Кидала Аист ( он же Бакинец, он же Вальдшнеп ) на форуме

Статус
Закрита.

Admin

Administrator
Команда форуму
Добавтьте в список
окця - 600+150 грн
ildir - 200$ ( 2010 год. он тоже напишет заявление).
 

Admin

Administrator
Команда форуму
И ещё добавляйте в список :
A-n-d-r-e-y - 1500 грн ( отправил 20.07.2013 за 60 кг. дроби. Ничего так и не получил).
alexchas - 1000 грн
DGEKSON - ждёт гильзы от Бакинца с 2012 года
Fin - оплатил гильзы Бакинцу 25 ноября 2011 года и до сих пор не получил.
 
Останнє редагування:

Admin

Administrator
Команда форуму
Всем со списка отписал в личку - просьба ВСЕМ ( со списка ) дать ответы на поставленные вопросы СТРОГО на мэйл ( в личку ответы давать не надо).
 

Admin

Administrator
Команда форуму
И ещё парни скажу - кто готов писать заявления, тому помогаю.
Кто не хочет писать заявления - тогда убедительная просьба не жаловаться здесь в теме....
Список тех, кто написал заявление дадим в этой теме.
 
Останнє редагування:

YuraMYA

Новачок
Буду добавлять кому должен в один пост.
YuraMYA-900грн.
Metis-1500грн.
vitmah - 500грн.
SSSLIK-300грн.
divon-1000грн. + мой отец 800 грн.
Kipchak Khan - 750 грн.
NBO - 750 грн.
bombarda -2475грн.
roz_koms-900грн.
Ronin UA -300грн.
solovey84-250грн.
ALEKS77 - 1000 грн.
Аgiklub -1290 гр.
sdsq - 300 грн.
BigCat-2475грн.
s7port-675грн.
Moshkun-v - 1400 грн.
Sheff-500 грн.
bigus66-500грн.
Max Om- 550 грн.
Буня-400грн.
quad-1250грн.
КДН-500грн.
Nazi - 250 грн
Х.А.М. - отправил 40 кг свинца и 3 кг баббита.
А-5-2000грн.
Кайзер-100у.е.
окця - 600+150 грн
ildir - 200$ ( 2010 год. он тоже напишет заявление).
A-n-d-r-e-y - 1500 грн ( отправил 20.07.2013 за 60 кг. дроби. Ничего так и не получил).
alexchas - 1000 грн
DGEKSON - ждёт гильзы от Бакинца с 2012 года
Fin - оплатил гильзы Бакинцу 25 ноября 2011 года и до сих пор не получил.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Ещё добавьте
Д.Сем - передал свинца на сумму экв. 1100$ ( одна тысяча сто долларов)
 

agiklub

Слідопит
А когда заявы будут а то я на мыло не чего не получал.
 

YuraMYA

Новачок
Буду добавлять кому должен в один пост.
YuraMYA-900грн.
Metis-1500грн.
vitmah - 500грн.
SSSLIK-300грн.
divon-1000грн. + мой отец 800 грн.
Kipchak Khan - 750 грн.
NBO - 750 грн.
bombarda -2475грн.
roz_koms-900грн.
Ronin UA -300грн.
solovey84-250грн.
ALEKS77 - 1000 грн.
Аgiklub -1290 гр.
sdsq - 300 грн.
BigCat-2475грн.
s7port-675грн.
Moshkun-v - 1400 грн.
Sheff-500 грн.
bigus66-500грн.
Max Om- 550 грн.
Буня-400грн.
quad-1250грн.
КДН-500грн.
Nazi - 250 грн
Х.А.М. - отправил 40 кг свинца и 3 кг баббита.
А-5-2000грн.
Кайзер-100у.е.
окця - 600+150 грн
ildir - 200$ ( 2010 год. он тоже напишет заявление).
A-n-d-r-e-y - 1500 грн ( отправил 20.07.2013 за 60 кг. дроби. Ничего так и не получил).
alexchas - 1000 грн
DGEKSON - ждёт гильзы от Бакинца с 2012 года
Fin - оплатил гильзы Бакинцу 25 ноября 2011 года и до сих пор не получил.
Д.Сем - передал свинца на сумму экв. 1100$ ( одна тысяча сто долларов)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
доброго вечора колеги. значить тепер зі своєї сторни, як я там не сперечався з Хантер68 та Крайм380 (чи як там) то таке, довгий час спілкувався з Аистом по телефону і в електронці, але... дещо зробити зміг, декілька форумчан щось отримали, хтось повністю, хтось ні. шкода що кидалово таким і вийшло. крайній строк відправок був оголошений 17.08, але знаючи що Аист читає цю тему, він не зателефонував мені жодного разу, прочекавши до 19.08, готовий теж визнати що кидок на лице. я сам теж не набирав його. всю інформацію, яку мав відносно Аиста - передав Юрі-Адміну. так що кого образив - то даруйте! всього передбачити неможливо, бо життя воно таке.
 

HANTER68

Мисливець
декілька форумчан щось отримали
Я мабуть щось пропустив, якщо не важко нагадайте, хто з форумчан після створення теми отримав замовлення. Та особисто до Вас, якщо я десь був не правий в спілкуванні з Вами, то вибачаюсь. З повагою.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні з відділення НП забрав своє замовлення.
10 кг №5, так як часу обмаль - то ще не розпаковував.
Ввечері розпакую, обдивлюсь, порівняю з тим що є (зі старих запасів) і відпишусь...
ось, та ще Віталя - Вітмах (пів замовлення), та ще 2 чоловіки не з Форуму
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Помните мультик (кажись армянский) в котором есть фраза: "делай добро и бросай его в воду", тама еще есть серия "Масленица":D:D:D... раз, два, раз, два... Мужики, коллеги, пацаны:), максимум шо мы гуртом можем сделать:), це заявы и все:(. Я просмотрел список:eek: и офуел... есть люди которые отдали большие деньги и ждут или уже не ждут годами. Заяву напишу, но важен не сам процесс, а его результат, а тут...??? Мое ИМХО, ждем инструкций Admin, а тама паглядим.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Я инструкции ( образцы заяв и порядок действий дам), уже начал с тех, кто передавали лично.
Я сейчас открою чат в личке, куда смогут входить все из этого нашего списка. Так будет правильней, чтобы информация не вытекала наружу.
Много отпускников ещё на контакт не выходит , ждём их ( но совсем недолго...)
 
Останнє редагування:

Admin

Administrator
Команда форуму
доброго вечора колеги. значить тепер зі своєї сторни, як я там не сперечався з Хантер68 та Крайм380 (чи як там) то таке, довгий час спілкувався з Аистом по телефону і в електронці, але... дещо зробити зміг, декілька форумчан щось отримали, хтось повністю, хтось ні. шкода що кидалово таким і вийшло. крайній строк відправок був оголошений 17.08, але знаючи що Аист читає цю тему, він не зателефонував мені жодного разу, прочекавши до 19.08, готовий теж визнати що кидок на лице. я сам теж не набирав його. всю інформацію, яку мав відносно Аиста - передав Юрі-Адміну. так що кого образив - то даруйте! всього передбачити неможливо, бо життя воно таке.
К Вам претензий нет, Вы пытались помочь форумчанам.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Так будет правильней, чтобы информация не вытекала наружу.
Много отпускников ещё на контакт не выходит , ждём их ( но совсем недолго...)
тоді певно доцільно закрити тему тут і продовжити спілкуватись між собою а Тому чаті, що Ви створите. щоб не займатись словоблудством і не нагнітати обстановку. ІМХО
 

HANTER68

Мисливець
тоді певно доцільно закрити тему тут і продовжити спілкуватись між собою а Тому чаті, що Ви створите. щоб не займатись словоблудством і не нагнітати обстановку. ІМХО
Я вважаю, що тему закривати не слід. Тому що словоблудством тут давно вже ніхто не займається (і так всім все уже давно зрозуміло), а ось кінцевий результат цікаво було побачити. Та і за темой слідкують думаю набагато більше людей чім тут спілкуються.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Я вважаю, що тему закривати не слід. Тому що словоблудством тут давно вже ніхто не займається (і так всім все уже давно зрозуміло), а ось кінцевий результат цікаво було побачити. Та і за темой слідкують думаю набагато більше людей чім тут спілкуються.
Тему, конечно, закрывать не буду.
Но всей непубличной инфрмацией делимся в чате...
 
Статус
Закрита.
Зверху