МЦ108-03

Статус
Закрита.

Vlad i mir

Новачок
Продам рушницю МЦ108-03. Стан чудовий. Вартість 2500$ Продаж через дозвільну систему.
 

Вкладення

Останнє редагування модератором:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Додайте відомості про реєстрацію ,а також відомості про стан рушниці.Чекаю до вечора.
 

Vlad i mir

Новачок
Додайте відомості про реєстрацію ,а також відомості про стан рушниці.Чекаю до вечора.
Стан рушниці відповідає фото!!! За пятьдесят років полювання в своєму арсеналі не мав і не маю металлобрухту- це для цінувальників зброї навіть образливе запитання. І відносно рушниць МЦ мабудь більшість запитань взагалі не виникає у тих хто розуміє, що це за рушниці. Тих зброярів хто їх майстрував давно вже нема. Настріл не більше 500. Регістрація офійна. Продаж через дозвільну систекму.
 

VS1975

Снайпер
Стан рушниці відповідає фото!!! За пятьдесят років полювання в своєму арсеналі не мав і не маю металлобрухту- це для цінувальників зброї навіть образливе запитання. І відносно рушниць МЦ мабудь більшість запитань взагалі не виникає у тих хто розуміє, що це за рушниці. Тих зброярів хто їх майстрував давно вже нема. Настріл не більше 500. Регістрація офійна. Продаж через дозвільну систекму.
Можна просто дати опис рушниці. Без непотрібного пафосу.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я чекаю!!Мене і форумчан не інтересує ваша мисливська "підноготна",а інтересує стан того,що ви виставили на продаж!!Тому думайте.
 
Останнє редагування:

Vlad i mir

Новачок
Я чекаю!!Мене і форумчан не інтересує ваша мисливська "підноготна",а інтересує стан того,що ви виставили на продаж!!Тому думайте.
Шановний! Я в описі написав, що стан рушниці чудовий, з рушниці зроблено не більше 500 пострілів!!! По фото все видно. Для МЦ 108 це взагалі ніщо. Цвяхи рушницею не забивав і не збираюся забивівати. Форумчани яких цікавить рушниця телефонують і я даю вичерпні відповіді і по бажанню надсилаю необхідні фото. Якщо у Вас є особисті питання то можете телефонувати, або писати. І не треба принижувати так зваваними " підноготними" я з зброєю маю справу більше чим ви живите на білому світі, а також з людьми які дійсно розуміються на зброї.
 

Dionys

Мисливець
Це дійсно для "цінувальників", або точніше ценітєлєй!
Совкопромовська мотига по ціні Rafaello DeLuxe, або а400.
Але що я розумію, тих "зброярів хто їх майстрував давно вже нема"(.
Гикнув, дякую.
 
Статус
Закрита.
Зверху