Модератор помогите плиз

Тема у розділі 'Помилки і збої в роботі', створена користувачем Еремей, 12 лис 2012.

Safari
Статус теми:
Закрита.
  1. Еремей

Еремей Новачок

При регистрации на моей страничке неправельно указалась область(Крым)-а я КИЕВЛЯНИН поменять через кабинет неудается - помогите пожалуйста .

2. Safari
  3. Admin

Admin Administrator Команда форуму

Поменял.

4. szalogin

szalogin Новачок

При регистрации неправельно указал НИК окажите помощь для замены пожалуйста

5. szalogin

szalogin Новачок

6. 147852

147852 Новачок

Така сама ситуація як в Еремея прошу поміняти з Харківскої на Хмельницьку буду дуже вдячний

7. Admin

Поменял.

8. Юріє, я хочу змінити своє форумне ім"я "отрыщъ" на інше:"отрыщъ-безхатченко редукс". Як це зробити? Дякую!

9. Admin

Зачем оно Вам?

10. Так сталось, що на різних сайтах в мене зараз різні імена, тепер я захотів мати одне ім"я на всіх сайтах без повторної реєстрації, тому хочу змінити. Аватари вже замінив, а от з іменами труднощі. Будь-ласка, якщо не важко. Дякую.

11. ABBAT

ABBAT Мисливець

Олексій навіщо ви поміняли гончака на цю перелякану сову, я вас так краще впізнавав?( про аватар)
    З пов ABBAT

12. АВВАТ, вибачте, як для мене, ця вухата сова на аватарі - допитлива і безпосередня. А те, що я гончатник відображено в моєму форумному імені.
    Дякую вам, що впізнавали мене. :)

13. ABBAT

ABBAT Мисливець

Я зрозумів.

14. Скач

Скач Новачок

Доброї ночі, шановні! Поясніть мені будь ласка, чому я не можу отримати інший пароль, коли забув діючий? Довелось реєструватись вдруге, щоб написати це повідомлення. Можна було змиристись із цим логіном, але якось звик, що в мене реєстрація скрізь під одним нікнеймом. Тож допоможіть мені в цьому питанні, велике дякую!

Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою