Куплю Бійську дробь

Статус
Закрита.

Areess

Снайпер
Куплю Бійську дробь, бажано ном. 3
та 0. По 10кг кожного номеру
Пропозиції в приват
 

Areess

Снайпер
А Ви зможете провірити чия то дріб Бійська чи чиясь інша?
Написав по 10кг кожного номеру.
В мішкові рівно стільки, і на них було маркування чия то дріб Бійська чи Воєнохот чи ще чиясь...
Мені потрібно імено в таких мішках, запечатаних з маркуванням що то Бійська дріб
 

Areess

Снайпер
Провірити елементарно, вона є твердішою ніж будь яка дріб радянського виробництва
 
Якісь дитячі фантазії.
Схоже на спогади дитинства, коли і трава зеленіша, і пломбір смачніший.
Я до чого.
Сьогодні наші майстри-виробники виготовляють ніяк не гіршу дріб, ніж ті кляті кацапи.
І намагання в такий спосіб отримати недосяжне закінчиться або розчаруванням, або обманом. Коли вам таки продадуть дріб у "фірмових" мішках. )
 

Kapitan

Снайпер
Написав по 10кг кожного номеру.
В мішкові рівно стільки, і на них було маркування чия то дріб Бійська чи Воєнохот чи ще чиясь...
Мені потрібно імено в таких мішках, запечатаних з маркуванням що то Бійська дріб
Думаю то не реально.
 

Areess

Снайпер
На мене не треба ображатись чи якось обурюватись!
Я на вашому боці. Теж маю бажання використовувати найкращі комплектуючі у спорядженні.
Але не за всяку ціну!
Вийшла тема не купівлі а обговорення...
Може дійсно створити таку тему, щоб всі свої думки з цього приводу залишали там
 

Areess

Снайпер
Якісь дитячі фантазії.
Схоже на спогади дитинства, коли і трава зеленіша, і пломбір смачніший.
Я до чого.
Сьогодні наші майстри-виробники виготовляють ніяк не гіршу дріб, ніж ті кляті кацапи.
І намагання в такий спосіб отримати недосяжне закінчиться або розчаруванням, або обманом. Коли вам таки продадуть дріб у "фірмових" мішках. )
Вас почув.
Тільки про політику вже не починайте.
Тоді правих і лівих не було, всі були під одним дахом.
Я просто естет, просто хочу таку дріб і все...
З повагою
 

Kapitan

Снайпер
Ради интереса промониторил русские охотничьи серверы. Как пишут многие не так уж и идеальна Бийская. Многие хвалят Барнаульскую. Есть у них еще пару производителей, и их тоже хвалят и ставят выше Бийской.
Вам конечно удачных поисков бийской дроби. Смотрите только в оба, очень много мешочков из под бийской дроби на руках у населения. Не забывайте поговорку, когда хохол родился, еврей заплакал.
 

Areess

Снайпер
Ради интереса промониторил русские охотничьи серверы. Как пишут многие не так уж и идеальна Бийская. Многие хвалят Барнаульскую. Есть у них еще пару производителей, и их тоже хвалят и ставят выше Бийской.
Вам конечно удачных поисков бийской дроби. Смотрите только в оба, очень много мешочков из под бийской дроби на руках у населения. Не забывайте поговорку, когда хохол родился, еврей заплакал.
Візьму до уваги. Дякую
 
Статус
Закрита.
Зверху