Куниця лісова

Статус
Закрита.

yaroslav

Новачок
Шановні мисливці. Цікавить який порядок полювання на куницю лісову і які для цього потрібні документи чи дозвіл.З повагою.
 

fabarm803

Мисливець
У мене в відстрільці написано куниця 1шт. Тілки незнаю лісова чи камянка, доречі одна з них мабуть в красний книзі, точно не скажу.
 

kch28

Новачок
Ст.17 Закону
За ліцензією здійснюється полювання на кабана, лань, оленів європейського та плямистого, козулю, лося, муфлона, білку, бабака, бобра, борсука, ондатру, куницю лісову.
За відстрільною карткою здійснюється полювання на пернату дичину, кроля дикого, зайця-русака, єнотовидного собаку, вовка, лисицю, шакала, куницю кам'яну, норку американську, тхора лісового.
 

Жора 153

Новачок
Подскажите пожайлусто где в сумской области есть притравочные станции по кунице и кабану?
 

mom

Мисливець
Лебедин, Конотоп вроде кабан был, частники. По кунице - даже не слышал что по Украине есть, только самому нахаживать.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
fabarm803 писал:
У мене в відстрільці написано куниця 1шт. Тілки незнаю лісова чи камянка, доречі одна з них мабуть в красний книзі, точно не скажу.


Ось куниці
Від лісової куниці вона відрізняється формою і забарвленням шийної плями. У кам'яної куниці воно біле і роздвоєне, а також може тягнутися до передніх лап, тоді як у лісової куниці воно жовтувате і округле.
 

Вкладення

Еремей

Новачок
Может в Киевской обл- появилась притравочная станция по кунице-? Подскажите пожалуйста.Тоже хотелось бы держать своего ЗСЛ в тонусе.Может у кого своя для притравки есть? Поделитесь опытом. Я знаю владельцев норных-которые держат лис - и на притравку едут со своим зверем.
 
Статус
Закрита.
Зверху