Иж-39

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

ТАР

Снайпер
А начальная скорость тут при чем?
Бо большому счету не причем, хотел найти отличия между советским и русским, я написал что оно резче за 27 и пытался понять почему Вы не согласны. В принципе мое утверждение могло быть ошибочное так как основано на добытой дичи, глубина проникновения дроби и ее количество в тушке.
 

Олег Терн

Мисливець
Користуюся Иж39 на полюваннях по зайчику, та качці. І хочу сказати що хто-б там шо неговорив ружбайка класна. По висоті,і дальності пострілу,рівних нема
Коли всі проводжають качку поглядом,і кричать шо то "Боінг"Иж 39 просто робить свою роботу,коли в кінці сезону зайчик піднімаеться далеко,і колеги по полюванні нервово вскидають своіі МИСЛИВСЬКІ стволи, Иж 39 незалишае нікому з них ніяких шансів.Так ця рушниця важка, 3,7кг. Так вона хоче свій патрон. Але рідко хто з мисливців до яких в руки попав цей екземпляр хоче з нею розпрощатися.
 

Призрак 153

Слідопит
Как бывший владелец с уверенностью скажу - миф.
36 граммами за пару тысяч появляется шат.
Ну не охотничье ружьё. Да мне оно очень нравилось, для охоты даже рассверлил стволы до чек, получек, но вес и отдача 36 граммами очень не слабая, там канал ствола 18,3 практически 13 калибр. У тоз 57 хотя бы канал ствола 18,5 и колодка ниже.
...а що заважає вам використовувати заряд шроту в 32гр......іще одне---на іж-12(та не тільки у нього)... канал ствола18,2.,працює на нормальних навісках,та і вага у нього теж не 3,2.....дякую!.
 

Mechanik

Снайпер
По висоті,і дальності пострілу,рівних нема
Та що Ви таке КАЖЕТЕ ? :eek:
Коли всі проводжають качку поглядом,і кричать шо то "Боінг"Иж 39 просто робить свою роботу
Та не качку проводжали ВСІ мисливці своїм поглядом, а літак Boeing 787 на якому перебувала чарівна stewardess міжнародних авіаліній, наша УКРАЇНОЧКА ;)

2.jpg


коли в кінці сезону зайчик піднімаеться далеко,і колеги по полюванні нервово вскидають своіі МИСЛИВСЬКІ стволи
:):):) Хохма та й годі. "Одні нерви, і вскинуті стволи". Спокійно хлопці, на наш вік зайця вистачить.

Иж 39 незалишае нікому з них ніяких шансів.
Фсьо...:( продаю свої ружа і купую ІЖ 39 :p
P.S. Пане Олег Терн практичну школу із ІЖ 39 та ІЖ 25 я пройшов.
Але...Шанс, можливість, Є у кожного мисливця здобути свій трофей, не зважаючи на те, з якою рушницею мисливець полює.
Пильність і мислення є тому - запорука
 

Олег Терн

Мисливець
Та що Ви таке КАЖЕТЕ ? :eek:

Та не качку проводжали ВСІ мисливці своїм поглядом, а літак Boeing 787 на якому перебувала чарівна stewardess міжнародних авіаліній, наша УКРАЇНОстандартнимиH=full]354658[/ATTACH]


:):):) Хохма та й годі. "Одні нерви, і вскинуті стволи". Спокійно хлопці, на наш вік зайця вистачить.


Фсьо...:( продаю свої ружа і купую ІЖ 39 :p
P.S. Пане Олег Терн практичну школу із ІЖ 39 та ІЖ 25 я пройшов.
Але...Шанс, можливість, Є у кожного мисливця здобути свій трофей, не зважаючи на те, з якою рушницею мисливець полює.
Пильність і мислення є тому - запорука
Нізким сперечатися не буду.
Мова йшла про те що Иж 39 заточений суто під спорт,і для полювання незовсім підходить.Я з свого боку підкреслив переваги данноіі моделі Иж над стандартною мисливською зброею совкового виробництва.
Ну і якщо це нетак, переконайте мене вцьому. З повагою.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Олег Терн

Мисливець
Зачем, Вам нравится - отлично. И 39 это хрень большая чем 2112. И вообще Иж хрень.
Иж- хень,Тоз- весло,Мц- взагалі палка......але ж 80% мисливців полюють
такою зброею і щасливі,адже одиниці в нашій краіні можуть собі дозволоти буржуйську зброю.Ну якось так.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
але ж 80% мисливців полюють
такою зброею і щасливі
Всё правильно!!! Большинство с ней охотится потому, что не может себе позволить купить оружие получше.
Одно только не понятно? Почему Иж и Тоз такие классные, что даже китайцы с турками их не хотят копировать:D:D:D
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
одиниці в нашій краіні можуть собі дозволоти буржуйську зброю.Ну якось
Ну не так! Зауэр 8 стоит, как Иж 58! 2112, как Хартсан эскорт и т.п. о иж39 вообще молчу, просто люди в большинстве своем неграмотные имхо, вот и хвалят совкопром...
 

ТАР

Снайпер
Имею в наличии такое ружье, требует свой патрон, у меня хорошо работает 32гр. 6-ка, 1-ца, пуля Полева, Булава, Монолит.Плохого не могу написать! Отслужил! на 50м. добывал не однократно дальше не получалось. Отношение к нему нейтральное "фанатизма нет" так как знаю на что способен немец в 16к.:)
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
но Беретта не достает обыкновенную горлицу там,куда достает тот же 57-й.
Да:rolleyes: Куда той штампованной Беретте , с которой стреляет большая половина цивилизованного мира, до советского Тоз 57 , которое поставлялось, в виде учебного пособия, на не многочисленные стенды СССР:D
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
За якою адресою є такі рушниці по ціні ІЖ 58 ? За кордоном - є.
У нас в Україні, більш - менш не закатована вісімка, старт від 20 тис. грн. і вище.
.
В прошлом году куму Хенель взяли за 9000 грн. В комиссионке стояло у нас в Днепре, в стволах сыпь без раковин и процентов 70 калки
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
На уоор сайте какая-то странная тенденция-большинство поет диферамбы туркам,
Ничего здесь странного нету! Просто люди отходят от совкового стереотипа и понимают, что европейское, и даже турецкое лучше за ИЖ и Тоз
 
Останнє редагування:

Mechanik

Снайпер
Зверху