисливському форумі?
Звідки?
Їх на всю країну декілька десятків.
Я Вам скажу що для 9-ї сторінки все ще дуже пристойно.
Зазвичай з другої вже всі забули за що мова...:)
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Охотник77

Снайпер
Я теж в свій час наслухавшись "спеців" довго вагався перейти на п/а про що жалкую. Вважаю що більшість негативу про ненадійність цього типу рушниць тягнеться ще з совка та 90х де основна маса були ненадійні та примхливі тоз87,мц21-12,алтай,мр та інші поделкі) сама більша страшилка на той час була ствол забьеться-розідме чи розірве але і це взагалі непроблема для п/а))
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
ствол забьеться-розідме чи розірве але і це взагалі непроблема для п/а))
звісно, нових стволів шо гною в магазинах))))
Я теж в свій час наслухавшись "спеців" довго вагався перейти на п/а про що жалкую
Я одного знаю, котрому дуже радив не брати напівавтомат, але продавці магазину і форуми були більш переконливими. І от він на пулюванні гатить в білий світ як у копійку, три пострілу і три промаху і так по 10-12 раз за пулювання, про те вивчив, що хто останній робив постріл - того і здобич))) роки 3 чи 5 мучився і покунув пулювання.
 

senya 2011

Мисливець
Тут писали,небуду цитувати що двудулка має перевагу у виборі пострілу а це як) ідеш такій в одному стволі патрон на птицю в іншому на пух? Чи взагалі на копитце) а якщо серйозно то у п/а теж можна при потребі дальнього пострілу чи іншій ситуації швидко викинути перший набій чи поставити на затримку і потім докинути це займе не більше часу чим звести курки в курковці)
Коли та жаба сили набереться ;)
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Коли та жаба сили набереться ;)
а навіщо тоді трійники? В тебе ліензія на лань, оленя і є купа фазанів, йдеш стріляєшь фазанів і тут олень з гарними рогами, ти його 308 бац бац і далі фазанів стріляєшь.
 

Охотник77

Снайпер
Коли та жаба сили набереться ;)
Звідкііля ж я знаю коли ти з жабою розберешся і перестанеш оці темкі печатати)
звісно, нових стволів шо гною в магазинах))))
Ви мене пробачте ну як кажуть і старісь не радість теж)
одного знаю, котрому дуже радив не брати напівавтомат, але продавці магазину і форуми були більш переконливими. І от він на пулюванні гатить в білий світ як у копійку, три пострілу і три промаху і так по 10-12 раз за пулювання, про те вивчив, що хто останній робив постріл - того і здобич))) роки 3 чи 5 мучився і покунув пулювання
Бідолашний клятий п/а тут і добавти нічого)) а у вас точно все норм? Чи все такі перевіртесь на всяк випадок)
 
Останнє редагування:

Igor_pol

Мисливець
Що культурні та правільні мисливці з двудулками кінчилися аргументи і починаєте в опонентів лайном кидатися? Ну то показуйте себе вже в усій красі як то кажуть))
Щось я не помітив де і хто кидається, десь ототожнюють, проте не бачив перехід на особистості..... За себе можу сказати, що володію п/а, мрію і про помпу, і про вертикально (яка ляже до душі), але не зараз))
 
Статус
Закрита.
Зверху