Куля Лайман на 200 метрів

kresch

Новачок
Доброго дня, Шановні панове!На разі є можливість анонсувати дану тему,мої постійні замовники земляки досягли вказаних результатів,беруть за раз в межах до 1000 куль (я до того, що займаються темою не аматорськи). Сказати що я був вражений то мало,відео звіт буде сьогодні тут.Чому попередньо висвітлюю?Тому що, наперед хочу засвідчити то не є монтаж чи або що,козаки що дійшли даних результатів мають можливість неодноразово відтворити тести, але у мене нема бажання відволікати зайнятих людей.Відповідно прошу гімнометів зважити та притримати коні,щоб не загадати доволі цікаву тему.Наголошую на тому що викладений матеріал стовідсотково не фейк.
 
Останнє редагування:

Androsh

Слідопит
Интересное видео. Но хотелось бы больше информации, комментариев. Например, размер мишени, как целился стрелявший и пр.
 

kresch

Новачок
Наважка стандартна (маю на увазі автора відео,це не виключно під велику дистанцію,то є складові які користувач визначив для себе як актуальні від 20метрів до того що ми бачим) нобель д20-1.55г.,капс 686,гільза б\у.На світлині, думаю видно які розміри мішені.Як автор вицілював власне зрозуміло,а саме досвід та загальний об'єм тренувань дає можливість на подібні результати.
 

Вкладення

Останнє редагування:

roko67

Мисливець
Можливо мене запишуть до гімнометів, але мені з трудом віриться, що з гладкоствола з рук і тільки з мушкою попадають в таку невелику мішень на 200 м.
 
Останнє редагування:

roko67

Мисливець
Та ні, куля Lyman дійсно хороша, я також люблю нею стріляти. Але на реальні дистанції, до 100 метрів. І так вона досить сильно просідає на такій відстані.
 

Mykola STARyy

Снайпер
9077328.jpg

На 200м швидкість будь якої кулі не
.Наголошую на тому що викладений матеріал стовідсотково не фейк
Трікшот в чистому вигляді.
перевищить 150м/с.
Для сікача це навіть менш відчутно ніж лясьнути по дупі.
 

kresch

Новачок
Давайте більш конструктивніше,той хто не йме віри стосовно того що викладене, хай викладе свою думку стосовно того що треба зробити щоб підтвердити чи навпаки, наведений результат.Приміром, визначте особу, або що краще групу осіб (з високою репутацією на форумі) яка може бути присутньою на повторі даних стрільб,думаю тут знайдуться такі люди що мешкають у Вінниці чи околицях.І по всьому,як на мене.Якщо є інші варіанти які спростять визначення істини,буду радий їх втілити.
 
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер
Для чого? Щоби підтвердити абсолютно непридатні для полювання результати?
 

Буга

Снайпер
Можливо мене запишуть до гімнометів, але мені з трудом віриться, що з гладкоствола з рук і тільки з мушкою попадають в таку невелику мішень на 200 м.

А чого не вірити?? Якщо зайців №0 на 80 метрів стріляють)))
 

Буга

Снайпер
Давайте більш конструктивніше,той хто не йме віри стосовно того що викладене, хай викладе свою думку стосовно того що треба зробити щоб підтвердити чи навпаки, наведений результат.Приміром, визначте особу, або що краще групу осіб (з високою репутацією на форумі) яка може бути присутньою на повторі даних стрільб,думаю тут знайдуться такі люди що мешкають у Вінниці чи околицях.І по всьому,як на мене.Якщо є інші варіанти які спростять визначення істини,буду радий їх втілити.
Я би радив стрельнути на 200м в шкіру кабана поза центнер вагою. Будь якою кулею. Всі питання відпадуть.
 

ToxaRat

Мисливець
интересно было бы узнать её скорость в конечной точки
 

andremon

Мисливець
:) Нагадали мені оповідання мого батька, у нього в дитинстві був сусід, старезний дід, якому довелося воювавати ще у війні 1854-55р. при обороні Севастополя. Так він розповідав що кулі тоді були оттаенні, і показував свого мозолистого великого пальця, казав "- як із близька то і вбити може, а як здалека то такого синця наваре!!!"
 

Androsh

Слідопит
Давайте більш конструктивніше,той хто не йме віри стосовно того що викладене, хай викладе свою думку стосовно того що треба зробити щоб підтвердити чи навпаки, наведений результат.Приміром, визначте особу, або що краще групу осіб (з високою репутацією на форумі) яка може бути присутньою на повторі даних стрільб,думаю тут знайдуться такі люди що мешкають у Вінниці чи околицях.І по всьому,як на мене.Якщо є інші варіанти які спростять визначення істини,буду радий їх втілити.
Просто незрозуміло, в чому глибокий сенс цього експерименту. Довести, що куля з помпи може пролетіти 200 м? Може, ну і що? це доводить її придатність для полювання на таких дистанціях? Якби хоч не в залiзяку, а в дерев'яну дошку стрельнули. Подивитися, скільки см куля пробила б, то це відразу зняло б багато питань.

Як автор вицілював власне зрозуміло
З чого це зрозуміло? Як тут правильно колега зауважив, куля з гладкоствола вже на 100 помітно "просідає". А на 200 тим паче. Тому наскільки корпусiв мішені він брав вгору - дуже цікаво.
 

БМ-16

Мисливець
Мне вот не понятно,что вы парни хотели в этом видео показать? Супер патрон с эксклюзивной пулей? Супер ствол вашего ружья? Любая пуля гладкоствольная летит на 200м, главное престрелять траекторию полета, только толку от этого. Это все ровно что взять камень размером с яйцо и с пяти метров кинуть в вашу бляху, это будет равносильно вашему выстрела на 200м. Ну а то что научились попадать в цель это молодцы.
 
Останнє редагування:

huntumy

Зброяр
Мне вот не понятно,что вы парни хотели в этом видео показать? Супер патрон с эксклюзивной пулей? Супер ствол вашего ружья? Любая пуля гладкоствольная летит на 200м, главное престрелять траекторию полета, только толку от этого. Это все ровно что взять камень размером с яйцо и с пяти метров кинуть в вашу бляху, это будет равносильно вашему выстрела на 200м. Ну а то что научились попадать в цель это молодцы.
даже если бы это было так, все равно интересно. пусть даже не для охоты а просто пострелять и то интересно.
чтобы так стрелять на 200м, даже и не знаю. на 50м нужно все пули с рук влаживать в круг 20мм. т.е. пуля в пулю.:)
пуля лиман на это не способна даже если обездвижить ружье. тут даже полева и гуаланди не способны. :D
к тому же авторы не фейкового видео даже и не знают что пуля с гладкого за "соткой" идет кувырком. :D стреляли, знаем!!!
 
Зверху