Кулі підкаліберні Лайман в12-16-20-28-32 .Ш-ш Булава шок.Гуалашка.Контарева.Ленінградка.Ураган.Іва

maryan_hlunka

Новачок
Не відповідальний виробник/продавець.... Обіцяє, а не виконує
Пане Ігор, ну не знаю я співпрацюю з паном Віктором ну років 10 як мінімум, жодного замину не виникало! Було декілька раз форс мажор но ані від Віктора чи його виробів то не залежало, суто сторонні фактори які прості смертні не в змозуі змінити. Поясніть ситуацію що склалась бо то щось дивне!
П. С. Не подумайте що то якісь деферамби у сторону Віктора, просто я у багатьох виробників замовляю і з багатьма співпрацюю і є з чим порівняти, деколи післія замовлення сідав і обдумував що я попросив зробити, то я думав що пошле точно на йух, але ні все робилось згідно параметрів замовлення.
 

Igor_pol

Мисливець
Якщо коротко - пообіцяв і не виконав.... Була домовленість, що мені на заздалегідь обговорений день поїдуть вироби, тиша... Якщо щось не виходе, затримка - да скажіть, всі ми люди.... Проте чому я повинен дьоргати... Ну шо, ну де.... Чоловік пообіцяв - чоловік виконав... Сам не люблю давати обіцянки, але сказав - значить зробив
 

maryan_hlunka

Новачок
Якщо коротко - пообіцяв і не виконав.... Була домовленість, що мені на заздалегідь обговорений день поїдуть вироби, тиша... Якщо щось не виходе, затримка - да скажіть, всі ми люди.... Проте чому я повинен дьоргати... Ну шо, ну де.... Чоловік пообіцяв - чоловік виконав... Сам не люблю давати обіцянки, але сказав - значить зробив
А я думав що до виробів є претензії, а нова пошта чи перевізники і доставка то окрема тема для розмови, ох і попортили вони моєї крові.... але не будемо про старе згадувати.
 
Зверху