Кидали, Шахраi на формі,

Копатыч

Зброяр
lemesh_misha;231648 сказав(ла):
Незнаю як і написати .але виходить ,що кинув. (реализатор: Re: рахунок за підсумки 07:35 денгь отправлю сегодня отправьте г Запорожье нова п отд 10 Лапко Юра 0673417861.)
http://www.uoor.com.ua/forum/messages.php?theme=30866 Я так понял, что речь идет об этой теме, и о об этих подсумках? Пост № 4.
 

Копатыч

Зброяр
lemesh_misha;231914 сказав(ла):
.Через деякий час дзвінок ,знову знайомий ,каже ,що посилку отримав ,але то їм незовсім підходить і що якщо хочу закинуть мені 20 гривень .аби почесному...Я радий ,що хоч забрали посилку і недоведеться зайві 50 гр викидувати на послуги почті неприємна історія ,але повчальна ...Розповів ,щоб і панство взяло на озброєння...
Вы деньги ПОЛУЧИЛИ? или НЕТ?
 

Копатыч

Зброяр
Я тоже имел дело с Лапко Юрием, т. 067-345-78-61 г. Запорожье. Попросил сделать подвес для манков. Я отправил, а затем, почти неделю ждал деньги, звонил неоднократно, но на удивление, он перечислил мне сумму в размере 50гр. Может быть "повезло", а Вам нет. Позвоните еще раз, если не перечислит деньги (разные бывают моменты в жизни), то надо обратиться к Админу, Модераторам, пусть ЗАБАНЯТ кидалу!!!
 

lemesh_misha

Мисливець
Та не варто його банити,сумнівна репутація і ігнорування від колег гірше за буть який бан....Доречі сьогодні всежтаки прийшли на мобілку 20 гр,мабуть від нього...
 

Грищенко

Снайпер
Просто к сведению.
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0637-98/page3
10.7. Пересилання поштою зброї, бойових припасів до зброї,
основних частин зброї, пристроїв та патронів до них, пороху
забороняється.

{ Главу 10 розділу II доповнено новим пунктом 10.7 згідно з
Наказом Міністерства внутрішніх справ N 749 ( z1483-13 ) від
07.08.2013 }
 

паниковский

Мисливець
lemesh_misha;231914 сказав(ла):
Грищенко писал:
lemesh_misha писал:
через деякий час мені прийшло повідомлення .що посилку незабрали,телефоную на вказаний номер ,виявилося ,що номер недійсний...Потім знову телефонують ,кажуть ,що отримувач їх постійний клієнт ,дуже часто до них заходить за посилками і що вони йому передадуть і скажуть ,щоб зімною зв"язався...

Клиенту не могло придти уведомление с номером трека,так как указанный номер телефона левый.Соответственно номер декларации он знать не мог и сотрудники НП не имели права согласно своих-же внутренних правил выдавать ему посылку,будь он хоть трижды их постоянным клиентом.Либо это косяк работников НП по панибратству,либо они в сговоре с получателем.Как говорится,в курьерских службах рады любому клиенту,-денежка за услуги ведь капает в любом случае.



Власне про це річ і ведеться ,щоб недопустити аналогічних помилок в подальшому і обов"язково перевірте номер...Можливо такий крок робиться навмисно,бо хоч увідомлення і неприйшло,але отримувач знає який номер давав + знайомий "лістоноша"...

Короче продовження в моєї історії наступне...Вчора будучи на Н. почті я написав на повернення посилки .оскільки побоювався наростання пені + доставка в два кінці по 25 гр,то ті підсумки золотими стануть...Вечером мені телефонує чоловік назвався друг Юрки...Каже що прийшов на почту ,а там знаючи ,що вони друзі з отримувачем увідомили його про посилку...Розповідав ,що Юра незнає нічого про мою посилку іт.інше...Запитав яку суму вони мені боргують і що зараз закине гроші...Через деякий час дзвінок ,знову знайомий ,каже ,що посилку отримав ,але то їм незовсім підходить і що якщо хочу закинуть мені 20 гривень .аби почесному...Я радий ,що хоч забрали посилку і недоведеться зайві 50 гр викидувати на послуги почті
неприємна історія ,але повчальна ...Розповів ,щоб і панство взяло на озброєння...
никогда не заходил в этот раздел пока не сказали что я тут наследил в теме действительно посылка была толька отправитель ничего не написал ттн не скинул не позвонил что отправил посылку телефон указал не мой откуда я мог догадатся что он прислал мне посылку тем более что я все оплатил и просрочку и доставку 20гр кинул чуть с опозданием хозяину позвонил и извенился поэтому вина сдесь не только моя
 

Грищенко

Снайпер
lemesh_misha писал:
реализатор: Re: рахунок за підсумки 07:35
денгь отправлю сегодня отправьте г Запорожье нова п отд 10 Лапко Юра 0673417861




паниковский писал:
никогда не заходил в этот раздел пока не сказали что я тут наследил в теме действительно посылка была... телефон указал не мой откуда я мог догадатся что он прислал мне посылку

http://www.uoor.com.ua/forum/messages.php?theme=25640
(067) 345-78-61
Сначала не мог никак понять,почему один форумчанин(паниковский) берет на себя чужие косяки(реализатор),а оно вон как оказывается...
 

pasisa

Мисливець
GRAY;241122 сказав(ла):
pasisa писал:
GRAY писал:
паниковский писал:
вина сдесь не только моя


Ник-нейм "реализатор" тоже не твой?))))))))


Чья бы корова мычала...


Ты о чём,болезный?
О тебе, убогий
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Дякую Юра за викладене відео, не здогадувався я що ці махінації набули такого розмаху. Був до мене такий дзвіночок, але щось мені підказало що це "розвод" і я відмовився іти до банкомату. Всім треба бути дуже пильними з обігом своїх коштів. До речі Приватом я не користуюсь, довіряю свої кошти тільки Авалю. А от чи Сландо чи Олікс немає різниці, злодіям всеодно де шукати своїх "жертв".
 

Грищенко

Снайпер
Ради интереса зашел,-
http://ktozvonit.com.ua/search
под поисковой строкой ставим галочку напротив по фрагменту комментария,
в строке поиска забиваем кидалы,жмем искать.Узнаем много познавательного :(.Если в поиск забить мошенники,-вообще можно устать читать.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Грищенко;242221 сказав(ла):
Наш форум не исключение.
Звичайно що не виключення, але взалі то я на нашому форумі купив дуже багато речей, деякі речі дуже дорогі, ніколи не було проблем (за виключенням одного разу - поки що чекаю на дріб, запевнили що отримаю - я не ображаюся).
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Підніму тему.Підла людина прикривається фотографіями померлих героїв АТО. Вказує що на даний момент він військовослужбовець. Там є і телефон і номери карток
http://reibert.info/threads/ostorozhno-piton-dimon-vinnica.504333/
Кидає на декількох форумах пов`язаних зі зброєю
 
Зверху