ИЖ 54 глазами владельца

Visioner

Слідопит
Попробовал ставит цевье от ИЖ-26 на свой ИЖ-54, не оделось. Хотел цевье пошире, на ИЖ-54 узкое.
А железо цевья от ИЖ 54 не село на цевье ИЖ 26, выборка в дереве больше и отверстие одно не совпадает.
 

Тратата

Мисливець
Попробовал ставит цевье от ИЖ-26 на свой ИЖ-54, не оделось. Хотел цевье пошире, на ИЖ-54 узкое.
А железо цевья от ИЖ 54 не село на цевье ИЖ 26, выборка в дереве больше и отверстие одно не совпадает.
А я себе просто заказал(пока можно было)на ижевском заводе новое чуть пошире цевьё на ИЖ-54 и теперь никаких проблем.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
До більш широкого цевья перейшли, навіть, на деяких марках німецьких рушниць. Хват покращується в рази. Взимку, на морозі, не мерзне рука при переносі зброї. Дещо програє в естетиці, але максимально виграє на практиці. Зручно!
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда

вовцюгака

Мисливець
Якщо так "горить",то цівку зробити самому не думаю що є проблема.Головне-час і натхнення)))
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Якщо так "горить",то цівку зробити самому не думаю що є проблема.Головне-час і натхнення)))
Говорив мені Майстер, який робив широке цевйо на мій 54-й: так намучився, що краще б я тобі 2 приклади зробив, замість нього!
 

вовцюгака

Мисливець

север

ветеран форуму
надійна команда
Можливо то не майстер,а тесляр..)))
Один з двох найкращих Майстрів, на той час, Чернігова. Його рук дерево використовую на своїй рушниці уже не перше десятиріччя. Цевйо коробчатого, глибокого типу дуже непросто якісно припасувати до стволів. По вузьким цевьям питань немає.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А що змінить відповідь, якщо до цього Ви успішно добували своїм номером шроту (а в цьому не маю сімніву) інфа ні про що ;)
Я добував зайців від 4 номера і до 0000. Цікаво, якими номерами користуються інші власники 54-к.
 

Panters

Снайпер
Я добував зайців від 4 номера і до 0000. Цікаво, якими номерами користуються інші власники 54-к.
Я Вас розумію, для себе зробив висновок що 1-ка це універсал на зайця та супутньо лиса, якщо чисто заєць 3-ка саме то, а так кожному своє, но 4/0 це вже перебір :)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
но 4/0 це вже перебір :)
В 90-х, коли я почав самостійно полювати, нижче 0 в патронташах мисливців на зайця нічого і ніколи не було. А за 3 покрутили б пальцем біля скроні, вибачте. "Утячка".:) Це зараз всі такі грамотні, що матьорих русаків стріляють в 35 метрів 4-кою в 24 г в снаряді 12 калібру. А от раніше, як говорять: і метр був довшим, і кілограм важчим!
П.С. Нікого і ні до чого не агітую, кожен сам робить свій вибір.
 

Panters

Снайпер
В 90-х, коли я почав самостійно полювати, нижче 0 в патронташах мисливців на зайця нічого і ніколи не було. А за 3 покрутили б пальцем біля скроні, вибачте. "Утячка".:) Це зараз всі такі грамотні, що матьорих русаків стріляють в 35 метрів 4-кою в 24 г в снаряді 12 калібру. А от раніше, як говорять: і метр був довшим, і кілограм важчим!
П.С. Нікого і ні до чого не агітую, кожен сам робить свій вибір.
Підтримую, я за Вас трішки молодший але знаю про що Ви кажете, і це поважаю.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я Вас розумію, для себе зробив висновок що 1-ка це універсал на зайця та супутньо лиса, якщо чисто заєць 3-ка саме то, а так кожному своє, но 4/0 це вже перебір :)
ну 4/0 це ще не показник. при всій "забороні" на використання картечі по копитному звіру, вгадайте яким номером шроту добувається найчастіше заєць в лісі (коли ліцензія співпадає з мисливським днем на пух і дозволяють добувати зайця та лиса)? від 6,5 до 9,2 мм. не питайте чому :) :)
 

Panters

Снайпер
ну 4/0 це ще не показник. при всій "забороні" на використання картечі по копитному звіру, вгадайте яким номером шроту добувається найчастіше заєць в лісі (коли ліцензія співпадає з мисливським днем на пух і дозволяють добувати зайця та лиса)? від 6,5 до 9,2 мм. не питайте чому :) :)
Та не питання, я Вас підтримую!
 
Зверху