Куля для гладкого ствола, якою вона має бути

Тема у розділі 'Патрони, гільзи і кулі', створена користувачем Patso, 7 січ 2019.

1. Patso

Patso Снайпер

Доброго вечор всім. Вирішив створити таку ось тему. Я роблю і продаю у нас на форумі кулі, тема моя є у розділі релоадингу. Хотілося б побачити відгуки, конструктивну критику. А головне - яка куля потрібна нашому мисливцю? Вага, експансивність, матеріал, призначення. Пропонуйте.

2. Safari
  3. Гобой

Гобой Слідопит

Добрый вечер, правильным Вы Остап делом занимаетесь.
    Лично мне как владельцу ружей с чоковыми сужениями, важно что бы пули были так сказать подкалиберными. Также важно легкость и простота снаряжения. Все эти качества есть в ваших пулях.
    Я бы выделил для себя 2 вида пуль, это тренировочные с небольшей себистоимостю и те которые для охоты, цена здесь особой роли не играет, так как их надо для охоты и пристрелки не больше десятка.
    По вашему прайсу для себя как наиболие удобные выделил бы шар и удар.
    По этому считаю что прайс у Вас более чем достаточный
    Проблема одна, было бы кого стрелять теми пулями.

ПИЛЬНУЙ, Игорь1816, 04Мах_ІЖ26Е та 6 іншим подобається це.
  4. tyrist 1945

tyrist 1945 Тигр

А відра? :D

валентин 65, Lex12310, Dr. Silver та 15 іншим подобається це.
  5. Patso

Patso Снайпер

Дякую за відповідь. По шару з вами згоден. Сам ними по мішенях стріляю і по "Бігущому кабану" і то статичних. Щодо удара - вага його в зборі 30,5г, польотна 28г. Чи не цікава була б аналогічна куля з вагою 32-34г? 38г уже є - але то під магнум.

ПИЛЬНУЙ, KFoR, жестянщик та 2 іншим подобається це.
  6. Patso

Patso Снайпер

Нема вже їх, перевелись... ті металоломщики гірше браконьєрів, пусті угіддя.

Yuber, Dr. Silver, ПИЛЬНУЙ та 8 іншим подобається це.
  7. huntumy

huntumy Снайпер

Проблема номер один отсутствие зверя. Потому всякие телодвижения по пулям приостановлены.
    Как для охоты выделяю несколько типов пуль которые должны быть у охотника. Стрельба в гущаке и стрельба на чистых участках.

Гобой подобається це.
  8. стасооныч

стасооныч Мисливець

от від себе скажу:мені нехватає гуаланді на 16-20 калібр(ціна її висока,як для пострілух)
    звісно її заміняє ШШ,але всеж гуаланді файна куля!

ПИЛЬНУЙ, Patso та krushinski00 подобається це.
  9. Vov-1

Vov-1 Снайпер

Но-но:cool::D:D

KFoR подобається це.
  10. huntumy

huntumy Снайпер

На неходовые калибры нет смысла создавать то что не пользуется спросом.

11. стасооныч

стасооныч Мисливець

ви думаєте шо мало хто має бердани в 16 кал?

12. Patso

Patso Снайпер

Не мало. Я зробив аналітику по продажу за рік. Найбільше продається удар і полева 12 к, потім вони ж 16 калібру з мінімальним відривом в кількості. 20-го калібру продається значно менше.

стасооныч подобається це.
  13. стасооныч

стасооныч Мисливець

понятне діло шо 12 кал більше!!у мого колективу (12 чол) тільки у 4 мисливців -16 кал!!
    але хотілось би гуаланді в 16 кал!!
    тому успіхів Вам у її виготовленні=))

14. harley 85

harley 85 Мисливець

НЕ мисливцям можна висловитись? ;)

Основний тренувальний б/п - куля Шар, от тільки є одна проблема - його діаметр ,690" - що на нашу міру - 17,5мм, і все начебто гарно але справа в тому, що ця куля прекрасно рацює з імпортніми п/к в котрих тонші пелюстки контейнера, а з на шими - нібій виходить "трохи вагітний"... і купчастість погіршується... і в набійник йде туго.

Так от - хотілося-б Шар, але 17-17,2мм :rolleyes:

А ще - тренувально-змагальну кулю - наприклад ШШ але вагою 30-32г.

жестянщик подобається це.
  15. Stanislav Fursa

Stanislav Fursa Мисливець

Я б хотів для пострілушок чисто шарову кулю 12-го кал., діаметром строго 17.0 або 17.1 мм для ТОЗ-34, звуження ТОЗа 1.0 і 1.2 мм.
    Проста і точна куля + легко споряджати на п/к і бюджетний патрон, да і сам по собі люблю підкаліберні кулі.

ПИЛЬНУЙ та Махал Махалыч подобається це.
  16. Trigal

Trigal Снайпер

Остались полуразрушенные стены заброшенных ферм. Прекрасная мишень для тренировочных стрельб )

17. север

север ветеран форуму надійна команда

Особенно- в ТОЗ-34!;)

Stanislav Fursa подобається це.
  18. huntumy

huntumy Снайпер

Не думал за распространенность16к.
    А кто то писал умирающий калибр

19. harley 85

harley 85 Мисливець

Не все так погано.
    Можна ознайомитись з різноманіттям мішеней для кульової стрільби в цьому коротенькому відео;)
    Приймав участь в цих змаганнях - дуже сподобалось, гарна нагода вигуляти ствол та попрактикуватись.

Sahno_Bogdan та жестянщик подобається це.
  20. Patso

Patso Снайпер

По шару такий варіант спорядження не пробували? http://cervus.com.ua/product/kulya-krugla-12-kalibr/ прекрасно закривається зіркою і патрон не розпухає.

жестянщик подобається це.
  21. Patso

Patso Снайпер

Щодо тренувально- змагальної. А чи є зміст робити складку кулю типу шш? Експансивності там не потрібно, осколки при стрільбі по сталевих мішенях можуть бути небезпечні. Може краще простеньку конструкцію з пластиковим хвостом?

CheshireCat та жестянщик подобається це.

Поділитися цією сторінкою