Куплю рушницю 12 калібру

wolli

Новачок
Куплю рушницю 12 калібру /перевага ТОЗ 34 ш, ІЖ 27 іномарку\ можливо завезену з-за кордону. Стволи в хорошому стані бажано хромовані. Бютжет 2000 грн. Перекупників прошу не турбувати.
 

Zimson

Слідопит
За 2000гр шановний іномарку привезену зза кордону Ви некупите,в кращому разі вам це обійдеться мінімум в 1000 американських президентів.
 

Kapitan

Снайпер
Хороший ТОЗ-34 за такой бюджет надо очень хорошо поискать, при цене нового 5500 и при том что я слышал Тула приостановила выпуск ТОЗ-34.Если только кому очень срочно нужны будут деньги.
 

wolli

Новачок
Спасибі землякам, можуть заспокоїти. Але реально нічого не пропонувати.
На мою думку сайт дуже хороший, але мало доступний мисливцям похилого віку. А на Вінничині взагалі немає де розмістити інформацію про продаж чи придбання зброї тому і ціни захмарні. Я рахую, що сайт не аукціон, а місце спілкування однодумців. Хай всім щастить.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
wolli;37245 сказав(ла):
Спасибі землякам, можуть заспокоїти. Але реально нічого не пропонувати.
На мою думку сайт дуже хороший, але мало доступний мисливцям похилого віку. А на Вінничині взагалі немає де розмістити інформацію про продаж чи придбання зброї тому і ціни захмарні. Я рахую, що сайт не аукціон, а місце спілкування однодумців. Хай всім щастить.
Це хто ж нас, похилих, скривджує?
Якщо Ви хочете пошукати недосить дорогУ рушницю, то бажано мати знайомого працівника дозвільної системи у райвідділі МВС: до них нерідко, на жаль, звертаються родичи померлих мисливців із проханням допомогти реалізувати рушницю-спадок.
А взагалі дійсно, за такі кошти Тоз-34 можна придбати лише у незовсім гарному стані або у особи, якій терміново потрібні кошти.
Хай Вам щастить!
 
Зверху