Мораторій на відстріл лося?

Як Ви вважаєте чи потрібен мораторій?

  • Так! мораторій потрібен він збільшить популяцію

    Голосів: 107 51,2%
  • Ні це нічого не дасть.

    Голосів: 102 48,8%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    209

cagor

Слідопит
А я в этом году видел три лося. Причем два вообще на острове, живут они там судя по пропам, и обьеденым кустам, ми собирали грибы, а они стояли в 40 ка метрах и смотрели, вообще не пуганые. Красота неописуемая, аж дух захватывает, и как в них можно стрелять не знаю, поэтому я за мараторий, но вполне согласен что этим проблема не решится.
 

dia6lo

Новачок
Мало в нас лося. І дійсно потрібно думати що робити щоб збільшити їх популяцію. Та дійсно думати а не тупо мораторій на заборону полювання на лося. Для того щоб всієї дичі було більше, і лося в тому числі, потрібно наказувати браконьєрів, і в першу чергу нічних, тих хто у період закритого полювання стріляє. Штрафи є, досить не малі, та її потрібно ще підняти, за лося вважаю штраф повинен бути в районі 400 тисяч грн. Ще крім того що підняти штраф потрібно щоб контроль здійснювався. А контролю як такого нема. Наприклад у районах УТМР де площа в районі 20-40 тисяч гектарів всього 2-3 єгеря в кращому випадку, і то...єгеря самі зайняті браконьєрством, та ще як правило в зоні відродження. Тому необхідно в першу чергу організувати службу що буде ловити браконьєрів. На цю службу багато коштів не потрібно, тим більше враховуючи штрафи ця служба себе окупить досить швидко. А в нас цим на жаль ніхто не займається.
А тепер подумайте, якщо у того брека дохід 10000 грн на рік, а його єгер застає при тому, як він добув лося. Як Ви думаєте, що він зробить зі зброєю в руках
 

Mykola STARyy

Снайпер
А тепер подумайте, якщо у того брека дохід 10000 грн на рік, а його єгер застає при тому, як він добув лося. Як Ви думаєте, що він зробить зі зброєю в руках
Кине зброю під кущ і скаже " я не я і зброя не моя!" А потім ще і буде єгеря обсирати на всіх кутках. Запитайте Руслана єгеря з Богородчан, або почитайте його тему про браконьєрство в Богордчнському районі.
 

KFoR

Зброяр
А тепер подумайте, якщо у того брека дохід 10000 грн на рік, а його єгер застає при тому, як він добув лося. Як Ви думаєте, що він зробить зі зброєю в руках
Якщо дохід 10000 то треба йти працювати, а не сидіти ніхрина не робити, а при нагоді порушувати закон.
 

David

Мисливець
Да одним запретом проблему популяции лося у нас в стране не решить.Да еще при таком варварском отношении к лесам,которые как писали выше,беспощадно уничтожаются.К вопросу роста популяции,нужно подходить не мораториями,а совершенно по другому.Предварительно поменяв саму систему,управления разных управлений,ведомств,и самих руководителей.Которые по занимали теплые места,только ради собственной наживы,и только,а на природу им глубоко наплевать.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Радует статистика голосования. У нас в стране уже больше половины готовы жить ПО ЗАКОНУ.:)
 

Маламут

Новачок
Ответил ЗА... Но исправил за вариант "ничего не даст"...
Я за сохранение популяции, на лося по ряду причин вряд ли когда-то буду охотиться, но поддержу всех, кто высказывается за ужесточение контроля, а не за бюрократический запрет! Толку, что у нас много чего запрещено. Воровать, убивать, продавать наркотики и оружие...
Запрет не поможет лосю, я так думаю...
 

Mykola STARyy

Снайпер
Радует статистика голосования. У нас в стране уже больше половины готовы жить ПО ЗАКОНУ.:)
Гена, те що люди не згодні з забороною, зовсім не означає що вони вже погнали порушувати закон.;)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:) Да я все понимаю. И само голосование написано с целью узнать "верю - не верю" и нечего крамольного тут нет. Просто обсуждения в темах сводятся к одному - "нужно соблюдать закон, я соблюдаю, а другие нет" :) Свели к политике, чиновникам, в общем - все как всегда. Любое, даже хорошее, начинание обосрать, обгадить, обплевать :) А сам приказ правильный и нужный.
 

dia6lo

Новачок
Якщо дохід 10000 то треба йти працювати, а не сидіти ніхрина не робити, а при нагоді порушувати закон.
Так я і писав про людей, які ходять на роботу за 600 з копійками за місяць. Не від хорошого життя я сам тримаю 3 корови дійних і телята різного віку. Ви хоч розумієте скільки потрібно коло них працювати? І там немає вихідних чи відпустки, лікарняний ніхто не оплачує і підмінитися теж не можна.
 

KFoR

Зброяр
Так я і писав про людей, які ходять на роботу за 600 з копійками за місяць. Не від хорошого життя я сам тримаю 3 корови дійних і телята різного віку. Ви хоч розумієте скільки потрібно коло них працювати? І там немає вихідних чи відпустки, лікарняний ніхто не оплачує і підмінитися теж не можна.
Уявіть розумію, я сам живу в селі тільки з господарки в мене одна свиня і 5 курей(ніяк батьків не переконають не тримати нічого) Нафіга пахати як віл і потім жалітись на своє життя. Руки в ноги і шукати нормальну роботу.
От скажіть мені чого так важко знайти хорошого працівника, якщо стільки людей без роботи або жаліються на з/п 600 грн.
 

dia6lo

Новачок
Уявіть розумію, я сам живу в селі тільки з господарки в мене одна свиня і 5 курей(ніяк батьків не переконають не тримати нічого) Нафіга пахати як віл і потім жалітись на своє життя. Руки в ноги і шукати нормальну роботу.
От скажіть мені чого так важко знайти хорошого працівника, якщо стільки людей без роботи або жаліються на з/п 600 грн.
Є люди в яких обставини не дають кудись їхати, є люди, які не бачать смислу їхати працювати за 4-5 тис і з них 2т платити за помешкання 1т для того, щоб добратися до місця роботи. + потрібно за щось їсти і вдягатися. Не всі можуть знайти роботу із зарплатою від 10т і вище.
 

KFoR

Зброяр
Є люди в яких обставини не дають кудись їхати, є люди, які не бачать смислу їхати працювати за 4-5 тис і з них 2т платити за помешкання 1т для того, щоб добратися до місця роботи. + потрібно за щось їсти і вдягатися. Не всі можуть знайти роботу із зарплатою від 10т і вище.
Хто хоче той шукає можливість, хто не хоче причину...
 

dia6lo

Новачок
Кине зброю під кущ і скаже " я не я і зброя не моя!" А потім ще і буде єгеря обсирати на всіх кутках. Запитайте Руслана єгеря з Богородчан, або почитайте його тему про браконьєрство в Богордчнському районі.
Коли йому буде світити штраф в 400000грн? Може закінчитися плачевніше. А верхи як полювали, так і будуть полювати не дивлячись на заборону
 

Mykola STARyy

Снайпер
Так я і писав про людей, які ходять на роботу за 600 з копійками за місяць
Не всі можуть знайти роботу із зарплатою від 10т і вище.
Платити 600грн - злочин і гріх. Ходити на роботу за 600грн - співучасть у злочині.
Не знаю де ви живете, очевидно у вас є причина це приховувати, інакше ви б заповнили цю графу, а у нас Польща за городом, Так от, поляк не розуміє як можна працювати за зарплату яка не забезпечує нормальне життя. Він просто не піде і все.
А наші ходять. А чому? Або щоби щось вкрасти, або ні хрена не робити. І поки будуть ходити, до тих пір і будуть такі зарплати.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Так от, поляк не розуміє як можна працювати за зарплату яка не забезпечує нормальне життя. Він просто не піде і все.
:D Сам спросив - сам відповів
І їздять до Польщі і хапаються за любу роботу. Я хоч і зі сходу, та в мене багато там знайомих працює.

Дядя Коля, гордиться, конечно, нечем, но могу показать села, в которых нет работы ВООБЩЕ, даже за 600 грн. Люди выживают за счет коровы и если кому повезло - то за счет пенсионеров. А буквально года 3 назад я мог свозить на экскурсию и показать такие же, только не села, а целые города (жена родом с подобных шахтных городишек) - шахта закрылась и город умирает за пару-тройку лет. Правда, сейчас там к одной беде добавилась и другая - еще и война.
А те кто уехал от войны сюда - тем еще хуже (отдельная тема).
 

мр 153 12 76..

Снайпер
В стране ,где напрочь отсутствует главенство закона -- никакой мораторий не поможет
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Наверное, правильно "верховенство права" :) Но суть понятна.

Верхове́нство пра́ва (верхове́нство зако́на, англ. rule of law) — правовая доктрина, согласно которой никто не может быть выше закона, все равны перед законом, и никто не может быть наказан государством иначе как за нарушение закона...
 

dia6lo

Новачок
У Вас війна, а в нас просто роботи немає. Все розвалилося, всі хочуть бути одноосібниками. Я на даний час теж збираюсь на Польщу, але не всі можуть все кинути і кудись їхати. Живу в центральній Україні, Кіровоградська область.
 
Зверху