Костюм Горка

Pion

Мисливець
Нарешті сьогодні поїхав один костюм Горка до свого власника. Чекаємо відгуків. Приносимо вибачення тим хто ще чекає на своє замовлення,в звязку з похолоданням ажіотаж який створився навколо костюмів не дає змогу задовільнити потреби всіх бажаючих придбати даний костюм.
 

Кальян

Мисливець
Костюм пошито з 100% ХБ матеріалу
Доброго вечора пане Рion, приємно бачити вашу продукцію, але мене цікавить таке питання, яким матеріалом підшита куртка в середині?, якщо можна, будь-ласка зробіть фото внутрішньої сторони парки. Дякую Вам.
 

Pion

Мисливець
Доброго вечора пане Рion, приємно бачити вашу продукцію, але мене цікавить таке питання, яким матеріалом підшита куртка в середині?, якщо можна, будь-ласка зробіть фото внутрішньої сторони парки. Дякую Вам.
Доброго вечора. З внутрішньої сторони куртка підшита сіточкою. Зараз не маю змоги зробити фото((( якщо не забуду то завтра зроблю фото і закину.
 

Pion

Мисливець
На прохання відвідувачів даної теми таблиця розмірів. З повагою!!!
 

Вкладення

Pion

Мисливець
Ще декілька фото з внутрішньої підкладки куртки.
 

Вкладення

Pion

Мисливець
Перший комплект поїхав до свого власника. Чекаємо відгуків від нового власника костюму Горка Т.
 

РРМ

Новачок
Добрый день уважаемые форумчане!
Сегодня получил свой долгожданный заказ и не смотря на то, что рабочий день в разгаре, заскочил домой, дабы примерять свое приобретение.
Скажу честно: при вскрытии пакета на новой почте (не рассматривая детально строчки, липучки, карманы и т.д.) данное обмундирование произвело на меня впечатление еще больше, чем когда я его увидел на фото.
Я отношусь к категории людей: пришел, увидел,победил. ПОНРАВИЛОСЬ, ОДЕЛ, КУПИЛ.
У меня довольно много вещей подобного характера (рыбалка и охота-хобби), но в последнее время решил отойти (частично) от камуфлированных вещей и остановил выбор на костюме ГОРКА.
Поверьте мне на слово-перемерял я типичных костюмов не мало и все время меня что-то не устраивало.
После примерки дома, мне ничего не оставалось, как перезвонить ребятам и ПОБЛАГОДАРИТЬ их за данный костюм!!!
Были сомнения, что будут расхождения в размере, (все таки- брюки, куртка и головной убор)-пока нет.
Ребятам с кем вел все переговоры по ценам, размерам, отправке-БОЛЬШОЕ ЧЕЛОВЕЧЕСКОЕ СПАСИБО!!!

P.S.- в данном письме я не делаю рекламы, я просто выражаю свои положительные эмоции от приобретенных вещей.

С ув. RRM
 

Pion

Мисливець
Добрый день уважаемые форумчане!
Сегодня получил свой долгожданный заказ и не смотря на то, что рабочий день в разгаре, заскочил домой, дабы примерять свое приобретение.
Скажу честно: при вскрытии пакета на новой почте (не рассматривая детально строчки, липучки, карманы и т.д.) данное обмундирование произвело на меня впечатление еще больше, чем когда я его увидел на фото.
Я отношусь к категории людей: пришел, увидел,победил. ПОНРАВИЛОСЬ, ОДЕЛ, КУПИЛ.
У меня довольно много вещей подобного характера (рыбалка и охота-хобби), но в последнее время решил отойти (частично) от камуфлированных вещей и остановил выбор на костюме ГОРКА.
Поверьте мне на слово-перемерял я типичных костюмов не мало и все время меня что-то не устраивало.
После примерки дома, мне ничего не оставалось, как перезвонить ребятам и ПОБЛАГОДАРИТЬ их за данный костюм!!!
Были сомнения, что будут расхождения в размере, (все таки- брюки, куртка и головной убор)-пока нет.
Ребятам с кем вел все переговоры по ценам, размерам, отправке-БОЛЬШОЕ ЧЕЛОВЕЧЕСКОЕ СПАСИБО!!!

P.S.- в данном письме я не делаю рекламы, я просто выражаю свои положительные эмоции от приобретенных вещей.

С ув. RRM
Завжди раді допомгти!!!! З повагою !! P.S. Наклейку на авто отримали?????
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Возможно ли заказать костюм на рост 192 см.?
 

Pion

Мисливець
Костюм пошито з 100% ХБ матеріалу. Ідеально підійде для мисливців та рибалок.
Відмінна риса костюму-це захист від вітру та дощу, а також зовнішніх пошкоджень.
Для пошиття цього костюму було використано спецільну палаточну надміцну тканину. Завдяки їй костюм є довговічним, надійним та зручним

В комплект входить куртка та штани
Ціна 1300 грн.
Відправка будь яким зручним для Вас перевізником за рахунок покупця.
тел. для контакту 097-75-85-два91
 

charly

Новачок
Вчора отримав відправлення. Скажу відверто, певний час не наважувався замовляти, мав побоювання стосовно якості (ціна не висока, українське пошиття). Я не думав, що зараз за такі гроші можна купити хороший костюм та ще й від нашого виробника.
Про костюм: повністю відповідає опису, якісна та справді варта уваги річ.
Хочу подякувати за ідеально підібрані для мене розміри куртки та штанів!
 

Frost

Мисливець
Нарешті сьогодні поїхав один костюм Горка до свого власника. Чекаємо відгуків. Приносимо вибачення тим хто ще чекає на своє замовлення,в звязку з похолоданням ажіотаж який створився навколо костюмів не дає змогу задовільнити потреби всіх бажаючих придбати даний костюм.
На форумі з вчора..... І зразу про костюм.... Щось тут не те.
 
Зверху