Мр 43 або Тоз 34 ?

Статус
Закрита.

old hunter

Снайпер
А 54-ка не може бути 80-х..
Может, но только в 16 калибре :)

А если серьезно, то ружье должно "лечь" в стрелка, тогда это будет удовольствие от охоты. Не важно какая модель, удачно охотятся и с турками и с ТОЗ БМ и дорогими иномарками.

Я вам так скажу, местный мужичек с поломанным кончиком на спиннинге и Лисичанке, дал просраться всей братве с эхолотами и дорогущей экипировкой. Знаете почему?
Потому, что он каждый день на рыбалке. :D
 

Охотник77

Снайпер
А если серьезно, то ружье должно "лечь" в стрелка, тогда это будет удовольствие от охоты. Не важно какая модель, удачно охотятся и с турками и с ТОЗ БМ и дорогими иномарками
І я йому про те ж)
 

Dedushka

Снайпер
Допоможуть визначитись з купівлею зброї, маю можливість придбати нову з магазину мр 43 12к ствол 725 або щось шукати інше? Наприклад тоз 34 або иж 27, 58,54 б/у. Маю тоз 63 але хочу щось інше.
Добрый день. Сначала определитесь какое ружье Вам по душе : вертикалка или горизонталка. А потом уже при выборе посмотрите как оно вам при прицеливании. С моделью ружья сами определитесь что-бы потом никого не винить. Одно скажу, предпочтение ружьям СССР. Более качественная у них сборка . Главное не купить ремонтное. И стволы должны быть как зеркало внутри. Ни какой сыпи. Выбор всегда за Вами.
 

Сашка1974

Мисливець
Костя - звідки ви? Якщо Волинь під'їжжайте.постріляєте і з вертикалки і з горизонталки. Можна буде щось з б/ у і підібрати.або запитайте форумчан - хто з вашого регіону та домовтесь.
 

Сашка1974

Мисливець
Особисто в мене всі рушниці в 16 кал.є і 63 тоз.і вертикалки.вертикалку беру тільки на ліс.63 тоз - ходове полювання та на качку -легеньке .
 

Тратата

Мисливець
Мой совет- и не МР-43,и не ТОЗ-34.Желательно приобрести одну двухстволку из этих двух вариантов(предварительно подержав кажлую из них в руках):1)ИЖ-27,90-х годов со сверловкой стволов 18.4мм,патронником 70мм,двумя спусковыми крючками,с постоянными дульными сужениями чок/полу чок,в 12 калибре 2)ИЖ-54 до 1962 года (обязательно с отбоем курков),стволы 745-750мм,калибр естественно-12.Проверенные и надежные ружья.Вот и всё!И не слушайте "нытиков" которые качество ружья определяют легкостью его веса.....Просто соберите 10-12 тыс.грн.и купите нужную Вам вещь!
 
Останнє редагування:

Dedushka

Снайпер
Мой совет- и не МР-43,и не ТОЗ-34.Желательно приобрести одну двухстволку из этих двух вариантов(предварительно подержав кажлую из них в руках):1)ИЖ-27,90-х годов со сверловкой стволов 18.4мм,патронником 70мм,двумя спусковыми крючками,с постоянными дульными сужениями чок/полу чок,в 12 калибре 2)ИЖ-54 до 1962 года (обязательно с отбоем курков),стволы 745-750мм,калибр естественно-12.Проверенные и надежные ружья.Вот и всё!И не слушайте "нытиков" которые качество ружья определяют легкостью его веса.....Просто соберите 10-12 тыс.грн.и купите нужную Вам вещь!
Ну а чего не написали о ружье ИЖ-58 ??? Отличное ружье. Есть и в 12 и в 16 калибре. ;)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Допоможуть визначитись з купівлею зброї, маю можливість придбати нову з магазину мр 43 12к ствол 725 або щось шукати інше? Наприклад тоз 34 або иж 27, 58,54 б/у. Маю тоз 63 але хочу щось інше.
ИЖ-54
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Мой совет- и не МР-43,и не ТОЗ-34.Желательно приобрести одну двухстволку из этих двух вариантов(предварительно подержав кажлую из них в руках):1)ИЖ-27,90-х годов со сверловкой стволов 18.4мм,патронником 70мм,двумя спусковыми крючками,с постоянными дульными сужениями чок/полу чок,в 12 калибре 2)ИЖ-54 до 1962 года (обязательно с отбоем курков),стволы 745-750мм,калибр естественно-12.Проверенные и надежные ружья.Вот и всё!И не слушайте "нытиков" которые качество ружья определяют легкостью его веса.....Просто соберите 10-12 тыс.грн.и купите нужную Вам вещь!
1) 18.4 пішло наче з 96-го року.
ИЖ-27 кінця 90-х це така лажа по збірці і підгонці, шо швах!
Я знаю єдине в нас тут на форумі безпроблемне МР-27 2000-х років в користуванні форумчанина NORD_10.
Але відібрати, боюсь не варіант.. Він і сам може у відповідь фінгалів понаставляти.
Підпоїти би і тихенько поцупити, а потім в місячник здачі легалізувати, ото вже тєма.
Тіко є одна проблема, він п'є ту горілку як бик помиї!
2) Расововєрний і скрєпний ИЖ-54 коштує нонька як крило від Боїнга!
Та й знайти його в стані відповідному ціні стане, як пощастить то в рік, а як дуже пощастить, то і в два. :D
север не дасть збрехати :D
 
Останнє редагування:

Panters

Снайпер
Мой совет- и не МР-43,и не ТОЗ-34.Желательно приобрести одну двухстволку из этих двух вариантов(предварительно подержав кажлую из них в руках):1)ИЖ-27,90-х годов со сверловкой стволов 18.4мм,патронником 70мм,двумя спусковыми крючками,с постоянными дульными сужениями чок/полу чок,в 12 калибре 2)ИЖ-54 до 1962 года (обязательно с отбоем курков),стволы 745-750мм,калибр естественно-12.Проверенные и надежные ружья.Вот и всё!И не слушайте "нытиков" которые качество ружья определяют легкостью его веса.....Просто соберите 10-12 тыс.грн.и купите нужную Вам вещь!
Якраз 90-ті не найкращі роки, хай вже буде 18,2 але 80-х чи раніше.
 

Тратата

Мисливець
1) 18.4 пішло наче з 96-го року.
ИЖ-27 кінця 90-х це така лажа по збірці і підгонці, шо швах!
Я знаю єдине в нас тут на форумі безпроблемне МР-27 2000-х років в користуванні форумчанина NORD_10.
Але відібрати, боюсь не варіант.. Він і сам може у відповідь фінгалів понаставляти.
Підпоїти би і тихенько поцупити, а потім в місячник здачі легалізувати, ото вже тєма.
Тіко є одна проблема, він п'є ту горілку як бик помиї!
2) Расововєрний і скрєпний ИЖ-54 коштує нонька як крило від Боїнга!
Та й знайти його в стані відповідному ціні стане, як пощастить то в рік, а як дуже пощастить, то і в два. :D
север не дасть збрехати :D
По видимому да,с 1996 -это к тому что в тех 27-х еще шли патронники 70 мм.Позже пошли с 76 мм.и они потяжелее немного.
 

Чопик

Новачок
Дисперсант в допомогу.
Я подумав,що технічний та естетичний стан 63-го бажає кращого.
 

джейк

Мисливець
У колеги з яким ходимо на полювання теж 63 .У мене 34 по полювання різниці не видно як 34 так 63 бере далеко різну дичину .Його рушниці 50 минуло якось промовився що буде продавати каже вже 150 дають .НУ і що собі купиш питаю а він каже таку саму 63 тільки в ліпшому стані.Так може і неварто міняти .
 

Kostantin__1995

Новачок
У колеги з яким ходимо на полювання теж 63 .У мене 34 по полювання різниці не видно як 34 так 63 бере далеко різну дичину .Його рушниці 50 минуло якось промовився що буде продавати каже вже 150 дають .НУ і що собі купиш питаю а він каже таку саму 63 тільки в ліпшому стані.Так може і неварто міняти .
Після цих обговорень на форумі то думаю що залишу, але буду брати на зайця)))
 
Статус
Закрита.
Зверху