Мц 108-03

Статус
Закрита.

Dimian

Новачок
Продам мц 108-03. 1989 р.
Калібр -12/70.
Сверловка- 18.5
Звуження- ДР/ДР - довгі раструби
Довжина стволів- 675 мм.
Вага- 3.600 кг.
Ціна 2900 $.
Рушниця у гарному стані, продаж через дозвільну, тер. Кривий Ріг.
Більш інфо за тел. 0968908288
 

Вкладення

Dimian

Новачок
Нажаль може і була друга, але до мене дойшла з одною парою....
 

gaudi

Слідопит
доброго вечора.права планка перепаюваласаь.якщо так то чому.і друге при розборці зборці колодки чому не вирівняні опорні гвинти.не звернули уваги чи недотягнуті.дякую.
 

Dimian

Новачок
Після придбання рушниці нічого мною не роблено, болти не крутив. Про те де ви побачіли, що там щось паялося здивований.
 

gaudi

Слідопит
подивіться уважно.або дайте більш крупне фото дульного зрізу.
 

gaudi

Слідопит
побачив.дякую.вибачаюсь.тепер подивіться попереднє фото.порівняйте і думаю що здивування пройде...вдалого продажу.
 

Lisnyk

Новачок
Тоді б модель була 108-04, з таким стволом. Модель 108-03 йшла з блоком стволів зі звуженнями з посиленим чоком та чоком. Скоріш за все просто хазяїну не залишилась перша пара стволів тому 108-03, і нема паспорту. Хоча можу помилятись.
 

Dimian

Новачок
Я узнавав у людей вони розповіли, що другу пару викрали на одному з полювань...було дійсно 2 пари, але бившого хаз. руж. нажаль вже нема і уточнить все по причіні неможливо. Рушниця в гарнрму стані, але з одним блоком стволів.
 

mulyavchik

Снайпер
Я узнавав у людей вони розповіли, що другу пару викрали на одному з полювань...було дійсно 2 пари, але бившого хаз. руж. нажаль вже нема і уточнить все по причіні неможливо. Рушниця в гарнрму стані, але з одним блоком стволів.
От бачте,друга пара була,тільки ї теперішнє місце прописки наразі невідоме.А так би був зачотний комплект з двома парами.
 

StarikSmull

Мисливець
Рушниця славна! Микола Мільчев саме з такою рушницею став першим в Україні олімпійським чемпіоном зі стендової стрільби та єдиний у своєму виді спорту, кому підкорився абсолютний олімпійський рекорд — 150 очок із 150 можливих. Ліцензію до Пекіна, на ЧС-2006 у Загребі, він завоював одним із перших :)
 
Статус
Закрита.
Зверху