Матрица для докатки звезды ZA-KO

Статус
Закрита.

Kapitan

Снайпер
Продам матрицу для докатки звезды от Alex888.
Докатано ею 25 патронов.
Конус делает не плохой,или скажем своих денег стоит.
Покупал за 450 отдам за 400гр. Торг уместен.
Звоните 097-496-09-05.
Да причина продажи, предложили Гаеп по смешной цене правда б/у, а эта будет лежать без дела.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Патрона крученого фото нет ли?
 

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
...к этим патронам матрица не прикосалась...
 
Останнє редагування модератором:

Адвокат1987

Мисливець
Я смотрю здесь цирк начинается...к этим патронам матрица не прикосалась...
Я Також хотів підмітити це. Користуюсь можливо навіть такою ж. Зверху вона повинна зробити ідеальне коло, а у вас многогранник. хіба що може на закрутці три оберта зробили? бо я на свердлільному станку підкручую з маслом.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Тему почистил,настоятельно прошу всех,в теме не флудить и обходится без хамства.А если есть вопросы к продавцу,то задавать их спокойно и только по сути.
...к этим патронам матрица не прикосалась...
Я Також хотів підмітити це. Користуюсь можливо навіть такою ж. Зверху вона повинна зробити ідеальне коло, а у вас многогранник. хіба що може на закрутці три оберта зробили? бо я на свердлільному станку підкручую з маслом.
Kapitan прошу Вас прокомментировать вышесказанное.
 

Kapitan

Снайпер
Тему почистил,настоятельно прошу всех,в теме не флудить и обходится без хамства.А если есть вопросы к продавцу,то задавать их спокойно и только по сути.
Kapitan прошу Вас прокомментировать вышесказанное.
Будь ласка.
По перше. Патрони які виставлені на фото я вказав, що гільза Піонкі і кращих фото конуса на жаль не має. Бо Піонкі мають твердий пластик і щоб зробити конус треба прикласти багато зусиль. А пережати патрон не бажано, у всякому випадку я не хотів. Тому і конуса там практично не має.
Гільзи Фіочі та Чедіт краще піддаються докатці бо пластик більш мякий, але під рукою у мене їх вчора не було, а сьогодні робити фото я не буду принципово. Але конус на цих гільзах загалом хороший, дійсно конус не поганий можете мені повірити. Докручувались шуруповертом.
По друге. Як бігати зі смартфоном кругом гільз Діма, мені краще підїхати до тебе і показати тобі зразки патронів, щоб ти їх сам покрутив в руках і побачив власними очима. Бо всім іншим я нічого більше показувати і доказувати не буду.
Що стосується писанини Адвоката то я і відповідати не хочу. Він особисто для мене не авторитет, щоб я звертав увагу на те, що він якоюсь матрицею крутить якісь патрони на сверлильному станку.
Я нічого не порушив у своїй темі абсолютно. Чому я повинен комусь щось доказувати? Покупцеві да, а всім іншим писакам ні. Хто реально інтересується матрицею є лічка та телефон, все розкажу і по можливості покажу.
Куплять матрицю добре, не куплять тоже не погано, залишу собі. Я ж писав що матриця на свої гроші загалом не погана, звісно що не ОМV та не ГАЕП. Якось так.
 

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
Вспомнил.Дробь льете....Стану вторым в резерв...Куплю еще пару пустых гильз Пионки,которые на фото.?
 

Kapitan

Снайпер
Вспомнил.Дробь льете....Стану вторым в резерв...Куплю еще пару пустых гильз Пионки,которые на фото.?
Хочете спробувати на піонкі зробити конус. Я пробував але в мене на них не виходить. У всякому випадку не такий як мені хотілось би. А от на фіочі бомба.
До речі Олександре Миколайовичу я відмовився і від матриці Гаеп. Опробувавши я зрозумів, що мені її теж не потрібно.
Мене повністью задовольняють прості матриці Ружес для простої закрутки. А мої товариші мисливці сказали що зірка після них має найкращий вигляд.
 
Останнє редагування:

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
Я посмотрел на патроны...хорошая звездочка...легко должна дорабатываться...ну и действительно интересно,что получится на пионках(вот таких синих). А дробь меня интересует как образец,давно хотел попробовать отливать,чего на шару не взять,если тут распродажа,,Если бы еще разные номера гр.по 100...?.Сбрасывайте данные в личку.
 
Останнє редагування:

Kapitan

Снайпер
Александр Николаевич по просьбе нашего форумчанина Адвоката матрица до 13.05. побудет в резерве за ним. Очень просил.
Поймите правильно.
 
Статус
Закрита.
Зверху