Курцхаар

В.Ю.Г.

Мисливець
В.О.Д.;135406 сказав(ла):
Спасибо,я смотрел в обществе ВОЕНОХОТА.С выбором какбы определился ,в Одессе вообще хорошие собаки.
ВОЕНОХОТА-МАКСИМ ЛЕОНИДОВИЧ ВАШУТИН. Если Вы будете брать щенка у него, отличные унего собаки, не пожалеете. Человек душу в них вкладывает.
 

В.О.Д.

Новачок
Привет дорогие охотники.5 августа мне привезли с Одессы маленького курцхаара 2/5мес,теперь кроме дратхаара, гончей и лайке, появилось еще то маленькое чудо,которое каждый день дарит много радости.
 

В.О.Д.

Новачок
вот-так мы ехали с одессы.Спасибо всем за внимание,простите за не качественное фото.
 

fox

Мисливець
В.О.Д.;142081 сказав(ла):
Привет дорогие охотники.5 августа мне привезли с Одессы маленького курцхаара 2/5мес,теперь кроме дратхаара, гончей и лайке, появилось еще то маленькое чудо,которое каждый день дарит много радости.
Поздравляю с приобретением нового члена семьи.
 

витьок

Мисливець
Прошу поради.Чи не пізно буде розпочати виховання коли собачці 6 місяців?
 

fox

Мисливець
З такими собаками ніколи не пізно. Виховання і натаска, це різні речі. Що Ви конкретно маєте на увазі?
 

витьок

Мисливець
Я мав на увазі,як собака буде сприймати сам процес виховання коли їй 6 місяців.А натаску коли розпочинати?
 

витьок

Мисливець
І ще одне птання.з якою собачкою простіше працювати(виховувати.натаскувати)курцхааром чи дратхааром??
 

fox

Мисливець
Прстіше працювати з курцом. Вони все хватають на льоту. Дресирувати курца - одне задоволення. У курца все закладено на генетичному рівні, потрібно тільки розвинути ці задатки.
 
Зверху